בנושא אחר..

pixy86

New member
לברדור,

הוא כלב שהחיסרון היחיד שלו הוא שהוא משיר שערות בבית. הוא יכול להיות כלב משפחה, כלב נחיה, כלב שמירה, כלב תקיפה, ואפילו כלב גישוש. הסיבה שבדרך כלל לוקחים כלבים אחרים למטרות שמירה תקיפה והגנה היא שאין לא מספיק 'נשיכה' מה שאומר שהלסת שלו לא ננעלת מספיק חזק והוא גם לא מספיק מהיר. בקיצור הוא לא מספיק מקצועי אבל הוא מספק בהחלט לצרכים ביתיים. הכלבים האחרים, הם בערך בגודל של רועה גרמני קטן ולא ממש שעירים כמותו? אני לא ממש מבינה מהתמונה אם זה סתם כלב מעורב או שזה מלינואה. בכול מקרה לא הייתי מלטפת אותם כי אם הם מלינואה הם מסוכנים מאוד (מהכלבים הבודדים שהם באמת מסוכנים) והייתי נזהרת גם מלהתקרב ללברדור כי כמו שאמרתי לא משנה התנאים בהם הם מוחזקים את לא יודעת האם הם תוקפניים. כלב שמתעללים בו הרבה פעמים הופך תוקפני, ככה נוצרות המפלצות האלה שאת קוראת עליהן בעיתון שהרגו מישהוא. או כלב שגר בבית אלים או כלב שהופנתה אלימות כלפיו. וזה באמת מרתיח אותי!! אנשים מביאים הביתה כלבים גדולים ומאמנים אותם לבד להיות תוקפניים או מרביצים להם, ואז כשהם תוקפים אותך אומרים "רועה גרמני זה כלב מסוכן" (או כול סוג כלב אחר)

Sweet Fantasy

New member
הם לא נראים מוזנחים

לי לעומתך יש שכנים שבאמת מזניחים את הכלבה שלהם זו כלבה שחיה בחצר מאז שהיא גורה, לא טיילה מעולם ולא יצאה מהחצר מעולם, באים אליה רק לתת לה אוכל ומים. והיא באמת לא כלבת שמירה. אני גם לא מאשימה את מי שמגדל זה זוג מבוגר כבר (לא זקנים אבל לא כאלו שיביאו עכשיו כלב) שאחד הילדים שלהם הביא לילדים שלו (הנכדים של הזוג) גורה כשהם היו קטנים, לשעשוע , הוא בכלל לא גר בבית של ההורים שלו אבל את הכלבה הוא הביא והשאיר. להורים שלו אין זמן לטפל בה אז היא תקועה שם.

Sweet Fantasy

New member
מה להם ולזה

אני גרה בשכונה של אמחה כזה, הם לא מבינים בחיות ובאימוץ ועם מי לדבר עם צריך. תודה לאל שהם יודעים שיש דבר כזה אוכל לכלבים.

השנים הקטנים זה לא השם המוזר הזה שאמרת ..

חח.. בדקתי תמונות של הסוג שאמרת וזה לא זה .. בתמונה הם נראים קצת משו מזאב אבל הם מעורבים עם משו.. טוב נראה לי אני יעזוב את העיניין .. פשוט כואב לי הלב עליהם דוגרי ממש באלי לקשור את המשפחה שם במקום הכלבים !! חח.. שהם יסבלו קצת ..

למעלה