בוקר טוב!

kit k@t

New member
i am such a chick

i always say im on a diet, but i wtill eat whatever i feel like it.... my days of anorexia have passed, it was fun... like i said, if im ever at Geramny ill come to visit u in the mental hospital. i know an anorixic girl that had to be treated with ECT , now go find out what it is, and then u will be very sceard.... kat

justnoa

New member
הלוווווואי.....

שהיו משלמים לי לאכול... וואי... אין לך מושג אני יכולה לפתח מזה קריירה.... בטטה שכמותי... ביל גייטס... תזהר ממני!! אני בדרך אליך מותק!!

אם כבר...

היא תקבל *קצת* יותר כסף בשביל לאכול

justnoa

New member
שווה....

היא נראית טוב גם עם עוד חמישה קילו... אני לא אראה טוב עם חישה קיטלו, אבל עם 20 מיליון דולר אני אוכל לקנות חברים שיאמרו שאני כן

that's the spirit!

או שפשוט הייתי בונה לעצמי חדר כושר פרטי, קונה גם מאמן אישי ואז בחודש אני אהפוך להיות כוסית-על עם קצת פחות מ20 מיליון דולר אבל עם חדר כושר פרטי ומאמן שווה

justnoa

New member
חחח

הייתי בונה לי מאמן וקונה חדר לא, בלי קשר.... זה לא אמור להוריד את ה20 מיליון בהרבה, חודש לשכור את ההוא יעלה ככה כמה אלפי דולרים (אם הוא נראה טוב ועובד טוב אולי כמה עשרות אלפים) וחדר אפשר לוותר ופשוט ללכת לחדר כושר שווה בעיר:))

מה ללכת?

נראה לך? שאני אלך לחדר כושר של פשוטי העם כשאני יכולה בנות לעצמי חדר כושר פרטי? ואת המאמן לא שוכרים לחודש, קונים לכל החיים, סתם שיהיה למקרי צורך
(וברור שהוא יראה טוב, מה זה שווה אם לא?)

justnoa

New member
אפשר גם

לתלות אותו על הקיר בין שימוש לשימוש... שיהיה קישוט נחמד "קולללללר חדש לצוואר"

feeler

New member
נעמה, אולי זה לא ענייני, אבל...

500 קלוריות?! את נורמלית?! זה לא אומר שאת נשארת על המקום, זה אומר שאת מרזה בקצב מטורף או שהגוף שלך שומר על האנרגיה שלו ממש חזק... אדם רגיל בגילנו אוכל בין 1200 ל-1500 קלוריות ביום, לפי מה שאני זוכרת. איש בגילנו שרוצה לרזות, אוכל כ-1000 קלוריות ביום. זה באמת לא ענייני, ולכן, אל תעני לי על זה, אבל תחשבי לעצמך - כמה את שוקלץ? מה הגובה שלך? איזה הפרש יש ביניהם? אם זה עולה על 10 קילו את בבעיה רצינית חמודה... ואיך אני יודעת? אני בדיאטות מגיל 6, ואני בת 15. אני פשוט בקיצוניות השניה של הסקאלה. אנחנו והגוף שלנו זה שני דברים שונים, אבל אם שוברים את המיכל, התכולה מתפזרת לכל עבר. ניצן והרגל הנקועה שלה.

justnoa

New member
צודייקת!!!

במאה אחוזים!!!! כמה שזו התקדמות והכל, נעמי, תזהרי תוך כדי זה שאת מתקדמת לא לקרוס...

WTF???

