בישראל ובארה"ב החליפו ממשלים מוצלחים וקיבלו דרעק

קצה11

Well-known member
האמריקאים בחרו בזקן סנילי ובישראל בחרו בדביל + פשיסט

Harrington

Well-known member
מנהל
האמריקאים בחרו בזקן סנילי ובישראל בחרו בדביל + פשיסט
בארצות הברית אף אחד לא בחר בביידן. אלו שהשחילו את השם שלו לקלפי בחרו ב'לא טראמפ'.
בישראל אף אחד לא בחר בהנהגה הנוכחית. לא יודע מי לדעתך דביל או פשיסט שם, אבל על אף שזה על-פי כללי הדמוקרטיה וכו', לטעון שראש הממשלה הנוכחי נבחר על-ידי הציבור בישראל, זאת בדיחה.

בתכל'ס נדמה לי שבשני המקומות יד נעלמה החליטה להראות מה יקרה אם בבחירות יקרה מה שהתקשורת מדרבנת לו. אלו התוצאות :). השאלה אם הציבור ילמד מזה אם לאו.

קצה11

Well-known member
בארצות הברית אף אחד לא בחר בביידן. אלו שהשחילו את השם שלו לקלפי בחרו ב'לא טראמפ'.
בישראל אף אחד לא בחר בהנהגה הנוכחית. לא יודע מי לדעתך דביל או פשיסט שם, אבל על אף שזה על-פי כללי הדמוקרטיה וכו', לטעון שראש הממשלה הנוכחי נבחר על-ידי הציבור בישראל, זאת בדיחה.

בתכל'ס נדמה לי שבשני המקומות יד נעלמה החליטה להראות מה יקרה אם בבחירות יקרה מה שהתקשורת מדרבנת לו. אלו התוצאות :). השאלה אם הציבור ילמד מזה אם לאו.
אז אני מתקן את הכותרת בישראל ובארה"ב התחלפו ממשלים מוצלחים בדרך רמיה וקיבלו דרעק במקומם

נערך לאחרונה ב:

1ספי11

Well-known member

בדיחה שאומרת שראש ממשלה הוא מי שמומלץ על ידי רוב הנציגים של אזרחי ישראל בכנסת.
אולי מנהיגים צריכים להבין שאם הם משקרים לכולם כל הזמן, פחות אנשים ירצו לבחור בהם.

Harrington

Well-known member
מנהל
בדיחה שאומרת שראש ממשלה הוא מי שמומלץ על ידי רוב הנציגים של אזרחי ישראל בכנסת.
זה מצחיק כאילו, המשפט הזה?
אולי מנהיגים צריכים להבין שאם הם משקרים לכולם כל הזמן, פחות אנשים ירצו לבחור בהם.
אין לי מושג מי אמורים להיות "מנהיגיכם" בסיפור הזה, אבל קצת מצחיק לתמוך בראש הממשלה הנוכחי ולדבר על פוליטיקאים אחרים שכביכול משקרים :).

1ספי11

Well-known member
זה מצחיק כאילו, המשפט הזה?

אין לי מושג מי אמורים להיות "מנהיגיכם" בסיפור הזה, אבל קצת מצחיק לתמוך בראש הממשלה הנוכחי ולדבר על פוליטיקאים אחרים שכביכול משקרים :).
אם ישקר מספיק זמן כמו הקודם,הוא לא ימשיך לכהן.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם ישקר מספיק זמן כמו הקודם,הוא לא ימשיך לכהן.
לא מכיר שקרים מפי ראש הממשלה הקודם, אבל בכל מקרה, רוה"מ הנוכחי התמנה על בסיס שקריו, מכהן על בסיס שקריו, ומחפש בייס חדש על בסיס שקריו. כמוהו מפלגות נוספות בקואליציה. נראה שזאת פשוט שיטת השלטון הרשמית החדשה בישראל. תהנו ממנה כל תומכי הקואליציה :).

1ספי11

Well-known member
לא מכיר שקרים מפי ראש הממשלה הקודם, אבל בכל מקרה, רוה"מ הנוכחי התמנה על בסיס שקריו, מכהן על בסיס שקריו, ומחפש בייס חדש על בסיס שקריו. כמוהו מפלגות נוספות בקואליציה. נראה שזאת פשוט שיטת השלטון הרשמית החדשה בישראל. תהנו ממנה כל תומכי הקואליציה :).
אתה לא מכיר. וואלה. מסתבר שיש לא מעט כאלה שעבדו איתו כן מכירים.
אגב,בנט לא נבחר על בסיס שקריו אלא למרות שקריו שהם לא חלק מתיפקודו כראש ממשלה וזה לעומת קודמו.
אני משוכנע שאם בנט ינסה לעשות ללפיד תרגיל בדומה למה שעשה קודמו,הוא לא ישאר ראש ממשלה.

marabo

Well-known member
אתה לא מכיר. וואלה. מסתבר שיש לא מעט כאלה שעבדו איתו כן מכירים.
אגב,בנט לא נבחר על בסיס שקריו אלא למרות שקריו שהם לא חלק מתיפקודו כראש ממשלה וזה לעומת קודמו.
אני משוכנע שאם בנט ינסה לעשות ללפיד תרגיל בדומה למה שעשה קודמו,הוא לא ישאר ראש ממשלה.
לי ביבי לא שיקר, מה הוא עשה מול מכריו או הקולגות שלו זה לא עניין שלי. זה עניין למדורי הרכילות.
בנט שיקר את בוחריו לחלוטין. ערימה של שקרים.

