בן גביר קורא ללפיד בוא לעימות

eקא זו או

Well-known member
בדרן שכמוהו, מנסה לקבל באמצעות לפיד לגיטימציה, הכהניסט הזה.

eקא זו או

Well-known member
בן גביר זקוק ללגיטימציה מלפיד :)??
בוודאי
בלעדיו הוא עוד גזען, פאשיסט, כהניסט שעבור רב הציבור הנורמטיבי בארץ [ כולל ימין, דתיים-חרדים ] מוקצה מחמאת המיאוס. עימות עם לפיד ייצר לו פלטפורמה נוחה לנסות ולהתקבל אצל הסולדים ממנו.
פחחחחחחחחחחחחחחח
בוסקילה, כבר כתבתי לך שאתה מבייש את בני שבטך ההומניסטים הגדולים מצרפת ומארה"ב.

Harrington

Well-known member
מנהל
בעיניך אולי. בעיני למשל, ממש לא. יש מקום להניח שגם בעיני בן גביר עצמו ממש לא.
בלעדיו הוא עוד גזען, פאשיסט, כהניסט שעבור רב הציבור הנורמטיבי בארץ [ כולל ימין, דתיים-חרדים ] מוקצה מחמאת המיאוס. עימות עם לפיד ייצר לו פלטפורמה נוחה לנסות ולהתקבל אצל הסולדים ממנו.
מעבר לכך שאני לא מסכים עם התארים שקשרת לאיש, עימות עם לפיד הרי לא ישלח איש להצביע לבן גביר אם שקל לפני כן להצביע ללפיד. כלומר אפשר להניח בשקט שאין אפילו אזרח אחד במדינה שכרגע לא מעניק לגיטמציה לבן גביר, אשר צפוי לשנות את דעתו בעקבות עימות כזה. ממילא כל הטענה שזאת העילה נופלת, גם מעבר להגיון הפשוט.

eקא זו או

Well-known member
בעיניך אולי. בעיני למשל, ממש לא. יש מקום להניח שגם בעיני בן גביר עצמו ממש לא.

מעבר לכך שאני לא מסכים עם התארים שקשרת לאיש, עימות עם לפיד הרי לא ישלח איש להצביע לבן גביר אם שקל לפני כן להצביע ללפיד. כלומר אפשר להניח בשקט שאין אפילו אזרח אחד במדינה שכרגע לא מעניק לגיטמציה לבן גביר, אשר צפוי לשנות את דעתו בעקבות עימות כזה. ממילא כל הטענה שזאת העילה נופלת, גם מעבר להגיון הפשוט.
אתה יכול להמשיך לא להסכים, ביקשתי את ההסכמה שלך? עצם תגובתך היא ביטוי להסכמה שבשתיקה לדבריי, על אף ההצהרה ההכרחית שלך, שמא ח"ו תיחשב שמאלני.
בן גביר לא מצפה לכך שמישהו יצביע עבורו בגלל זה, הוא מצפה להפוך ל"ישות" בתוך הזרם הפוליטי המרכזי של הימין עם נטיה לשמאל, שלפיד מייצג, עבורו זה צעד גדול מבחינה אסטרטגית.
הכל אני צריך להסביר לך הרינג?
אולי תפסיק עם הויקיפדיה ותלך ללמוד ברצינות משהו "חילוני".

