בוקר טוב מהורהר....

Don Nirtin

New member
בוקר טוב מהורהר....../images/Emo164.gif../images/Emo104.gif

לא תהיתם אי פעם אם הלילה שבחוץ הוא בעצם אור רק שהאור לא בולט?
לא תהיתם אי פעם הקור שאנחנו מרגישים הוא באמת קר או שזה פסיכולוגי?
והעיקר- והכי חשוב- לא תהיתם איך אפשר להתדרדר לסמים אלכוהול וקוריאנים?
במעמד מהורהר ופלספני זה אנוכי גאה להציג את יום רביעי הארור (להלן- WENDAY). יום שלישי היה עוד יום חסר תועלת (כרגיל). מחר יהיה עוד יותר חסר תועלת (שוב.. כרגיל.) המשימה היומית- ספרו לי מה אתם אוכלים לארוחת בוקר. אם בכלל. בונוס
בברכת באקה סקסית, ניר של הלילה (וגם של הקוריאנים...)

spidi333

New member
נירוש....

תקשיב מאמי... רציתי לבקש... תוכל בבקשה לפתוח את השירשורי בוקר טוב בבוקר?! ת'אמת... זה קצת מעצבן להסתכל באחד בלילה על פתיחת שירשור שאמור להיות רק למחרת בבוקר... אז סתם בקשה קטנה טוב? אם ממש בוער לך לפתוח שירשור למחשבותייך ההזויות באחד בלילה אתה מוזמן לכתוב 'אמצע הלילה טוב לכולם... מהורהר'

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif מה לעשות שיש כאלה שבחופש../images/Emo87.gif

והם משועממים... וחשים צורך לשתף במחשבות מפגרות... בכל מקרה- הבוקר טוב תמיד נפתח בשעות לא אטרקטיביות. מה זה משנה מתי זה? לי זה ממש לא משנה

spidi333

New member
עד כמה שאני מעריכה את הצורך שלך

לשתף אותנו - זה לא קשור לשירשור בוקר טוב, במיוחד כשזה בלילה. ואולי לך זה לא משנה אבל לי כן, ואני בטוחה שלאחרים זה גם. מצטערת אבל שירשור בוקר טוב לא אמור להיות בלילה.

Don Nirtin

New member
קנרית (בכוונה../images/Emo3.gif)../images/Emo87.gif

תמחקי את זה... אפתח בבוקר כבר...

בוקרררר../images/Emo42.gif

טוב, אני לא יודעת אם את מוחקת את השרשור של ניר או לא, אבל מקסימום תשרשרי אותי
ולגבי הבוקר שלי, עוד לא החלטתי אם הוא טוב או לא, כבר לילה שני שאני לא ממש יושנת מהחום הנוראי, ואני לא רוצה להפעיל מזגן מחשש שחטפתי איזה חיידק מישראל הדפוק, וממש לא בא לי להתקרר עכשיו
אבל הנה, קמתי לפני שעה בערך, עם נזלת
ואני עדיין לא יודעת אם כן התקררתי או שזה פשוט מהעייפות, כי הרבה פעמים אני מנוזלת סתם מעייפות ואח"כ זה עובר
טוב, אז סליחה על החפירה, בינתיים אני שותה כוס תה ונראה מה יהיה אח"כ... אז זהו, היום התחיל ברגל שמאל, ורק שאצליח לשרוד את היום הזה ושיהיה כבר מחררר
ושיהיה יום נעים לכולם

mishi 1

New member
בוקר טוב נעמונת

ישראל אולי חולה לידך, אבל מסתבר שמר מרפי שלח אליי כאבי גרון. אני לא יודעת מה הולך להיות מחר, כל יום זה רק מחמיר... העיקר עברנו בשלום את החתונה ואפילו היה נחמד. לא יותר מידי דודות וכן בן דוד אחד שלא ראיתי שנים והיה כיף לראות
רק מה, יצאתי עם כאבי רגליים שלא נדע... עד עכשיו אני מרגישה את הכאב כמחאה על הנעליים שלבשתי

MaNcHi 135

New member
בוקר טוב!

