בננות , שירשור לבוש - יום ג' (;

amit641

New member
אני :) ../images/Emo129.gif

גופיית סבא לבנה מאינטימה שראו למעלה. חולצה ירוקה עם וי מסאקס. טייץ סקיני מזארה. סנדלים לבנים מטופשופ. שרשרת לב ארוכה מאלדו.

xxMisSxx

New member
מהממם! ../images/Emo99.gif

אני ממש אוהבת את הסנדלים האלה הן נורא נוחות לי ומתאימות להכל . (=

Sponge Bob14

New member
ממש יפה ../images/Emo140.gif

כמה עלתה לך השרשרת מאלדו
?

Prozaccc

New member
מקסים!

אני לא אוהבת טייץ ארוך אבל בשילוב שלך זה יצא יפה:]

../images/Emo203.gif השתחררנו מוקדם ../images/Emo13.gif

"אני משחררת אתכם רק כדי שתלמדו למתכונת,יום נעים" כן טלי
חולצת בצפר כחולה דהויה קצת [זה הצבע שלה!] גופיית סבא לבנה חצאית בצבע בז' טבע נאות 2 רצועות בז' שיער פזור DKNY תפוח לובלו תות עיפרון שחור תיק של "I LOVE NY" הלכתי על המראה הסולידי
מתחילה ללמוד למתמטיקה והיסטוריה

RainbowL

New member
ממ.

הייתי היום תורנית שכבה
וזה הגניב אותי. סבא לבנה ארוכה צמודה חולצת בצפר גזרת בנים שהתכווצה (כרגיל) סקיני מחוייט אפור כהה עם פס באמצע כזה בולט יותר שקווצ'צ'תי עד למתחת לברך וזה יצא מגניב על כי הוא די גדול בלמעלה. אותה שרשרת מאתמול- כסופה ארוכה עם תליון עגול כסוף עם הסמל של הכישוף טבע נאות אצבע חומות תיק צד ורוד גדול שיער מבולגן בקליפס לבן של מספרות

Xx Pinki xX

New member
../images/Emo210.gif לָפרויקט.

הכי משעמם בעולם.זאת חפירה של 6 שעות על ביולוגיה ועוד אין מזגן.רציתי לקפוץ מהחלון. סבא לבנה [מתחת בייסיק משו צמוד כזה שלא רואים,רק שלא יהיה שקוף] מכנס> TNT. וטבע נאות 2 רצועות בירוק בהיר [רק שזה לא של טבע נאות,אני צריכה לצלם בהזדמנות.ממש יפות] ולק אפרסק ברגליים.מזה יפה.

../images/Emo27.gif../images/Emo37.gif

אתמול[יש לי תמונה אבל אין לי כח להעלות
] ג'ינס כהה ומחמיא גזרה דיי ישרה הטי הזאת[
שגרפה המון מחמאות..
אדידס קלאסיות עם פסים בכחול כהה היום- ג'ינס צבע בינוני של גריפ ישר חולצת בצפר שחורה[חדשה] לא צמודה. שיושבת ממש יפה על הגוף האדידס האלה-> עם שרוכים לבנים רגילים שיער אסוף עם סיכות מקדימה וקוקו מרושל כזה..:)

למעלה