בלה בלה בלה

בלה בלה בלה

בלה בלה בלה ועוד בלה אחד אין ולא נמצא בכוחי הכוח להתמודד עם הבלה בלה בלה הזה. אין ולא נמצא בלה שיסביר את הבלה בלה שאני נמצאת בו והבלה הזה מעיק עליי ואף אחד לא יכול להבין איך הבלה בלה בלה ועוד בלה אחד בכלל יכול להשפיע ולהפריע כל כך ואני לא מצליחה בעצמי לא בלה ולא בלה וגם לא את הבלה האחד אני פשוט חיה/מתה מוקפת בלה בלה בלה ורוצה שהבלה הזה יהיה הבלה האחרון בלההההההההההההה

מה זה יאדה?

כל מה שהתכוונתי בבלה בלה הזה זה שאני מרגישה סחור סחור מתוסכלת שהכול נראה אותו דבר אין טעם ואין משמעות תחושה של תקיעות נוראית

חבל מאוד, אני חושבת שהחיים יפים, צריך לחייך

ומקבלים חיוכים בחזרה חושבים חיובי, ודברים מסתדרים

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
יקרה

שומעים את האומץ והנחישות שבה נאבקת מול כל הבלה בלה בלה שכל כך מעיק.. מכביד... רוצים לתת לך את המקום הזה לדבר, להוציא, לפרוק את המשא הכבד הזה, כי לפעמים לדבר על הדברים, לשמוע מניסיונם של אחרים, מעצתם של אחרים -יכול לעשות הבדל גדול... יכול לאפשר לא לתת לייאוש לנצח. אם תרצי, בואי לשוחח איתנו.. נחשוב יחד על האפשרויות להקל מעט. אנחנו כאן...איתך , בכל דרך....

שלום

נסי לדאוג לעתידך ולשפר את חייך. למדי עבודות שמענינות אותך, עבדי בעבודות שמענינות אותך ונעימות לך, עשי דברים שאת רוצה ואוהבת, ולמדי מכל מיני מקורות דברים שמענינים אותך. בסוף תצליחי לעזוב את הלולאה המחזורית שלוכדת אותך.

שלום

נסי לדאוג לעתידך ולשפר את חייך. למדי עבודות שמענינות אותך, עבדי בעבודות שמענינות אותך ונעימות לך, עשי דברים שאת רוצה ואוהבת, ולמדי מכל מיני מקורות דברים שמענינים אותך. בסוף תצליחי לעזוב את הלולאה המחזורית שלוכדת אותך.

למעלה