במקום מכתב

במקום מכתב

beck - lost cause Your sorry eyes cut through the bone They make it hard to leave you alone Leave you here wearing your wounds Waving your guns at somebody new Baby you´re lost Baby you´re lost Baby you´re a lost cause There´s too many people you used to know They see you coming they see you go They know your secrets and you know theirs This town is crazy; nobody cares Baby you´re lost Baby you´re lost Baby you´re a lost cause I´m tired of fighting I´m tired of fighting Fighting for a lost cause There´s a place where you are going You ain´t never been before No one left to watch your back now No one standing at your door That´s what you thought love was for Baby you´re lost Baby you´re lost Baby you´re a lost cause I´m tired of fighting I´m tired of fighting Fighting for a lost cause ..................... לפעמים מילים של שיר שפתאום מתנגן לו כל כך מתחברות לכל כך הרבה דברים ואולי בכלל הכל.. lost cause

ה מוזה

New member
מנסה לראות את הדברים הטובים ../images/Emo79.gif

מנסה לראות את הדברים הטובים מנסה לראות את הדברים הטובים מנסה לראות את האורות הקטנים בתוך החושך הגדול, מחפש לי דרך מנסה לראות את הדברים הטובים לחשוב שהים הוא תמיד תמיד כחול ואלוהים הוא תמיד הכי גדול בתוך החושך הגדול, מפלס לי דרך מנסה לראות את הדברים הטובים מנסה לסנן את מה שכתוב בעיתון ומה שקראנו זה בכלל, בכלל לא נכון בתוך החושך הגדול, מצייר לי דרך מנסה לא לראות את הדברים הרעים מחפש לי דרך, מפלס לי דרך מנסה לחשוב שבסוף יבוא שלום ומה שחלמנו זה בכלל, בכלל לא חלום בתוך החושך הגדול, אני כורע ברך מחכה שיבוא האור הגדול מחפש לי דרך, אני כורע ברך ... מפלס לי דרך, אני כורע ברך מנסה לראות את הדברים הטובים מנסה לראות את האורות הקטנים בתוך החושך הגדול, מחפש לי דרך מנסה לראות את הדברים הטובים (אריק איינשטיין) ואולי הכל ..בכלל תלוי במשקפיים שאנחנו בוחרים .. אולי לא הכל lost cause .. לעיתים רק צריך לבחור איזה דלת לסגור ובאיזה דלת לצעוד ... לא להתמקד בדברים הרעים .. לראות בכל מצב גם אם הוא נראה אבוד ..לראות את החיובי ואת האור .. גם אנשים לעיתים מאכזבים ,פונים לכיוונים שונים ..אבל אולי עבורם זהו הכיוון הנכון - לנסות לראות את הדברים הטובים , לבחור את הדרך הכי טובה עבורנו .. ולסגור דלת שלא עושה לנו טוב על מנת שנוכל להמשיך קדימה . מה שטוב לנו לא תמיד טוב לאחר - מה שטוב לאחר לא תמיד טוב לנו כל אחד בוחר את הבחירות שלו וההחלטות שעבורו הן הכי טובות - לעיתים לאחר זה נראה כטעות , כמטרה אבודה ... אלו החיים , לכולנו יש את הזכות לבחור ולהחליט ..והמטרה של כולנו היא להיות מאושרים - כל אחד בדרכו ..

למעלה