1ספי11

Well-known member
לי ביבי לא שיקר, מה הוא עשה מול מכריו או הקולגות שלו זה לא עניין שלי. זה עניין למדורי הרכילות.
לך הוא לא שיקר,אז כשיחזור מהקלון תוכל להצביע עבורו עוד פעם.
אגב,כשאמר לך אין כלום כי לא היה כלום והוא מודע במרמה והפרת אמונים זה לא נותן לך תחושה כאילו שיקר?

Henry0

Well-known member
לך הוא לא שיקר,אז כשיחזור מהקלון תוכל להצביע עבורו עוד פעם.
אגב,כשאמר לך אין כלום כי לא היה כלום והוא מודע במרמה והפרת אמונים זה לא נותן לך תחושה כאילו שיקר?
ביבי היה ראש הממשלה המערבי הראשון,
ששלושה ראשי מדינה אמרו שהוא שיקר (מצרים, צרפת וארה"ב).

לצערו של ביבי, טראמפ שבר את השיא שלו.

marabo

Well-known member
ביבי היה ראש הממשלה המערבי הראשון,
ששלושה ראשי מדינה אמרו שהוא שיקר (מצרים, צרפת וארה"ב).

לצערו של ביבי, טראמפ שבר את השיא שלו.
שלושה שונאי ישראל מהשמאל העולמי אמרו שהוא שיקר.
אם אלו האנשים שאומרים עליו שהוא שקרן סימן שהוא טוב ליהודים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם הוא לא שיקר לך למה לא הצבעת לו?

evglev1

Well-known member
מנהל
שיהיה להם לבריאות. מה תרצה שאעשה בעניין?
שתבין שהוא נטל על הימין בכך שאנשי ימין מרגישים כל כך נבגדים ונרמסים על ידו שהם מוכנים לחבור לשמאל מרכז רק כדי להתגונן מהמלכודת הפוליטיות שהוא טמן להם לאורך כל הדרך. הבדל בין 70 מנדטים ל-50 מנדטים הוא הבדל ענק לכל מחנה פוליטי, אז אם הוא לא יודע או לא מסוגל לעבוד עם אנשי ימין רבים, מדוע לתת לפצל את הימין במיוחד כשהוא עושה זאת בהדרגה ומבריח עוד ועוד ימנים ממה שהוא מגדיר המחנה הלאומי. אז מה עדיף שני גושי ימין שהשמאל הוא כף מאזניים ביניהם או גוש ימין גדול ומאוחד?

Harrington

Well-known member
מנהל
שתבין שהוא נטל על הימין
מסתבר שרוב הימין לא סבור כך. השיטה של להחליט לאחרים מה טוב להם נחמדה על הנייר, אך כידוע לא עובדת במציאות. הייתי ממליץ להפסיק איתה. אותי בכל אופן, היא לא מעניינת במיוחד. סלח לי שלא טרחתי להמשיך לקרוא את דבריך.

evglev1

Well-known member
מנהל
מסתבר שרוב הימין לא סבור כך. השיטה של להחליט לאחרים מה טוב להם נחמדה על הנייר, אך כידוע לא עובדת במציאות. הייתי ממליץ להפסיק איתה. אותי בכל אופן, היא לא מעניינת במיוחד. סלח לי שלא טרחתי להמשיך לקרוא את דבריך.
איך אפשר להתעלם מכך שאנשים שמתנגדים למדינה פלסטינית, מתנגדים לעקירת ישובים ואף תומכים בטווח הארוך בסיפוח מתויגים כאנשי שמאל ובאמת מוכנים לחבור לקואליציה עם השמאל או אף למפלגות שמאל (יעלון, האוזר והנדל) בגלל שהם לא מסוגלים לעבוד עם ביבי ולא מסוגלים לסמוך על ביבי. זה לא עניין של לסבור כמעט בכל מערכת בחירות ביבי מעביר אנשי ימין וגרוע מכך מפלגות ימין ל"שמאל".

evglev1

Well-known member
מנהל
מי הבטיח לספח את בקעת הירדן? מי קיים?
מי הבטיח שניר ברקת יהיה שר האוצר שלו? את מי הוא מינה לשר אוצר?
מי נתן תאריך יעד לסיפוח כל ההתיישבות באיו"ש? התאריך עבר או לא?
עוד לפני שטראמפ הכיר בירושלים כבירת ישראל ביבי אמר שהוא וממשל טראמפ כבר מדברים על סיפוח, טראמפ שאין שום דיונים בנושא, מי דיבר אמת ומי שיקר?

למעלה