חבילת במבה? 10 פירות? לא רוצה להעליב אותך או משהו אבל את בבעיה רצינית נעמה!!! צאי מזה ומהר!!! בהתחלה חשבתי שאת כועסת על אבא שלך בגלל שעברתם וכל זה אבל מסתבר שאת כועסת עליו בכל מה שקשור אלייך, אפילו שהוא כל כך דואג לך שתאכלי! בעצם, את כועסת על כל מי שרוצה שתאכלי! 500 קלוריות? מתוקה, אפילו לתינוק זה לא מספיק 500 קלוריות ביום! איפה את חיה? בעולם של שלדים? כאילו, תהיי מציאותית!!! רזה זה יפה (נגיד ש...) אבל אנורקטית שלדית??? ממש לא!!! יאללה אנשים צאו מזה!!! הפורום הזה הופך למומחה עם בעיות אכילה!!! אני שומעת עליכם ועל מעלליכם בשירותים, על השיטות הקאה שלכן והכל (טוב זה הקטע הציני...) ואני כל כך כועסת ומאוכזבת מכן!!! (לא בהכללה אבל לפחות 2בנות בפורום...) וכל מה שבא לי לעשות זה רק לפגוש אתכן ולנער אתכן בכאפה!!! כל כך איכפת לכם מהחברה ומהסטנדרטים שהחברה קובעת ואני שואלת את עצמי WTF??? שימו *** מזה גדול על כל מי שלא מקבל אתכם כמו שאתם ותפסיקו לרחם על עצמכם ולהוביל את עצמכם למצבים כאלה!!! תתחילו להעלות לעצמכם את הביטחון העצמי לפני שאני הולכת לשירותים להקיא מהטימטום של כמה בנות פה!!! לכו תאכלו איזה ארוחה בריאה או איזה ארוחה בבורגר קינג הקרוב ותעשו לעצמכם ולנו טובה, צאו מהקטע הזה ש"רזה זה יפה"!!! *מצטערת אם אתם נעלבים או משהו אני פשוט מתעצבנת מהקטעים האלה*

נעמצי

New member
שירנוש!

אני מבינה שזה מעצבן אותך, אבל שתדעי שזה התקדמות בשבילי לפחות, כי הייתי יכולה פעם לחיות מזה כמה ימים. אי אפשר לקחת אדם בבעיה, ולפתור אותה בבת אחת. שתדעי לך שאני היום צריכה להכריח את עצמי לאכול אפילו את זה, ושזה ממש קשה לי. אני יודעת- זה נשמע לך שאני בולימית אנוקסית או ווטאבר, אבל זה לא הענין. אני לא. בחיים שלי לא הכנסתי אצבע לגרון והקאתי- אני הקאתי רק מתוך לחץ בחודשים האחרונים שלי כאן בבקרים. זה הכל. אני מודעת לזה שאני בבעיות לא רק מהמעבר בחו"ל, אני בבעיות כי אני עברתי הרבה ויותר מדי דברים קיצוניים קרו לי בחיים. ועכשיו , סוף סוף נזכרו לטפל בזה. כאילו, אבא שלי היה צריך לראות שאני מתמוטטת , בשביל להבין שהבת שלו בבעיה. זה לא רק אשמתו כי אני לא יותר מדי נפתחתי אליו כדי שהוא יראה שאני במלא בעיות אבל עם המעבר לגרמניה הכל נפתח------ ואין ברירה. עכשיו אני בטיפולים. לא, אני לא צריכה להתאשפז כי לא הגעתי למשקל של 30 קילו. אני 1.70 ושוקלת 53 קילו היום ואני לא חושבת שאני שמנה, יש לי קצת בטן שאותה אני רוצה להוריד. ואני לא אכלתי כי לא היה לי תיאבון, ולא כי אני רוצה להראות שלד. ולא היה לי תיאבון יותר משנה, והורדתי רק קצת בשנה הזאת כי הארווי הסביר לי שהגוף שלי הגיע למצב של רעב שכל פעם שאני יאכל הוא יאגור את הכל לימים הקרובים. אז מה שאני עושה עכשיו זה קודם כל להרגיל אותטו לאכול כל יום, ואחר כך נעלה את מספר הקלוריות כל פעם בעוד 200 קלוריות עד אני אחרי כמה חודשים יגיע למספר הקלוריות שבפנים. ואני לא צריכה דיאטן שיגיד לי מה לאכול, אני צריכה מישהו שיפתור לי את כל מה "שמודחק" לי בראש- איך שהארווי הסביר וזהו. אז זה מה שאני עושה עכשיו. ואני לא באה בטענות לאבא שלי שדואג לי עכשיו, כי יש לו על מה לדאוג. הוא יכול להגיד תודה לידידים שלי דניאל ורועי, שלא נתנו לי ליפול בעבר לדברים הרבה יותר גרועים- כי בגיל 12 כמעט נפלתי לסמים אחרי שאמא שלי נפטרה. וזהו. ואני חושבת שזה שבכלל אני מוכנה לטיפול זה אומר הרבה עלי. זה אומר שאני בדרך הנכונה, ועכשיו כשיש לי את כריס זה יהיה יותר קל...... ואני בכלל לא רציתי את הדיון בפורום על אוכל ואנורקסיה, הכל התחיל כששאלתי על מה ללבוש למסיבה.....

