בוקר טוב עם צליל אחר
באוזן

ניקו 45

New member
בוקר טוב עם צליל אחר../images/Emo79.gif../images/Emo96.gifבאוזן

בוקר טוב ידידי , בואו ונאזין ללהקת קווין בשיר : שנה אחת של אהבה . שיהיה לכולנו יום נפלא ושקט .

בוקר טוב ונהדר

איזה כייף לפקוח את העינים לראות את השמש מבעד לחלון לחוש את קרניה מלטפות מנסות לחמם אחרי לילה קפוא ומה שעוד יותר כייף הוא בכל מקרה לגבי להסיר את קורי השינה מהעינים לעשות את כל הדברים הרוטינים של הבוקר, ציחצוח שינים שטיפת פנים וכו', ומיד אחר כך עוד לפני המקלחת לשבת ליד המחשב, לפתוח במועדפים להיכנס לפורום הנהדר וכמובן, לפעמים יש יוצאים מן הכלל בגלל אילוצים, למצוא שיר נפלא ומקסים שמצרף עבורנו ניקו. תאמר לי ידידי, האם אתה יושב כל הלילה וחושב: מממממממממממ.... מחר יום חדש צריך לצרף שיר ...... צריך שהשיר יקלע לטעם כולם/ן ...... אוףףף שוב לילה ללא שינה...........
זהו ידידי אחרי וידוי ארוך ומפרך כהרגלך צרפת שיר נפלא, שתמיד נמשיך לצחוק ולחייך לעולם שיהיה לכולנו יום נהדר יום נפלא והמון אהבה חני

אור ראשון

החמה המחממת עולם אלי לחדר נכנסה הזכירה לי שהיום הגיע זה הזמן לקום לעולם הירח יעלה בערב איתו יביא את אהובי לליל אהבים קסומים אך עתה יומי החל ולעבודה אשים פעמי ובלבי משאלה קטנה שהלילה יתבהרו השמים ונראה את אור הירח מבין העננים של החורף

טאKילה

New member
בוקר טוב לכולם\ן..../images/Emo96.gif../images/Emo39.gif

יום נפלא לכולם\ן..
ניקו בוקר טוב, בוקר למשתרשרים ולבאים בהמשך. [היום אני אווט כאבי שיניים, סאמק]:(

טאקוש

יום נפלא, ששששש לא יפה לקלל ככה על הבוקר סתםםםםםםםםם יודעת איך כאב שינים יכול לשגע החלמה מאירה יקירה חני

טאKילה

New member
כן..

זה נורא, כואב. והנורא שאני פוחדת מרופא שיניים, אוףףףףףףףףףףף.

למעלה