בוקר טוב + סקר חדש!

TheSnowQueen

New member
בוקר טוב + סקר חדש!

כנסו לכלים ומידע (למעלה) - סקר
וענו על הסקר הראשון שלנו
(בארור אנונימי וכו')

יום טוב

ורדונה2

New member
אני תוהה כמה מצביעים יהיו

בקומונה היו לנו רק איזה 6-8 בנות תמיד... עכשיו יש פעילים חדשים ואני בטוחה שיש כמה סמויים שעוד לא השמיעו קול

הרי על הרבה הודעות כאן יש בסביבות ה-80 צפיות... אני לא לגמרי בטוחה איך העניין של הצפיות עובד בתפוז (האם זה כל צפייה מסמנת משתמש אחר בתפוז או שגם בנאדם שפתח פעמיים את ההודעה נחשב), אבל כבר אנחנו יודעות שיש לנו קהל הרבה יותר גדול עכשיו

אני עניתי את האופציה הראשונה

הלוואי עלי חולצת Laters, baby

אגב, גאה בך שלא כתבת Lates בסקר!!!

TheSnowQueen

New member
נכון נכון? אני משתדלת

זה האיננר גאדס שלי הולכת מכות עם הסאב קונצ'נס על האות R...
..

TheSnowQueen

New member
וווהווו! כבר 10 ענו על הסקר !

זה הכי הרבה שהיה לנו עד כה.... חבל שזה לא מופיע כמו בקומונה בצד.. וצריך אשכרה לחפש בכלים ומידע... שלא לומר אין לי אפשרות לשים קישור לזה... אבל נו...

D e l i l a h

New member
נראה לי אני אחכה לDVD

זה מביך מדי חחח
למרות שאני באמת לא יודעת איך הם הולכים לעשות סרט כזה שלא יהיה 18+.. ככה שאולי אחרי הכל זה לא יהיה מביך מדי חחח

TheSnowQueen

New member
לדעתי זה יהיה כמו המזכירה..

ראית המזכירה? זה גם אירוטי, ובדסמ, לא יותר מידי.. ומדורג R שזה אומר שניתן להביא בני 17 ומטה בליווי מבוגר. אז יש קצת סצינות סקס ועירום אבל הרוב זה בלי. האמת שהספרים כל כך כוללים סקס שאני חושבת שאהיה מאוכזבת אם חצי מהזמן הם לא יהיו במיטה..

D e l i l a h

New member
אני לא יודעת מה זה המזכירה אבל

זה יאכזב מאוד אם מרמה של נגיד, 10 בספרים [מבחינת פרטי פרטים וזה] יורידו את זה ל.. לא יודעת 5. או אפילו פחות.. זה יהיה ממש מאכז. חלק כל כך גדול מהעניין זה הסקס ולא כאילו בגלל חרמנויות או משהו אבל פשוט קורה שם כל כך הרב דברים שמעצבים את הדמויות שזה יהיה מבאס אם מישהו פחות מ18 [באופן חוקי] יוכל לראות א זה

TheSnowQueen

New member
כן אני ממש מקווה לדירוג הגבוה יותר NC-17

שזה אומר שאף אחד בגיל 17 ומטה לא יכול להכנס חחח.... אבל אני בספק

deathly hallows

New member
הצבעתי

אחכה לדי וי די
חחח צה זה פה תחילת שנות האלפיים?
אני אוריד במחשב
חחחחחחח

TheSnowQueen