בנושא אחר..

pixy86

New member
לקחת הרבה דברים שאמרתי בהקשרים

שונים ועשית מהם דברים אחרים לגמרי, ואני לא חושבת שזה כול כך יפה. את לא מכירה אותי מספיק טוב בשביל לשפוט ככה. ולהגיד עלי שאני מתעללת בבעלי חיים או מסכימה לזה זה מעליב ומגוכח. כול מה שניסיתי להגיד זה שלפעמים דברים יכולים להראות אחרת למישהוא מבחוץ, והיא לא מכירה אותו והיא לא מכירה את הכלבים, ואולי היא רק עברה שם איזה פעם אחת וראתה משהוא שלא נראה לה טוב, כול מה שאמרתי זה שצריך לוודא שמדובר בהתעללות לפני שמזמינים לבנאדם משטרה, או צער בעלי חיים, זה לא רוע לב! זה הגיון בריא! וכשהבנתי שהם לא מוחזקים בתנאים טובים הצעתי את הרשויות המתאימות. ובקשר לכלבי תחרויות אם את לא מבינה בזה אל תרדי על זה, באמת, כי את אפילו לא יודעת איך זה עובד, את לא יודעת איך מתיחסים לכלב, את לא יודעת באיזה תנאים הוא גדל, ואיך בדיוק מאלפים אותו, אז על סמך מה את שופטת?? על זה שאת חושבת שהכלב לא רוצה? מה את חושבת שיהיה לו יותר טוב בתור כלב בית, ממש לא, כלב מתאים צריך את זה.

pRimaVeriTaVIV

New member
לבן אדם יש זכות גם

להוליד ילדים אם הוא מחזיק אותם שבעים ובריאים. תנאים טובים זה לא רק בריאות והיגיינה

Megie

New member
מממ

קצת לא ברור לי אם התנאים הם לא רק בריאות והיגיינה ולמרות זאת הם ישארו בריאים?.. ועוד דבר..היגיינה בסופו של דבר אחראית גם לבריאות,מהזבל באים החיידקים והמחלות,אז נכון לבני האדם יש זכות להביא ילדים,בסופו של דבר אף אחד לא יודע מה מי עושה עם הילדים שלו,אבל אם כבר מישהו הולך על האחריות הזאת ומביא ילדים הוא חייב לדאוג לתנאים אפשריים למחייה. והיגיינה זה אחד מהם,ובין הבסיסיים ביותר.

pRimaVeriTaVIV

New member
אה, זה היה תגובה למשהו שנכתב למעלה ../images/Emo3.gif

"...ולמרות הדעות השונות שיש לאנשים פה (וגם לי) יש לבנאדם זכות להחזיק כלבי שמירה, כול עוד הוא מחזיק אותם שבעים ובריאים." אז התכוונתי שבאותה מידה יש לאדם זכות להוליד ילדים כל עוד הוא מחזיק אותם שבעים ובריאים, זה לא אומר שזה בסדר אם הם רק שבעים ובריאים, כי יש דברים הכרחיים נוספים

pixy86

New member
קצת הגזמת לא?

כלב וילד זה לא אותו דבר, ועם כמה שאני שמחה שיש כאן אנשים שאוהבים חיות אתם קיצוניים מדי, אנשים! כלב הוא הרבה יותר מחית מחמד ואתם שוחכים את זה, אני אזכיר לכם שכלבים עושים עבודות ששום אדם או חפץ יכולים לעשות, גישוש אחר פצועים, נעדרים,מחבלים למניהם, פצצות, וסמים, שמירה והגנה. הם צריכים אילוף מיוחד בשביל זה! זה לא בא טבעי!! ולאחר האילוף צריך להתיחס אליהם בדרך מסוימת או שהאילוף נהרס!!! וזה חשוב!! מאוד! למה אני צריכה להסביר את הדברים האלה? אנשים כאן צריכים לדעת את זה לבד! העולם לא מחולק לשחור ולבן אנשים!! ומה כבר אמרתי שכולם קפצו? תבדקי שהבנאדם באמת מתעלל בכלב לפני שאת סתם שולחת לו משטרה? באמת?! אם מישהוא היה שולח לכם משטרה הביתה כי משהוא שעשיתם נראה לו כמו התעללות והיו לוקחים לכם את הכלב איך הייתם מרגישים?? ושוב! כלב וילד זה לא אותו דבר! זה כבר הגזמה בטרופים חדשים ואני אפילו לא כול כך אוהבת ילדים מעדיפה כלבים, אבל נו באמת...

