בישראל ובארה"ב החליפו ממשלים מוצלחים וקיבלו דרעק

קצה11

Well-known member
------
נו והממשלה הנוכחית לא מפנה ישובים בנט וסער גרמו למירב מיכאלי וניצן הורביץ' לחתום על כך שבארבע השנים הקרובות לא יפונה אף ישוב והימין במקום לחגוג מאשים אותם בבגידה.
עוד נראה ...

evglev1

Well-known member
מנהל
בוודאי שאמרנו, אך זה היה הרע במיעוטו והרבה פחות קיצוני מסילמן.
גם זה הרע במיעוטו, כי מבחירות חדשות עלולה לצוץ אפשרות כמו שהייתה בספטמבר 2019 ומרץ 2020 של ממשלה עם השמאל, ליברמן והערבים, בלי סער ובלי בנט.

דיברגנט חדש

Well-known member
גם זה הרע במיעוטו, כי מבחירות חדשות עלולה לצוץ אפשרות כמו שהייתה בספטמבר 2019 ומרץ 2020 של ממשלה עם השמאל, ליברמן והערבים, בלי סער ובלי בנט.
מקווה שהאסימון נפל לכל הימנים בדימוס שההסתה כנגד נתניהו עבדה עליהם והם יחזרו ולא רק שנשיג 61 מנדטים אלא נקבל 70 מנדטים מהימין.

evglev1

Well-known member
מנהל
זאת הבעיה הנציגים בכנסת בחרו בניגוד לדרישת הבוחר
אצל בנט ובמידה מסויימת אצל סער
ובכנסת הקודמת אלו היו הנציגים של גנץ, פרץ, שמולי ואורלי לוי. המערכת הגיע למבוי סתום ואין דרך לגשר על הפערים בין השחקנים, נאמנות של כולם להבטחות שלהם מובילה לאינסוף מערכות בחירות ללא הכרעה. היינו בסרט הזה לאחר בחירות מועד ב', ש-28 ימים של המנדט של ביבי, 28 של המנדט של גנץ ו-21 יום של מנדט של הכנסת כולם תחנו מים וכולם עמדו בנחישות על הבטחותיהם וכל מה שהכנסת ה-22 הצליחה לעשות זה להקדים את הבחירות בשמונה ימים כדי שהם לא יפלו על חג פורים וכנראה לראשונה התקיימו בחירות ביום שני.

DANIAVNI

Well-known member
בארצות הברית אף אחד לא בחר בביידן. אלו שהשחילו את השם שלו לקלפי בחרו ב'לא טראמפ'.
בישראל אף אחד לא בחר בהנהגה הנוכחית. לא יודע מי לדעתך דביל או פשיסט שם, אבל על אף שזה על-פי כללי הדמוקרטיה וכו', לטעון שראש הממשלה הנוכחי נבחר על-ידי הציבור בישראל, זאת בדיחה.

בתכל'ס נדמה לי שבשני המקומות יד נעלמה החליטה להראות מה יקרה אם בבחירות יקרה מה שהתקשורת מדרבנת לו. אלו התוצאות :). השאלה אם הציבור ילמד מזה אם לאו.
אני מודה באשמה,
לא תיארתי לעצמי שימינה תעשה עסקים עם ערבים ותשאף למדינת כל מחבליה תוך מחיקת הזהות היהודית
בבחירות הבאות ששקד ובנט יתפקדו למרץ .

1ספי11

Well-known member
אני מודה באשמה,
לא תיארתי לעצמי שימינה תעשה עסקים עם ערבים ותשאף למדינת כל מחבליה תוך מחיקת הזהות היהודית
בבחירות הבאות ששקד ובנט יתפקדו למרץ .
ואם תשקר לעצמך המציאות תתהפך.

רוב הזמן נח

Well-known member
בארצות הברית אף אחד לא בחר בביידן. אלו שהשחילו את השם שלו לקלפי בחרו ב'לא טראמפ'.
בישראל אף אחד לא בחר בהנהגה הנוכחית. לא יודע מי לדעתך דביל או פשיסט שם, אבל על אף שזה על-פי כללי הדמוקרטיה וכו', לטעון שראש הממשלה הנוכחי נבחר על-ידי הציבור בישראל, זאת בדיחה.

בתכל'ס נדמה לי שבשני המקומות יד נעלמה החליטה להראות מה יקרה אם בבחירות יקרה מה שהתקשורת מדרבנת לו. אלו התוצאות :). השאלה אם הציבור ילמד מזה אם לאו.
זה קרה גם בגלל שביבי התנהל כל כך גרוע שאף אחד כבר לא האמין לו. אז הוא לא הצליח להרכיב קואליציה.

