בית החייל

b l a c k s

New member
בית החייל

תגידו מה הפרוצדורה ללניה בבית החייל? ועוד שאלה איך המגורים שם? כמה יושנים בחדר? יש מצב לחדר לבד..? ואם רוצים להיות איתי (לא לישון) שם זה אפשרי ?

b l a c k s

New member
זהו שהטלפון הזה לא מחובר לצערי

יש למישהו מושג איך אפשר להשיג את העדכני ? תודהההה

נ ו ם

New member
נסה את זה

04-6949566 ואת זה 6944705 אם עד יום ה' לא תצליח לתפוס אותם תכתוב לי מסר ואני אשאל שם.

b l a c k s

New member
טוב תודה התקשרתי...ויש לי שאלהה

בררתי כמה יעלה לי לסגור את החדר שאני יהיה לבד וזה 132 ש"ח!!!! הגיוני ..????????????????????????????????????? לא ניסחפו קצת הבדל של 100 ש"ח?

idos2

New member
לא מכיר ספציפית את בית החייל בק"ש

אבל נשמע לי לא סביר שתשלם מחיר גבוה מהמחיר שישלמו המספר החיילים המקסימלי שיכולים לישון באותו חדש. כן, אתה יכול "לארח" שם, המחיר עבור "אורחים" קצת יותר גבוה.

נ ו ם

New member
נראה לי מיותר לשלם את זה

תשאל אותם מה בערך התפוסה ומה הסיכוי שבכל מקרה תהיה לבד. בדרך כלל אין שם הרבה אנשים. יכולים לבוא לבקר אותך אבל בעיקרון שילמת לינה על בן אדם אחד קח בחשבון...

יניב100

New member
יש בטאגליינס על התנאים בת"א

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=165&msgid=32349559

b l a c k s

New member
צריך פרטים על בית החייל בקרית שמונה

והאם צריך אישור כדאי לישון שם לילה אחד? איך זה עובד? תודה

יניב100

New member
טוב אז ככה

רצוי שתברר שיש מקום פנוי למרות שק.ש. לא נראה לי מקום הומה אדם. אישור אין צורך אתה בא ומשלם עבור זה במידה והלינה מתוקף תפקידך אתה שומר את הקבלה ומגיש בקשה להחזר הוצאות.

b l a c k s

New member
אוקי תודה והאם יש מצב לחדר

לבד שם..? תודה והא אפשר "לארח מישהו לא חייב לישון אלה שסתם יהיו אצלי.. אזרח אני מדבר כמובן..

יניב100

New member
הכי טוב להתקשר ולברר

אני מאמין שכן הרי זה לא מחנה צבאי.בנוסף גם חיילים משוחררים זכאים לישון שם תקופה מסויימת לאחר שיחרורם.

נ ו ם

New member
אפשר לארח מישהו

בקשר לחדר לבד - מנסיוני בבית החייל אילת, אתה יכול להוסיף עוד סכום של כסף בשביל לסגור את החדר רק בשביל עצמך. אם לא שילמת הם יכולים להוסיף לך עוד מישהו, הקטע שאתה לא יכול לדעת את זה מראש כי יכול נגיד בלילה להגיע איזה חייל והם ישימו אותו איתך. אבל כשישנו בבית החייל אילת לא הוסיפו לנו אנשים. ואני כל שבוע עוברת בבית החייל ק"ש בקושי יש שם אנשים..

למעלה