אח...השפתיים של ריין הזה! את זה הייתי שמחה לאכול על הבוקר! בעבודה..... עוד יום.... מחר מפגש! התרגשות! ולשאלה של ניר: אני אוכלת תמיד שני טוסטונים כאלה עם ממרח או גבינה לבנה...וכמובן, נס קפה חובה! אחרת הבוקר הוא לא בוקר...

mishi 1

New member
חחחחחחח

דווקא ריין? לקהג' ולאפרוח הירו דווקא יש שפתיים יותרמלאות... ככה בשלות
טוב תאכלי את ריין
והייתם מאמינים שאני לא אוהבת קפה?..

MaNcHi 135

New member
מה אני אגיד לך...

ראיתי את התמונה שניר שם על הבוקר ופתאום היה בא לי.. לא שעכשיו לא בא לי... יש לו שפתיים בשרניות כאלה שפשוט
!!!!!

geminigum

New member
אני אוהבת קפה....

אני לא אוהבת את ריין.... גם לא בבוקר......

MaNcHi 135

New member
חחחחחחחח

אף אחד לא סובל אותו פה...חחחחחחח דווקא אני אוהבת את הנרקיסיסטיות הזאת שלו...כל עוד הוא לא מזיק לאף אחד...

Doe7

New member
טובב.. מאנצ'י

זה שאף אחד לא סובל אותו פה זה ממש לא נכון. אולי הוא מעצבן אותך וזאת זכותך.. אבל בבקשה אל תחשבי בשבילנו, אוקי מאמי? ואגב אהבה שיש להרוג היא סדרה מהממת!! |שבור|

MaNcHi 135

New member
אממ..מישהו דיבר אלייך בכלל?

סתם סתם! חס וחלילה! לא חשבתי בשביל אף אחד וזה לא נכון שאני לא סובלת אותו...כמו שכתבתי למעלה דווקא אני מאוד אוהבת את השטויות שלו. וכן...את צודקת הסדרה באמת חמודה....

לולי מ

New member
שמעי

טוב עכשיו עקרונית אני עדיין לא ממעריצותיו המושבעות אבל הבחור כן יודע לשחק כן נראה טוב וכן יודע לרקוד (ראה ערך הקליפ של קיו לג'ן ליומולדת) מה שכן הוא עדיין נכנס אצלי בקטיגוריה של השקיות
כאילו אהמ..
לפעמים הפנים שלו נראות כמו...נו אל תכריחו אותי לומר *מת* תבינו לבד אבל זה הכל עניין של טעם וריח וזהו
הטעם שלי יפני אין מה לעשות אה כן ואחד חצי עיראקי חצי מרוקאי לשם הסדר הטוב
ואני חייבת לך חפירה על A LOVE TO KILL (כי ככה החלטתי אגב
) אני מאוד מאוד תיעבתי את הבחור בפול האוס עד כדי שקראתי לסדרה (עד היום וצר לי עם מעריציה הכה רבים פיכס האוס) א...בל ראיתי את A LOVE TO KILL בגלל ששושקה המליצה על העלילה לפני יובלות אמרתי פסדר נשמע מעניין טילים התחלתי לראות ראיתי שבסדרה הוא אינו בוחש בשוקו כבדרך כלל ועל המקום החלטתי שזהו אינו הוא אלא אחיו התאום שיין כי אין מצב שלחסר היכולת לשחק מהקודמת יש כזו וירטואוזיות כרגע הוא אמור לעצבן אותך הוא אמור לגרום לך לאי נוחות כל התפקיד שלואי נוחות אחת גדולה לכן הוא מצויין אח שלו בסדרה- השחקן משחק בצורה מעוררת הערצה אני אומרת לך ככה נראים אנשים שנפגעו במוחם הבחור בריא לחלוטין ומשחק בצורה משכנעת כל כך מינה המתוקה האמת בהתחלה היא קצת עיצבנה אותי אבל אחרי 3-4 פרקים נכבשתי לגמרי ממנה אפילו את המשנית אהבתי כי כשמבינים כל דמות זו מעבר לדרמה הרומנטית הרגילה וכמו שאמרתי יש שם כמה סצנות שהשאירו אותי