Megie

New member
אני לא השוותי

למרות ששניהם חסרי אונים ושניהם תלויים בנו, ושוב,אם המגדל עושה משהו שנראה כמו התעללות,נשמה כמו התעללות,זאת התעללות,כמו שכבר אמרתי את יכולה להגיד מליון פעם שכחול הוא ירוק,זה עדיין לא ישנה לי. נכון כלבים הם באמת מתנה לאדם רק חבל שאנשים כמוך רואים את זה בדרך שונה ומעוותים את המציאות. זה שהכלב עובר סדרת אילופים זה לא אומר שהוא יהיה חייב לחיות כל חייו במלונה קשור בלי רגע אחד שישחררו אותו בתנאי קור קשים.וכן אני קצת מבינה בזה כדי לא להסכים עם מה שאת אומרת,ואני לא רוצה להכנס לויכוח,אבל אנשים כמוך הפכו משהו תמים כמו כלב ליצור חסר לב שבמידה ויחייה בבית בזמן שבחוץ קר,הוא ישכח את כל מה שלימדו אותו ויפסיק לעשות את אותם הדברים בשביל האדם. אני חושבת שאפשר לשמר את החינוך בכלב כמו שאת קוראת לזה האילוף,גם בלי שהכלב יחייה בתנאים מזעזעים. ואם הייתי מתנהגת לכלב שלי בדרך שהאחרים יראו כהתעללות הייתי חושבת שוב מה עשיתי לא בסדר,כי אולי לאנשים כמוך זה נראה בסדר לשפוך מים על כלב בקור,לאנשים כמוני,בלי שום קשר לאהבה לבעלי חיים זה נראה כהתעללות. ולסיכום "אם זה נראה כמו ברווז,נשמע כמו ברווז,הולך כמו ברווז,זה ברווז" ולא זה לא כלב שעובר הילוף,זה ברווז.

אלא אנשים שלא היו משקיעים באילוף שקל !!

חוצמיזה למה צריך כלב שמירה בחצר ?? הוא אפילו לא מגיע לדלת של הבית !! וגם- שני הכלבים בגודל של קוקר.. ואחד בגודל של לברדור והוא לבן ודומה ללברדור - חשבתי שכלבי שמירה צריכים להיות גדולים ומפחידים.. הכלבים שלהם יחסים קטנים ,לא משו מפחידים .. עד היום לא הבנתי מה הקטע לאלף כלב להיות תוקפן בתאים לא תנאים !! בצבא: הכלבים שומרים אבל התנאים מעולים !!יש להם גם מקום גדול שהם שומרים עליו מ~ש~ו~ח~ר~ר~י~ם... הם ר~צ~י~ם, מוצאים אנרגיה !! למה (אלוהים אדירים) צריך כלב שמירה סתאםםםםםםםםםם ?!!!! למה לעשות מכלב משהו שהוא לא ?????? למה ????? תראי אני לא באה לריב או משו אבל אפשר לעשות תחרויות יופי ותחרויות שב, תן יד, ארצה, עמוד וכל השאר.. אבל איזה כלב יותר מפחיד וכל החרטה הזה ?? מה הקטע ?? את אומרת שזה לכלבים- מה בדיוק לכלבים ?? זה יותר בשבלכם- כסף, אדרנלין .. מה זה עושה לכלב ?? כמו שאת לא רוצה להיות קשורה בלי יכולת לרוץ ולפרוק אנרגיות ככה, ואפילו פי אלף -הכלב ! ואני מסכימה איתך בקטע שבצער בעלי חיים לא בטוח יהיה להם יותר טוב.. אבל לגישה שלך לכלבים אני לא מתחברת.

