בן ארצי "קרוסלה"

MoshowAdmin

New member
בן ארצי היום באולפן 100FM אצל מושיקו שטרן!!!

לא להחמיץ ! יהיה גם ביצוע ב-LIVE באולפן... שאלות לבן ארצי בשידור חי, כתבו כאן -- > www.moshow.co.il

asher kg

New member
בן ארצי "קרוסלה"

שלום לחברי הפורום , לידיעתכם בן ארצי מתחיל סיבוב הופעות ברחבי הארץ , ניתן לראות ב "7 לילות" השבת . קרוסלה הוא דיסק מדהים ומעניין , ואני מאוד ממליץ ללכת להופעות שלו . אני אהייה שם. המחירים מאוד סבירים , המקומות קטנים וחמימים, וזמר אחד גדול ינעים לכם את הערב. בואו בהמוניכם . אשר קריית גת

asher kg

New member
בן ארצי - קיבוץ בארי

ביום שישי 7/12 בקיבוץ בארי התקיים מופע ראשון של בן ארצי , אחרי הפסנטר בתל אביב , היה מופע מקסים. נמכרו במקום - לא מעט - דיסקים של "קרוסלה" . ומי שרצה גם קיבל הקדשה , בן הוא, כצפוי, זמר מקסים , נהננו מכל שיר , ואפילו זכינו ל 2 סיפורים יפים שבן כתב , היה מרגש מאוד בן שיר לשיר הוא פנה למעריצים ,וניהל דו-שיח , ואף שאל אים משהו רוצה לשיר איתו , ליפני ואחרי ההופעה , הוא שוחח עים המעריצים שאל ונישאל שאלות , כמובן תמונות וחיבוקים - איך אפשר לא לחבק אותו ? ! - רוצה לומר לכם שלכל מי שאני משמיע את הדיסק , מתלהב מאוד , כל שיר פגז , ביום שישי הקרוב , מופע נוסף "בתמונע" בתל אביב , בהמשך גם בצפון ליד הכינרת ועוד,,,,,ועוד,,,, פרטים בעיתון "7 לילות" . בואו בהמוניכם , אין מקום לאכזבה , כמו כן מאוד ממליץ לקנות את הדיסק "קרוסלה"

asher kg

New member
לא

לא משהו שאני יודע , אבל אני מאמין שמישהו יתפוס יוזמה בעתיד הקרוב , ויקים פורום "בן ארצי". אתמול הייתי שוב בהופעה שלו , היה , מליון דולר, גם שלמה היה , והיה שמח , תיתעוררו אנשים, יש לנו זמר ענק בפתח , ויהיה הרבה מה לכתוב בפורום , מי עדיין לא קנה את "קרוסלה" שירוץ לקנות , דיסק מהמם , באחריות , ביי אשר

למעלה