בידן הנאלח נואם בטקס יום השואה ובמקביל לא מספק נשק לישראל

איציק5111

Well-known member
גועל נפש.
אין יותר מחליא מזה
וגם מטיף מוסר ללא הפסקה וגם דורש שנפתח את מעבר כרם שלום עליו חמאס ירה לפני יומיים והרג לנו 4 חיילים.

אתה צודק הוא באמת איש מגעיל.

רק תארו לכם שאחרי פיגועי 11.9 בארה"ב היו מטיפים לארה"ב להפסיק את מלחמתה באל קאעידה.

evglev1

Well-known member
מנהל
וגם מטיף מוסר ללא הפסקה וגם דורש שנפתח את מעבר כרם שלום עליו חמאס ירה לפני יומיים והרג לנו 4 חיילים.

אתה צודק הוא באמת איש מגעיל.

רק תארו לכם שאחרי פיגועי 11.9 בארה"ב היו מטיפים לארה"ב להפסיק את מלחמתה באל קאעידה.
כן סיוע הומניטארי לתושבי אפגניסטאן של הטאליבאן. בוש הבן היה שולח לבית משוגעים את מי שהיה מציע את זה.

Harrington

Well-known member
מנהל

בידן הנאלח נואם בטקס יום השואה ובמקביל לא מספק נשק לישראל​

מספק לישראל את כל הנשק שהיא צריכה. משחק משחקים עם דברים שפחות דחופים לכתחילה. די בעובדה שהתקשורת הישראלית חוגגת על זה כדי להבין שיש משהו מסריח בדיווח.

xyxy210

Active member
מספק לישראל את כל הנשק שהיא צריכה. משחק משחקים עם דברים שפחות דחופים לכתחילה. די בעובדה שהתקשורת הישראלית חוגגת על זה כדי להבין שיש משהו מסריח בדיווח.
ואתה רוצה שמישהו ייתיחס ברצינות למה שאתה כותב ?

xyxy210

Active member
במקרה שלך? לא. ממש לא. לגבי אחרים? זה בינם לביני יקירי. לא באמת קשור אליך.
ובינם ובינך, נראה לך שמישהו בר דעת מתיחס לידיעות שאתה מביא ? [אולי כמה כרותי אונה...אבל אלו לא נחשבים].
אני אהיה מוכן לקבלם רק אם תדווח שאלוהים לחש באוזנך. ואתה הרי בקשר טוב למדי איתו....נכון ?

Harrington

Well-known member
מנהל
ובינם ובינך, נראה לך שמישהו בר דעת מתיחס לידיעות שאתה מביא ?
אין לי מושג. כאמור, זה לא עניינך. עד כמה זה נראה לי או מענין אותי בכלל? תתפלא לשמוע, אבל גם זה לא עניינך :).
[אולי כמה כרותי אונה...אבל אלו לא נחשבים].
כמובן. וכל המוסיף גורע.
אני אהיה מוכן לקבלם רק אם תדווח שאלוהים לחש באוזנך. ואתה הרי בקשר טוב למדי איתו....נכון ?
ומה שאתה ״מוכן לקבל״, מה גורם לך לחשוב שזה מענין אותי במיוחד? רמז: זה לא :).

הרבה בריאות יקירי. מיצינו. אם וכאשר יהיה לך משהו יותר מענין להשמיץ איתו תרגיש חופשי לעדכן. עד אז צר לי, אבל זה פשוט משעמם ושחוק מדי עבורי.

הפרבולה1

Well-known member
יש פה ניגוד אינטרסים , ביידן ומדינות ערב ובעיקר מיצריים שואפות להשאיר מולינו ברצועה צרה שחודרת לנגב 2 מליון ערבים-מיצרים עויינים שימשיכו למרר לנו את החיים ( מה שנקראה "הסוגיה הפלסטינית" ) .
ואילו לישראל יש אינטרס הפוך, לדלל את עזה כמה שיותר מערבים, בין היתר על ידי הטלת פצצות כבדות כדי להרוס כמה שיותר מבני מגורים ותשתיות כדי להקשות על "שיקום עזה" , ככל ששיקום עזה יקח יותר זמן ויעלה יותר כסף ב"יום שאחרי" ככה נזכה ליותר תקופת שקט. ככל שנחריב את עזה יותר תקטן המוטיבציה למדינות בעולם לשפוך שוב כספים לשיקום עזה , ותגדל המוטיבציה של הערבים שם להגר מעזה.

הפרבולה1

Well-known member
יש פה ניגוד אינטרסים , ביידן ומדינות ערב ובעיקר מיצריים שואפות להשאיר מולינו ברצועה צרה שחודרת לנגב 2 מליון ערבים-מיצרים עויינים שימשיכו למרר לנו את החיים ( מה שנקראה "הסוגיה הפלסטינית" ) .
ואילו לישראל יש אינטרס הפוך, לדלל את עזה כמה שיותר מערבים, בין היתר על ידי הטלת פצצות כבדות כדי להרוס כמה שיותר מבני מגורים ותשתיות כדי להקשות על "שיקום עזה" , ככל ששיקום עזה יקח יותר זמן ויעלה יותר כסף ב"יום שאחרי" ככה נזכה ליותר תקופת שקט. ככל שנחריב את עזה יותר תקטן המוטיבציה למדינות בעולם לשפוך שוב כספים לשיקום עזה , ותגדל המוטיבציה של הערבים שם להגר מעזה.

בגדול יש 3 אפשרויות ל"יום שאחרי"

1) קיום 2 מליון ערבים בעזה + קיום של ההתישבות היהודית בעוטף עזה.
2) קיום 2 מליון ערבים בעזה וגירוש היהודים מעוטף עזה.
3) גרוש 2 מליון ערבים מעזה וקיום ההתישבות היהודית בעוטף עזה

כמו שנראה כרגע אפשרות 1 הכי פחות סבירה , זה או הם או אנחנו!

הערה - עוטף עזה זה כולל עד הרצליה לפחות.

למעלה