MaNcHi 135

New member
כן כבר הבנתי בערך בפרק 10

שהוא אמור להיות בלתי נסבל שם.... אניח חושבת שהוא דווקא באמת משחק יפה שם... פשוט בהתחלה הוא היה over react...אז זה דיי עיצבן אותי... כאילו ברור שהדמות שלך אמורה להיות קשוחה ומן אגואיסטית אבל היו לו כאלה פרצופים והבעות מוגזמות שבחיי בפול האוס אהבתי אותו יותר... וואי האח הזה....באמת שההתעללות פה בו זה חוסר זמן מסך.... הוא כזה חמוד ומשחק טוב שזה מדהים! בקשר לעלוקה...אממ....אולי....יש......אממ.... לא..אני עדיין חושבת שהיא עלוקה! דאבל עלוקה מפרק לפרק! מינה מעצבנת אותי כשהיא בוכה...זה נראה כאילו היא מתאמצת לבכות והדמעות לא יוצאות....יענטו כשהיא ניכנסת להיסטריה של בכי אז היבבות שלה נשמעות מזוייפות... אח..בו רא!!! where are you???

geminigum

New member
היי מנצ'י. זה לא מה שאמרתי.

אני לא אמרתי שאני לא סובלת אותו. ישלי טעם מוזר פשוט. יש כמה שלא עושים לי את מה שהם עושים לאחרים פה. ריין הוא אחר מהם. אני מודעת לעובדה שהוא חתיך ויש לו גוף פצצה. שהוא זז מדהים ושהוא מוכשר מאוד. שמעתי (ממי שראה את "אהבה להרוג"), שהוא גם שחקן טוב. יש גם הרבה שאוהבים את פול האוס. אני לא ראיתי את שתיהן. עכשיו, יש עוד כאלה שלא ממש עושים לי את זה, למשרות שרוב הבנות פה ובכל העולם מתעלפות רק משלשמוע את השם שלהם. לעומת זאת, יש כמה שאני אוהבת, שאנשים אחרים, שאני מכירה (כן לולי, כן... שקית חומה על הראש, כן....) מפחדים להסתכל בתמונות שלהם לפני השינה
..... אבל, אומרים "היופי הוא בעיני המתבונן".

לולי מ

New member
ג'ן מה אני אעשה../images/Emo67.gif

יש לו גוף פצצה אבל הוא היה נראה טוב יותר עם שקית חומה של סופר על הראש וזו עובדה
חחחחחחחחחחחחח סתם סתם הוא לא עד כדי כך מכוער הוא הרבה יותר יפה מכל אראשי לדעתי טוב חוץ ממאטסוג'ון
הינה קיבלת מחמאה על הבוקר XD (איזה כיף דאבל מינינג על הבוקרXD)

DanieLushka

New member
במי מדובר? ואראשי זה היופי הפנימייי ../images/Emo46.gif

חוץ מזה שהיי!! אפילו את אמרת ששו נראה טוב >::

One Missed Call

New member
חחחחחחחח גמני באתי לקפוץ ../images/Emo6.gif

וכן תוסיפו את שו לקבוצת הכתיחים כי שם מקומו! למרות שהיי.. כשאני מסתכלת על נינו, אבל בו אני רואה את היופי
במכתבים מאיוו ג'ימה הוא היה משומשו נחום הקטן
הלב שלי רטט מאושר כשראיתי בסוף את הכתובית של "נינומיה קאזונארי" אחרי קן ווטנאבה
שממש רציתי לחבק אותו באותו רגע D;

למעלה