בוקר טוב

חחחחחחח בוקר טוב נירוששש../images/Emo6.gif

אני רואה שעבר עליך ערב קשה בלעדיי
אני דווקא נהניתי בברית, צחקנו הרבה והיה ממש סבבה
יאללה, הלכת לישון אחרי זה או לא
שאדע מתי לצפות לך במסן

Don Nirtin

New member
מה זה ערב קשה בשבילך?../images/Emo87.gif

להתאשפז בביה"ח, להשתעל בנעמת, להזות סביביי אלפי נעמות, ולומר את המילה נעמה פעם בכמה שניות... אני חולה מאוד. אנוש. |אחות|
לפחות הברית הלכה בסדר. היה אוכל טוב?
אני היתי ער טודו לה נוצ'ה..

חחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

אשתדל לא לנטוש אותך להבא
אבל היה נחמד מאוד, והאוכל היה טעים

בוקר טוב צ'ינגוססס../images/Emo42.gif

טוב, אתמול ישראל (הבוס הנודניק) נשאר בבית חולה, אני בהחלט מאחלת לו החלמה מהירה, אבל שיישאר גם היום בבית
וגם מחר אם אפשר
ככה יהיו סיכויים יותר טובים שהזמן עד יום חמישי יעבור יותר מהר, כשלא משגעים לי את השכל כל שניה
טוב, נקווה שיהיה זה יום נחמד
יום מקסים לכולם
זוכרים איך סבתא אהבה את הצבעים הבהירים שהנסיכה שלנו לבשה

mishi 1

New member
חחח ערב טוב../images/Emo3.gif

כן... לא הייתי כאן כל היום..
אני מאחלת לבוס שלך גם החלמה מהירה... ששבוע הבא הוא כבר ירגיש טוב, עד אז אני חושבת שמנוחה תועיל לו מאוד.. תמונה מקסימה

לולי מ

New member
../images/Emo42.gifאוהיו ובוקר טוב לכולכם

אני אענה על הסקר כמו שאמרתי לנית אתמול (נית תבחרי בין ניתה פיתה לנית כפית) קיצר אימא:אריאלי ציחצחת שיניים? אריאלי:לא! אני לא יכול אני עוד קטן, תצחצחי לי את ואל תשכחי לשים את המשחת ענבים לא את המשחת תות אימא: טוב בסדר אריאלי: ואל תשכחי כוס מים אימא: בסדר בסדר שמעתי אריאלי:טוב תתחילי (פותח פה ואני מצחצחת לו) רגע רגע, מים (אני מגישה לו כוס מים) אימא: אולי כבר תצחצח לבד? אריאלי: אבל אימא את עושה את זה כל כך טוב....עכשיו זוזי את מסתירה לי את זיזי ווינקס *מת*
בוקר טוב לכולכם תשתו שוקו ותאכלו לפחות סנדביץ' אחד עם שוקולד ביום כדי שתהיה לכם סיבה טובה לצחצח שיניים

חחחחחח חמודדדדדדד../images/Emo99.gif

בוקר טוב אונני
התגעגעתי אלייך אתמול
אני מקווה שהיום נוכל לדבר

Sivan 85

New member
מלך העולם...../images/Emo47.gif

כראוי למלך שהוא... אריאלי ציווה ולכן על אימא לקיים... ובלי יותר מדי קיטורים!
יש מצב שכדאי שתתחילי לדפוק שעון מהמשימה הראשונה שהוא נותן לך ועד שהוא סוגר את עיניו המושלמות והולך לישון...XD אחח.. אימא לולי... חזקי ואמצי כי הדרך עוד ארוכה ומפותלת... יום טוב!

mishi 1

New member
איך פספסתי אותך? ../images/Emo12.gif

תשמעי נונה (כן, חזר לי ההתקף של אג'ושי\אג'ומה\נונה\היונג וכו' מזמן לא שיחקנו בזה
) יש לך ילד מקסיםםםםםםם הוא לא חושב להיות סטנדפיסט? הרי יש לו בדיחות מקסימות... (למה ההיפופוטם לא יכול ללכת?
) אבל הוא כזה קוואי! סרנגה

Sivan 85

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo9.gifבוקר טוב!../images/Emo42.gif../images/Emo9.gif

האמת שהבוקר שלי התחיל בשעה 8:00 כשמר פלג להלן האחיין החדש והמושלם שלי התעורר והחליט שבא לו להתקלח.. קולות התזות המים העיר אותי והחלטתי להצטרף לחגיגה... תינוקות בני 3 שבועות שמתקלחים זה אחד הדברים הכי מצחיקים בייחוד אם יש להם פרצוף כזה מופתע על הבוקר... עכשיו כולם הלכו להם.. חלק לים, חלק לארוחת בוקר על הטיילת של נהריה (מומלץ בחום) ואני כרגיל.. ערפדית ששונאת אור יום ושמש החלטתי להתבצר לי בחדר מול המזגן ולהנות לי מקוביית הקרח שלי ומקצת מוזיקה משובחת תוצרת יפן
היום עדיין פתוח.. נראה מה כולם יחליטו, יש דיבורים על ללכת קצת לעכו להתעניין בשלומו של חומוס סעיד.. זה יהיה נחמד... מקווה שעובר על כולם יום נעים! עוד 3 ימים למפגש!