The Real Big Joe

Well-known member
האמריקאים בחרו בזקן סנילי ובישראל בחרו בדביל + פשיסט

לו הייתי ביביסט הייתי נעלב מההשוואה לטראמפ.

evglev1

Well-known member
מנהל
לו הייתי ביביסט הייתי נעלב מההשוואה לטראמפ.
ביבי הוא שצריך להיעלב מבחינת ביביסטים וטרמפיסטית זה אותו דבר, גם ביבי יכול להגיד שחנוכה בקיץ והם ילכו לאכול סופגניות בבגדי קיץ וגם טראמפ יכול להגיד שחג המולד בקיץ והטראמפיסטים יחכו לסנטה קלאוס במחשבה שהמזחלת שלו נעה במדרכות של הקיץ.

The Real Big Joe

Well-known member
ביבי הוא שצריך להיעלב מבחינת ביביסטים וטרמפיסטית זה אותו דבר, גם ביבי יכול להגיד שחנוכה בקיץ והם ילכו לאכול סופגניות בבגדי קיץ וגם טראמפ יכול להגיד שחג המולד בקיץ והטראמפיסטים יחכו לסנטה קלאוס במחשבה שהמזחלת שלו נעה במדרכות של הקיץ.
אבל טראמפ אידיוט, מה שאי אפשר להגיד על ביבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם אתה חושב שמי שמעביר שגרירות לירושלים, מכיר ברמת הגולן ומביא לחתימת הסכמי שלום עם הרבה מדינות ערב הוא אידיוט.
מה זה אומר עליך?
כמו ששחר אומר יש אידיוטים שימושיים, אם מישהו מכיר ברמת הגולן כשלנו כשהוא לא יודע מה זה רמת הגולן בכלל שזה לפי טענתו של טראמפ שרגע לפני ההחלטה הוא שאל מה זה וקיבל תשובה על הערך הנדל"ני של הבתים ברמה אז אפשר לשמוח גם שיש בור שמוכן להיות לצידינו בלי להבין כלום. אולי גם להיפך בגלל שהוא בור או אידיוט הוא לא נחשף לתעמולה השמלאנית ואנחנו יכולים לשכנע אותו בצדקתינו בעוד ל"אנשים החושבים" כבר שתפו את המוח עם התעמולה הערבית. אז אם כדי להבחין בעובדה שישראל תלית שכולה תכלת ואויביה הם התגלמות הרוע צריך להיות טמבל אז שירבו טמבלים בעולם כי לצערינו האנשים ה"חושבים" מתעקשים לצבוע הכול באפור ומסרבים להבין שציונות זה טוב טהור ולאומיות פלסטינית זה רוע טהור.

Permafrost

Well-known member
האמריקאים בחרו בזקן סנילי ובישראל בחרו בדביל + פשיסט

מדוע להאזין לנדב איל ורותם אורג?
מה מיחד אותם?
טראמפ יליד 46'.
בבחירות הבאות יהיה בן 78, כגילו של ביידן ביום השבעתו לפני שנה, היינו "סנילי" במדה שווה.
בישראל - פשיסט משסע ומשסה הוחלף באדם המנסה לחלץ את ישראל מן הבוץ ודי מצליח חרף איבה עיוורת של נחשלים משׂתרכים מאחור שעיניהם כלות... :-D

Henry0

Well-known member
לא כל ממשל הוא ממשל טוב.
לפעמים בוחרים אלטרנטיבה לא טובה, ע"פ אלטרנטיבה גרועה יותר.

בכל מקרה, כמעט אף אדם לא ישנה דעתו.
מקודם חשבת שהממשל הקודם היה טוב, תחשוב שהממשל היום גרוע,
וההפך.

מה שמוכיח כמה משקל אובייקטיבי יש לדברים.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא כל ממשל הוא ממשל טוב.
לפעמים בוחרים אלטרנטיבה לא טובה, ע"פ אלטרנטיבה גרועה יותר.

בכל מקרה, כמעט אף אדם לא ישנה דעתו.
מקודם חשבת שהממשל הקודם היה טוב, תחשוב שהממשל היום גרוע,
וההפך.

מה שמוכיח כמה משקל אובייקטיבי יש לדברים.
האמת שההצבעה בעד הממשל החדש היא הרבה נפוצה מהצבעה נגד הממשלה המכהן. בדרך כלל מצביעים ללא נודע העיקר להחליף את הקיים.

למעלה