MissUnKnown

New member
_____

אני יבוא לבקר אותך עם קאט בבית משוגעים.... וע כמה זכור לי שאת אנמית....יופי ילדה חכמה גם צמחונית וגם לא אוכלת. יהיה מבדר לראות את הגוף שלך מתפקד ככה....אבל לא יתפקד..את סתם תמותי מחוס חמצן וכל הסבל שלך יגמר ואז החיים יהיו סוף סוף יפים

נעמצי

New member
תראו, בואו נסיים את הויכוח

אני נמצאת עכשיו בטיפול אצל מומחה. אם אני לא יודעת מה אני עושה- הוא בטוח יודע. הוא אמר לי לעשות ככה. זה מה שאני עושה יש נושאים יותר מעניינים מאשר ה קלוריות שאני אוכלת למשל, איך מזג האויר היום?

MissUnKnown

New member
____

תביני זה לא משנה... גם ככה את תגססי למוות בקרוב כמו כולנו...רק אצלך זה יהיה יותר מהר כי לגוף שלך לא יהיה חמצן וגם השרירים שלך,כבד, מעיים וכו כי בזה שלא אכלת פגעת בהם. אבל למי אכפת??? וחוץ מזה עדיף כבר לשתות חומר רדיואקטיבי...מה שאני יעשה עוד חודש בערך.

MissUnKnown

New member
____

אבל מצד שני יכול להיות שאני סתם ביצית שלא מבינה כלום מהחיים שלה ובתם חושבת שעדיף למות.... אבל למי אכפת???? החיים יפים...

MissUnKnown

New member
_____

תאמת שאין מה לחלוק איתכם....זה לא מעניין זה לא מרתק זה סך הכול החיים... ועכשיו לשאלה מה זה חיים??? משהו שאתה עושה בעקבות אינסינקטים אשר נרכשו במהלך האולוציה... לא מאמין באבולוציה??? ביעה שלך... וקאט בקשר לחמצן...בטח שזה קשור למה אנמים נרדים ומתעלפים??? בגלל שהגוף שלהם אין מספיק חמצן כדי לפעול כמו שצריך...וברגע שאתה גם מונע ממנו את האנרגיה שהוא צריך לפעול אז בכלל המצב עצוב... וגיאלי...אני חושבת שזה טוב ויפה שהיא הולכת לטיפול, כול הכבוד...אני רק מקווה שהדיסק הסרוט יחולף מתישהו. אחרת זה סתם יהיה ביזבוז של כסף,זמן אנרגיה ובריאות... ובקשר למוות...הדבר היחיד הבטוח בחיים הוא המוות. אז כול מה שאתה צריך לעשות זה להגיד לו שלום ולהודות שהוא קיים וגמרנו. ולא אני לא מתכוונת להרוג את עצמי...אבל ברגע שאתה פוגע בבריואת של עצמך את הורג את עצמך...אז כבר עדיף להשאר בבית ולא לנשום.

למעלה