ביזיון

ביזיון

בושה שמפלגה כמוכם קיימת במדינה שטוענת את עצמה דמוקרטית. הסתה וגזענות זה לא דמוקרטי ולא חוקי. אתם אנשים מסכנים.

בלקר

New member
כמובן

הסתה נגדינו נגד הימין בכלל זה דבר לגיטימי. השמאל היום בהחלט מסוגל לרצח פוליטי, חלקים מסויימים מהשמאל, במיוחד יח"ד, פשוט שונאים את הימין, כאן יש לנו דוגמה לזה. יתרחש כאן עוד רצח פוליטי אם המשטרה לא תתחיל לפעול נגד השמאל הקיצוני! אל תגידו שלא הזהרתי.

דווקא אני שומע הרבה מאוד התבטאות

של פעילי ימין קיצוני נגד מנהיגים. אפילו הסתה לרצח. במיוחד יח"ד? תיקח הכל בפרופורציות. ותפסיק לדבר שטויות, זה הכי הכי חשוב.

בלקר

New member
כי השמאל לא מסוגל לרצוח...

פרשת אלטלנה זות קונספירציה ימנית. הבריגות האדמות הן תעמולה אמרקאית... כל קיצוני הוא רוצח פוליטי בפוטנצאי, יח"ד הם בהחלט קיצוניים.

אריק ל

New member
שהאידיאולוגיה שלה היא לא מיין-סטרים

שהיא מפלגה שולית. שהיא מפלגה שלא מתפשרת על האידיאולוגיה שלה. זה מה שהופך אותה לקיצונית. אבל היא איננה יותר מידי קיצונית - היא קיצונית ברמת מולדת (וכן, גם מולדת היא מפלגה קיצונית). העבודה והליכוד ושינוי נחשבות למפלגות לא קיצוניות, למרות שהעבודה קצת התדרדרה שמאלה במהלך האינתיפדה. הליכוד תחת שרון איננו דוגמה, אז בוא נוציא אותו מהדיון.

כשמרצ הייתה בשלטון היא נחשבה

לקיצונית מבחינתך? אם הליכוד תחת שלטון זה לא דוגמה...

אריק ל

New member
כן, בדיוק כמו שהאיחוד הלאומי

נחשבה ועדיין נחשבת כקיצונית. אמנם לא קיצונית ברמה שמסוכנת למישהו, אבל קיצונית. קיצונים מסוכנים, שאינני יכול לסבול, הם כ"ך ודומיהם מצד אחד, והאנרכיסטים ותומכיהם מצד שני. גם בל"ד לדעתי מסוכנת למדינת ישראל, ואני חושב שלא מעט יסכימו איתי.

אריק ל

New member
כי הליכוד הוא מפלגה בעלת קונצנזוס

כל העם מסכים עם זה שהליכוד והעבודה הם לא מפלגות קצוניות. מה גם שהליכוד והעבודה תמיד מוכנים להתפשר אידיאולוגית, בעוד מפלגות קיצוניות (כדוגמת מרצ שלא מוכנה לשבת עם הליכוד, או האיחוד הלאומי או המפד"ל) לא מתפשרות אידיאולוגית או מתפשרות מעט מאוד. אגב לא דיברתי על הליכוד באופוזיציה, דיברתי על הליכוד תחת שרון. כמובן שגם להפוך לזונה פוליטית ולהפוך את האידיאולוגיה שלך 180 מעלות זה לא דבר טוב - ולכן הליכוד של שרון הוא לא דוגמה טובה למפלגת הליכוד, אלא דוגמה למפלגת שרון.

the man is back

New member
השמאל הוא מסוכן....

זה שאנחנו היחידים שמציעים פיתרון אבסולוטי לסיכסוך הדמים הופך אותנו למסוכנים?!

the man is back

New member
שוב אתה????

כנראה שלא הבנת שההודעה שלי לא הייתה מיועדת לך אז אתה לא משהו בהבנת הנקרא ובשפה העיברית...(ד"כ כמה קיבלת בבגרות בלשון
)

כנראה שאתה לא מבין את מהות הפורומים

פורום חופשיים, מדינה חופשית, אני מעיר כשאני רוצה. מפריע לך? נורא נורא חבל. אבל כשאתה אומר "פתרון אבסולוטי", זה, איך נאמר, לא נשמע משהו. בגרות עוד לא עשיתי, אבל בטרום-מגן הוצאתי 85 בלי ללמוד, ובקורס לשון ותקשורת בפתוחה יש לי ממוצע 97.

איתיץ

New member
אני מצטער

נתפרק עוד היום מחמת הבושה. הגיע הזמן להחליף חיתול, לא?

למעלה