ביטחון ואוכל ב-
אנשים

t a o t a o

New member
...

כשהיינו קומונה*, אלה שחשים* (בניגוד ל-האלה שחשים), השתלטת*, דיקטטורה*

Luna Sphere

New member
הדיעה שלי.

קודם כל, איך אתן מעיזות לקרוא לבן אדם ככה. איך אתן מעליבות אותה זו פשוט בושה! זה הפורום של כולם, אם יש מישהו שמעדיף משהו אחד- שיעדיף אותו, מישהו שמעדיף משהו אחר- שיעדיף משהו אחר, שום דבר כאן לא צריך לבוא על חשבון של דבר אחר!!! למה צריך ככה וככה מסגנון כזה? למה לא לשלב את הכל ביחד, כל אחד יוכל להביע את דיעותיו, כל אחד יוכל להביע את עצמו בדרכו שלו. לפי מה שאני יודעת, אף אחד לא הכריח את כולם לקרוא ולהגיב לכל שרשור שקיים. אני חושבת שאתן מרגישות איזה שהוא דחף להגיב לכל שרשור או דיון כלשהוא. אם אין לכן דחף כזה- אז מהי הבעיה כאן? כל כך מעצבנת אותי הדרך בה אתם מקטלגים אנשים, מדביקים להם מדבקות. זה האיש הזה וזה האיש הזה. די עם זה, די להעליב אנשים! למען האמת- אם יש משהו (משהו, לא מישהו) שקצת שינה את האווירה בפורום, זה השרשור הזה. אני עדיין בעד שכל אחד ידבר על מה שבא לו, כל עוד זה על מוזיקה שמופיעה בערוץ, אני פשוט לא מצליחה להבין למה יש כאן אנשים שיש להם בעיה שידברו על דברים שלא נראים להם! נכון, לא הכל טוב בחיים (והנה אני מערבת כאן את האישיות שלנו שבעצם משתקפת כאן מאחורי כל הטיעונים האלה)- לא תמיד תקבלו מה שאתם רוצים. תקבלו את זה ותתמודדו עם זה! אין כאן האשמה של אף אחד, לא צריכה להיות. גם אם סטיתי מהנושא, היה לי חשוב להעביר את זה.

lestatgirl

New member
../images/Emo45.gif אמרת את זה יותר טוב ממני...

בטח ישנת בלילה הא.. ואני צכה לדבר איתך...=\

M a a y a n K

New member
היי!!

נראה לי שכולם פה קצת הגזימו... עשיתם מזה מלחמת עולם שלישית!!! אני בעד להרגיע את הרוחות...

GaIi4697

New member
LUDO-Part I Broken Bride

השיר הזה מזכיר את נייטמר ביפור כריסמסXDD

למעלה