בנט לאורית סטרוק: עופי לי מהעיניים-שי:"התקף ההיסטריה של בנט בכנסת ...מר בנט, נכשלת. תתפטר."

מוטי חוף

Well-known member
ערוץ 7

11:43

בנט לאורית סטרוק: עופי לי מהעיניים​

/ 05.01.22
חברת הכנסת אורית סטרוק ניגשה לראש הממשלה נפתלי בנט במהלך ההצבעה על אישור חוק החשמל.
"איך אתה לא מתבייש? אתה יושב על כיסא ראש הממשלה בפתקים של תושבי ההתיישבות הצעירה".
בנט השיב לה "עופי לי מהעיניים".

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member
ערוץ 7

/ 05.01.22
חברת הכנסת אורית סטרוק ניגשה לראש הממשלה נפתלי בנט במהלך ההצבעה על אישור חוק החשמל.
"איך אתה לא מתבייש? אתה יושב על כיסא ראש הממשלה בפתקים של תושבי ההתיישבות הצעירה".
תן לאורית סטרוק כסף וקריירה והיא תהפוך לבנט...

תפנימו ישראל גוססת בסוף דרכה בגלל פוליטיקאים ואוליגרכים יהודים שמכרו את בני עמם בשביל כסף וקריירה

evglev1

Well-known member
מנהל
תן לאורית סטרוק כסף וקריירה והיא תהפוך לבנט...

תפנימו ישראל גוססת בסוף דרכה בגלל פוליטיקאים ואוליגרכים יהודים שמכרו את בני עמם בשביל כסף וקריירה
אורית סטרוק יכלה להיות שרה או סגנית שרה אם רק מסכימה שזה יהיה בהימנעות מנסור עבאס ושלושת המוסקטרים שלו, אך היא לא הייתה מוכנה להיות שרה, סגנית שרה או אפילו יו"ר וועדה בקולות של מפלגה אנטי ציונית כמו רע"מ.

איציק5111

Well-known member
אורית סטרוק יכלה להיות שרה או סגנית שרה אם רק מסכימה שזה יהיה בהימנעות מנסור עבאס ושלושת המוסקטרים שלו, אך היא לא הייתה מוכנה להיות שרה, סגנית שרה או אפילו יו"ר וועדה בקולות של מפלגה אנטי ציונית כמו רע"מ.
אני לא קונה את ההצגות שלה....גם בנט היה כזה לפני 5 או 10 שנים

evglev1

Well-known member
מנהל
ערוץ 7

/ 05.01.22
אם בנט יושב בכנסת בפתקים של ההתיישבות הצעירה באיזה פתקים אורית סטרוק יושבת בכנסת כי עם כל הכבוד להתיישבות הצעירה אין להם 13 מנדטים ובנט וסרטוק התמודדו בשתי מפלגות שונות.

קר לי בך

Well-known member
ערוץ 7

/ 05.01.22

בעיה קטנה עם העובדות, בקיצור פייק
בבחירות האחרונות בערך 38,000 קולות שווים מנדט אחד,
בבחירות האחרונות בקלפיות ביהודה ושומרון ימינה קיבלו בערך 45,000 קולות. כולל התישבות צעירה, התיישבות זקנה, ישובים כמו מודיעין עילית ביתר עילית עמנואל אריאל וכו'.
כך שמקצת הקולות לימינה אכן הגיעו כנראה מההתיישבות הצעירה, אבל להגיד שהמנדטים לימינה הגיעו מההתישבות הצעירה? פייק.

פעמיים פייק כי בנט ראש הממשלה בגלל הצבעת אמון של 60 חברי כנסת שמייצגים כ 2,300,000 מצביעים.
קולות ההתיישבות הצעירה? טיפה בים

מוטי חוף

Well-known member
שי גולדן
‏3.54K‏‏ ‏מנויים‏
הרשמה למינוי
" התקף ההיסטריה של בנט בכנסת היום הוא פיגוע אסטרטגי אמיתי. מר בנט, נכשלת. תתפטר. שידור חי "

למעלה