בוקר...

פשושקית

New member
אוי נעמושקי יקירה שולחת לך

אלפי
מקווה שכל זה יהיה בקרוב מאחורייך ואורז תהיה בחוץ וכולם יהיו מאושרים! ועל הרופא החוצפן הזה
הייתי מתלוננת (כשתתאוששי מהכל...) ומכניסה לו סטירה בדרך.... תרגישי טוב, תנוחי הרבה שתהיי חזקה ללידה.

חני 105

New member
נעמולה יפה שלי

שולחת לך חיבוקים ונשיקות מניו יורק המושלגת אהובה
אל תתייאשי ודעי שאוטוטו אורזיקוש בדרך היא פשוט רוצה להגיד לך אימא יהיה בסיידר
מתוקה מחבקת ואוהבת אותך מרחוק אבל קרוב
חני

lizoska

New member
יהיה בסדר

הי אני חדשה כאן בפורום שבוע 26 ורציתי להגיד לך שתיהיה אופטימית ותחשבי רק דברים חיובים כי בסוף זה עוזר מחזיקה בשבילך אצבעות וחיבוקים

נשמה מושקי ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אני הייתי תופס(יש להגות עם דגש ב-פ) את הרופא הזה והייתי מראה לו מה זה 2 אצבעות !!! את כל היד הייתי מכניס לו שילמד שהאשה מולו היא לא מכונה ליצור ילדים, אלא אדם עם רגשות והרגשות, על אחת כמה וכמה אישה בהריון רגישה יותר. שולח לך חיבוקים ומקווה שאורז תצא כבר, היא לא מעבירה את הזמן נעים לאמא

חייבת לומר לך משהו עוד מעט אבא

אשתך מאושרת מספיק כמו שמגיע לה להיות שיש לה איש כמוך? הייתי מוכנה לעשות רוטציה....

../images/Emo9.gifתודה ממושקה, גם את בסדר...

וכן, אני חושב שהיא מאושרת, לפחות כמוני על שיש לי אותה והאושר הגדל בתוכה שכבר מגבש לו זהות... לא ידעתי שיכול להיות יותר אושר מזה, אבל כל יום הוא מתגבר
אבל זה בכלל השרשור של מושקי...

Dimaya

New member
איך אפשר לעזור לך, מתוקה?

חיבוק? מילה טובה? ניסוח תלונה? שליחת בריונים לפוצץ ת'צורה לרופא? (יש לי קשרים במאפיה רוסית
) וברצינות - אין הרבה מה להגיד. רק שתחזיקי מעמד, תלטפי את הבטן ותשתי מים. סושי הקטנה פשוט מסרבת לעשות חיים קלים. אבל תחשבי כמה רגשות אשם תוכלי לגרום לה כשתהיה גדולה: "אני הייתי עם צירים 5 שבועות!" אוי, חלום הפולניות... איזה תענוג...

../images/Emo14.gifיו....................

מסכנה שלי.... באיזה בית חולים היית? אני הייתי הורגת אותם, מחזיקה לך אצבעות מתוקנות. תעדכני מה קורה!!!! מוסרת לך

magicwoman

New member
../images/Emo24.gifכל כך מצטערת../images/Emo39.gif

והלוואי שהלידה תהיה קלה פיצוי על ההמתנה הכואבת!

אוף!!! זה כל כך מרגיז לקרוא את זה

אני קוראת ומתעצבנת בשבילך. ומתעצבנת בשביל כל הנשים שככה פולשים להן לקרביים בפתאומיות ובלי לזכור שאנחנו לא פרות ממליטות!

למעלה