pixy86

New member
ושוב לא אמרתי,

לא לעשות כלום, בפעם המליון אמרתי לבדוק שהבנאדם באמת מתעלל לפני שאת מזמינה משטרה או כול רשות אחרת, שלא קלטת משהוא שהוא לא מה שהוא נראה. רוב האנשים שמחזיקים כלבי תחרויות מחזיקים אותם בתנאים הכי טובים שיש ובהכי טובים שיש אני מתכוונת לחלקים ענקיים בחצרות שמוקצים לכלבים, או מכלאות ענקיות, אוכל הכי טוב שיש ובין שניים לחמש אימונים ביום שכוללים משחקים ריצות גישושים וכדומה. והתחרויות זה לא למי יש כלב הכי מפחיד, יש כול מני תחרויות יש תחרויות יופי תחרויות ריצה ויש את מה שאני מתעשקת איתו שנקרא שוצהונד http://www.amos-shiboli.co.il/150115 ורוב האנשים שמחזיקים כלבי שמירה לא מקצים מלונה ושרשרת אלא מריצים אותם מברישים אותם ומטפלים בהם מעולה ומי שלא הוא בדיוק כמו מי שקונה כלוב ארנבים קטן ושם בו צ'ינצ'ילה. ובקשר לצבא! אני שירתתי ביחידת כלבנים ואין הרבה מקומות בהם כלבים סובלים כמו בצבא (עד כדי כך שהייתי צריכה להזמין ביקורות פתע מהווטרינרים של הצבא אחרי השחרור שלי), לא רק שהם קשורים גם לפעמים מוותרים על טיפול רפואי משאירים אותם עם קרציות לא מנקים להם כלי אוכל ומים ולא משחררים אותם אלא אם הם הולכים לטיפול רפואי. בקיצור נותנים לכמה ילדים בני שמונה עשרה שלא אכפת להם מכלום חוץ מללכת הכיתה להיות אחראיים לכלבים. אז למה לדבר על מה שאת לא מבינה בו? וכלב שמירה זה סתם? אין אנשים שצריכים כלבי שמירה? אני גרה בווילה עם סבא וסבתא שלי שנוסעים לחול מלא איך בדיוק אני אמורה להישאר לבד בבית בלי כלב? אם לא הרועה גרמנית שלנו הייתי מתה מפחד.

לא יודעת ..

דוד שלי אמר לי שהכלבים מוחזקים שם בתנאים מעולים !! אני מאמינה לך שמי שלוקח כלב שמירה ומטפל בו זה אחלה אבל בואי - את יודעת יותר טוב ממני כמה אנשים מחזיקים אותם בתנאים מעולים ופי שתיים כאלה שמחזיקים אותם בתנאים של גהינום -אם זה להרביץ, לקשור, לחשמל, להרעיב.. בנאדם עם כלב שמירה שמטפל בו יפה והכלב עושה משו למען האדם והאדם למען הכלב זה מקובל.. אבל שרק הכלב ישמור ועוד בתנאים של גהינום זה זוועה !! אני חושבת ככה ואני מניחה שעוד הרבה אנשים חושבים כמוני !! את לא מוציאה את הרועה שלך לטיולים ? היא לא משוחררת ?

pixy86

New member
היא לא כלבת

שמירה סטנדרתית, היא כלבת בית לכול דבר שמאולפת לשמירה והגנה. (ודרך אגב עכשיו היא פצועה מסכנונת שלי) אבל זה משהוא שדורש אדם מקצועי, וכלב מקצועי, אחרת זה יכול להיות מסוכן, וזו גם הסיבה שמחזיקים את הכלבים האלה בחוץ קשורים, כי כלבי שמירה הם לא כלבי בית, הם מסוכנים, והם אמורים להיות. וכן אני מכירה הרבה אנשים שמחזיקים בתנאים מעולים וגם אנשים שמחזיקים בתנאים מחורבנים, אבל כמו שאמרתי זה לא שונה מלהחזיק כול חיה אחרת בתנאים לא מתאימים, כמו שתקחי ג'קו ותשימי אותו בכלוב של קוקטייל ותאכילי אותו רק גרעינים ותתני לו להיות בכלוב מלא חרא, שהעיתונים למטה מספרים על הכרזת מדינה יהודית בארץ ישראל כמה אנשים כאלה יש? המון, אז מי שיודע להחזיק ולטפל צריך להפסיק כי יותר טוב לתוכי משוחרר בטבע? לא. צריך להלחם בבעיה הספציפית, לא כלבי שמירה, אלא כלבי שמירה וחיות באופן כללי שמוחזקים בתנאים לא תנאים. מסכימה איתי?

../images/Emo118.gifחח כן..../images/Emo24.gif

עכשיו כשהסברת את עצמך אני מבינה את צורת החשיבה שלך !! חח.. ובקשר לכלבים- אין לי מושג מה לעשות !! אני ישים תמונה שלהם !! תודה בכל מקרה .. צהריים טובים לכולם-

pixy86

New member
תתקשרי לאחת העמותות או

למשטרה, יש יחידה שמטפלת בזה. מאיפה יש לך תמונה שלהם?

עכשיו כשאני מסתכלת על הלבן הוא -

מקמקש לי בזנב כאילו הוא רוצה שאני ילטף אותו -ואאאוויי מאיי גאדד זה לברדור ! לברדור זה כלב שמירה ?? לפי מה שאני יודעת זה כלב של תשומת לב ואהבה ושהוא זקוק לזה ! אם אני טועה תקני אותי !

למעלה