mishi 1

New member
ערב טוב דודה קיוי ../images/Emo23.gif

הוא כבר בן 3 שבועות? יאאא... עוד שבוע זה חודש! (אני נורא חכמה נכון?
) קוואי ! מה שלום סעיד? מקווה שהיה טעים

Gitana

New member
בוקר טוב!!!../images/Emo140.gif

יום מקסים לכולם!
ראיתם את הפרומו ל"יהלום בארמון"? ואני חשבתי לרגע שאני נמצאת בערוץ האוכל
אבל בכל מקרה,שמחתי לראות בויוה משהו מקוריאה

mishi 1

New member
כן... כבר הגבתי על התוכנית בישול שהם עשו מזה

נו... ביבה האלה... בחיי אני אתחיל לפחד מהפרומואים שלהם, כל פעם איזה מופע איימים חדש

relax2008

New member
../images/Emo175.gifבוקר נפלאאאאאאא לכולם

אך איזה כיף שהיה לי הבוקר חברים כושר על הבוקר... אומנם אני הולכת כמו ברווז שתקעו לו מקל ב.... כי השרירים שלי תפוסים כבר שלושה ימים אבל היום מתחיל באנרגיה מטורפת תגידו מה צריך הבנאדם? יובל מתעורר בשש ודקה וצועק "אמא פיספסתי את הזריחה
הייתי צריך להתעורר בחמש חמישים ושמונה" הולך לחלון ומחכה ומחכה ומחכה אבל היום לא היתה זריחה...
אז הוא בא יושב איתי למדיטציה ואין דבר יותר כייפי מלעשות מדיטציה ועוד עם ג'וניור
ואז לשרשר את יאמי מאמי בקומונה
(רוצו לראות פאלי פאלי - קחו איתכן קרח- הרבה קרח) ואז כושר... לקרוע ת'צורה על הליכון ומכשירים להגיע לדירקטוריון שפתאום לא נראה משעמם ויש לי עבודה מפה עד קוריאה
אבל קטן עלי... בטח נרדמתם מהחפירה אבל זה בגלל שלא עשיתם כושר על הבוקר!!! אז שיהיה לכם יום אנרגטי וכייפי אני ממשיכה בעבודתי נשיקות ויום נפלא

mishi 1

New member
כושר זה הכי טוב

רק חבל שאני פדלאה עם תעודות
נשמע בהחלט נחמד לעשות ככה מדיטציה בשניים
ואולי מחר תהיה זריחה יפה...

One Missed Call

New member
אוהיו נה~ ../images/Emo13.gif

בוקרטוב לכל המאזינים כאן נועמ בעיניים פקוחות ונטולות קורי שינה ושיניים מצוחצחות מדווחת ש..
בקרוב מיקה נקאשימה תזכה לעמוד וויקי ישראלי משלה, כי ג'חנון כבר זכה לו
הסיכויים שלי להגיע למפגש לא כאלה גרועים כמו שחשבתי
אם עד יום חמישי אני אספיק, יהיו לכולכם דפי עבודה ללימוד היראגאנה, אבל לא של כל המערכה תהיו בטוחים.. בטח של אולי שלוש אותיות ראשונות, וההמשך כאן בפורום.. אז מה, כיתה א'?
ושאלה לי אליכם.. מתי מתחיל היהלום שבכתר בויוה?

mishi 1

New member
נועממ ערב טוב../images/Emo3.gif

"בקרוב"... כך אמרו בביבה
ברכות למיקה, בהחלט נחמד לה.. תבואי למפגש! זה פשוט לא יתכן שלא תבואי... זה פשוט אסור! תגידי שיש סיכוי שסו היון יקפוץ מהטלויזיה ויגרור אותך אז עדיף שלא נגיע לזה...

One Missed Call

New member
עוד פרט שחשוב שתדעו עליי ../images/Emo6.gif

אני טיפוס של הדקה ה90.. לא איזה 90.. אני טיפוס של הדקה ה-99
ישמצב שדני ואני נגיע יחד, אני מקווה, ואני בטוחה שביום רביעי תהיה לי תשובה ^^' (תפוז חייבים לספק לי אייקון טיפה דחוף
) אבל אני מעריכה שאני כן באה

edvil1

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif

וואיי מלא זמן לא היתי כי ההיתי באילת ועכשיו יש לי כל כך הרבה להתעדכןן
התגעגעתי פה לכולם
מתה לראות אותכם כבר ^^

למעלה