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה יכול להמשיך לא להסכים
תודה.
ביקשתי את ההסכמה שלך?
ביקשתי את אישורך להגיב ולכתוב את דעתי?
עצם תגובתך היא ביטוי להסכמה שבשתיקה לדבריי
טוב, זה כבר עניין פסיכולוגי.
על אף ההצהרה ההכרחית שלך, שמא ח"ו תיחשב שמאלני.
וכי אכפת לי כיצד אני נחשב בעיניך? לא מכיר אותך, לא יודע מי אתה, אתה לא מעניין אותי, ואין כל סיבה בעולם שזה יעניין אותי.
בן גביר לא מצפה לכך שמישהו יצביע עבורו בגלל זה, הוא מצפה להפוך ל"ישות" בתוך הזרם הפוליטי המרכזי של הימין עם נטיה לשמאל, שלפיד מייצג, עבורו זה צעד גדול מבחינה אסטרטגית.
מצאת לך. נראה שאתה לא ממש מבין או מכיר את בן גביר :). כמוני מעניין אותי כקליפת השום מה דעת הציבור עליו. הוא רואה עצמו לגיטימי ומסתפק בראייתו זו. הוא לא נזקק לשום אישור מאף אחד לשם כך ובוודאי שלא מאדם כמו לפיד.
הכל אני צריך להסביר לך הרינג?
שמע, כל אחד והחשק שלו להמציא פה המצאות הזויות ולכתוב אותן.
אולי תפסיק עם הויקיפדיה ותלך ללמוד ברצינות משהו "חילוני".
לא מצאתי שלימודים חילוניים מעניינים יותר או מועילים יותר מלימודים תורניים. לאיזה מהם שייכת הויקיפדיה אינני יודע לומר.

eקא זו או

Well-known member
תודה.

ביקשתי את אישורך להגיב ולכתוב את דעתי?

טוב, זה כבר עניין פסיכולוגי.

וכי אכפת לי כיצד אני נחשב בעיניך? לא מכיר אותך, לא יודע מי אתה, אתה לא מעניין אותי, ואין כל סיבה בעולם שזה יעניין אותי.

מצאת לך. נראה שאתה לא ממש מבין או מכיר את בן גביר :). כמוני מעניין אותי כקליפת השום מה דעת הציבור עליו. הוא רואה עצמו לגיטימי ומסתפק בראייתו זו. הוא לא נזקק לשום אישור מאף אחד לשם כך ובוודאי שלא מאדם כמו לפיד.

שמע, כל אחד והחשק שלו להמציא פה המצאות הזויות ולכתוב אותן.

לא מצאתי שלימודים חילוניים מעניינים יותר או מועילים יותר מלימודים תורניים. לאיזה מהם שייכת הויקיפדיה אינני יודע לומר.
כך גם נראים הטקסטים שלך - חדמימדיים, מייגעים עם החשבונאות הנלעגת שלך, ובעיקר חוסר יכולתך לגעת בנקודה החשובה ביותר, שנכתבה כבר פעמיים, אבל לך תסביר למי שכל שטות מסיחה את דעתו.

Harrington

Well-known member
מנהל
כך גם נראים הטקסטים שלך
תוסיף לשאלות הדומות למעלה:
מה גורם לך לחשוב שמעניין אותי מה דעתך על צורת הכתיבה שלי?
חלוקת ציונים כזאת טובה רק לדבר אחד והוא לאפשר לי לסיים לקרוא לאחריהן. על כך אין לי אלא להודות לך.

eקא זו או

Well-known member
תוסיף לשאלות הדומות למעלה:
מה גורם לך לחשוב שמעניין אותי מה דעתך על צורת הכתיבה שלי?
חלוקת ציונים כזאת טובה רק לדבר אחד והוא לאפשר לי לסיים לקרוא לאחריהן. על כך אין לי אלא להודות לך.
עובדה שאתה טורח לענות, כלומר לקרוא!!
אל תהא פאתט, תודה שמענין אותך לקרוא את התגובות שלי, באותה מידה שאני נהנה מקריאת תגובותיך. פחחחחחחחח

Harrington

Well-known member
מנהל
עובדה שאתה טורח לענות, כלומר לקרוא!!
בוודאי. גם עכשיו קראתי את המשפט הראשון. לא מעבר לכך. היכן הבעיה בדיוק? קודם קראתי את מה שציטטתי ולא מעבר לכך.
האמן לי, לא תהיה לי שום בעיה להגיד זאת אם בכל זאת אבחר לקרוא :). רק הודיתי לך על כך שייתרת לי את הצורך הזה.

למעלה