בוקר טוב

זואי11

New member
בוקר טוב. אצלנו המצב

משתפר, והיום הולכים לגן. נפגשנו אתמול שוב עם הפרופסור, שחשש שנצטרך אישפוז, ולשמחתנו נקבע תור נוסף לעוד חודש לצרכי ביקורת
אתמול הלב שלי הפסיק לפעום לזמן מה. לקחתי את הפושטקית לקניון לצ'פר אותה על ההחלמה. שיחקנו במתקנים והלכנו לקנות שתיה. לחלקיק שניה הבטתי על הארנק להוציא כסף. כשהרמתי את הראש היא כבר לא היתה בחנות. (מי אמר זריזה?) חשבתי שאני מתה. רצנו לחפש בקניון, והקטנה נמצאה על אחד המתקנים שבהם בילינו קודם. וואו, איזו הרגשה מפחידה ונוראית.

ענת 5555

New member
נומה נומה ילד שלי

אתמול 'הוא' יצר טקס השכבה חדש וביקש סדרת דקלומים ושירים שאמא שלי מדקלמת ושרה לו כשהיא משכיבה אותו. אחד מהם הוא השיר, כפי שהוא שר אתמול: נומה נומה ילד שלי נומה נומה נים. אמא הלכה לעבודה הלכה הלכה אמא תשוב עם צאת הלבנה תביא לי מתנה וזואי, סח'ה על ההחלמה. וכן, גם לי היתה תקופה של בהלות נוראיות כשהיה נעלם לי וכבר דמיינתי דברים איומים...עד שמצאתי אותו שליו ומבסוט. זה גיל שאסור להוריד מהם עין.

viviane

New member
שמחה "שאתן " הולכות לגן../images/Emo9.gif

גם אני ביום שבת "איבדתי " את נועה בגן שעשועים בפארק הירקון. היו מילונים של אנשים.אז אני מבינה מה הרגשת. דרך אגב כשהולכים למקומות המוניים אני בדרך כלל רושמת לה על היד את המספר פלאפון שלי ומסבירה לה לבקש שייתקשרו

reviss

New member
../images/Emo5.gif אמאלה- איזה מפחיד

זה אחד הסיוטים שלי (יש עוד די הרבה ברשימה-כולם צצו אחרי הלידה). שמחה לשמוע שתהלי מרגישה בסדר והולכת לגן

מרגנית2

New member
זואי גם לנו זה קרה פעם

כשהאלה היתה בערך בגיל של הפושטקית הלכתי עם אמי לקניון לקנות נעליים ואני מודדת ואמי לרגע הסתכלה על משהו אחר ואופס - הילדה איננה. איזה הסטריה.... חיפשנו וחיפשנו ברחבי הקניון ופתאום חזרנו לחנות הנעליים והיא היתה שם מקופלת בתוך קוביית כיסא כזה...

nina39

New member
איזו הקלה! טוב לשמוע ../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

שתהלי מחלימה! ואלוהים איזה פחד! טוב לשמוע שאתם אחרי. לילה טוב לתהלי! (היה אמור להיות פה ירח, אבל תפוז מתעקש שלא)

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

בוקר טוב עולם מה שלום כולן אני יורדת מהפסים אני כבר זומביט אמיתית כמו שכל ההורים כמה "טוב" לחיות ולהיות מי שנורא רוצה לישון והמיטה קוראת לי שוב - מתי אשוב??? עיפרוני שמי .... |אייקון של פיהוק גדול גדול גדול| ובנימה קצת יותר "רצינית" עיפרונצ'יק עשה לי לילה לבן... איזה באסה
ותסלחנה לי על ההשטתות עושה רושם שזה המוצא האחרון
שיהיה בוקר טוב לכולן

בוקר טוב,לילה שקט עבר על כוחותנו../images/Emo6.gif

דאגתי לכבות את הטלויזיה לפני שנרדמתי, אבל הוא קרה לי ב-12 בכל זאת כנראה שהוא מתחיל עם כל מיני פחדים, התחבקנו והוא שוב אמר לי: אמא אני אוהב אותך הרבה הרבה הרבה, את חמודה

מיכליטה

New member
בוקר טוב לכל משכימות הקום

בוקר טוב לכולן שמחתי לשמוע שהפושטקית הולכת לגן. מיקי - העברת לי צמרמורת - ממש כך. לעניין ההולכים לאיבוד - אנחנו עוד בשלב ההפוך - מעבר לזה שיובל עוד לא יודע ללכת - אתמול הלכנו פעם ראשונה לג'ימבורי והוא כמעט לא הסכים לרדת מהידיים שלי, ונאחז לי בשערות (שהן משמשות כמושכות ידועות), הדבר היחידי שבסוף מצא חן בעיניו היה ברכת הכדורים, טוב ננסה פעם נוספת בקרוב - נקווה שהחרדה תפחת. יום נעים לכולכן.

דבורי

New member
בוקר?

לילה לבן עבר עלי, בצלאל השתעל הרבה, ואני
נזכרתי רק לפנות בוקר שמכשיר אדים יכול לעזור. הוצאתי אותו מהארון ושטפתי כשאני במצב זומבי למדי, אבל זה עזר לישון עוד קצת. פתחנו את עונת מכשיר האדים. אביחי כמובן אחר היום לבית הספר בגלל ההתרחשויות הנ"ל, כבר לא נעים לי מהמורה שלו.

tutik1

New member
צהרים טובים

יום לא קל היום.. אחרי 4 הקאות עד השעה 11:00, וחוסר יכולת לעמוד על רגלים, ואפילו לשבת - מתשישות, חזרתי הביתה, והלכתי לישון לשעתים וחצי. נראה לי שאני צריכה לבדוק את עניין הברזל. הולכת לנסות "לתפקד" קצת עכשיו, עם כל מיני סידורים. מאחלת לכולן ולילדים בריאות ולילות עם שינה, והרבה חוויות משמחות!

viviane

New member
אני אף פעם לא הקאתי בהריון

וזה נשמע לי ממש מבאס... מקווה שאת מרגישה יותר טוב ושבקרוב תרגישי יותר טוב.

tutik1

New member
סביר... ניצלתי שעתיים של מרץ יחסי

ובין השאר סרקתי את מדפי הסופר במטרה לקנות כל מה שמכיל הרבה ברזל... ומה איתך, אורקה, בימים אלו? איך המרגש?

למעלה