בוקר טוב לכל התימנים והמזוייפים

the ror

New member
שירשורי התפקדות/היכרות לא בד"כ

נועצים לתקופה מסויימת? כי אני למשל נתקלתי רק בהודעה אחת שכזו וגם היא לא היתה מסודרת כל כך, ככה שאפשרי שפשוט חברה לא שמו לב כי זה נעלם מהר מדי או שזה נבלע בשירשורים אחרים... ממליץ להכניס להודעה הראשית תבנית מסויימת להכוונה כדי שהשירשור לא יתבלגן... דוג' שם: גיל: ת. לידה: קשר לתרבות התימנית: מסר לאומה: ומה שעוד בא לך ונראה לך שיהיה מעניין וקשור לכולם...

שושי 13

New member
בקר טוב the ror בקר נהדר לכולם

אולי לא שמת לב או לא היית כאן, אבל שמתי שלוש הודעות כאלה ושתיים מהן אפילו נעצתי. אני לא יכולה כל יומיים לשים כזו הודעה, אם אינני טועה גם אתה בעצמך שמת כזו הודעה ולא היתה היענות. לשלושת ההודעות ששמתי ובנוסף ההודעה שלך - נענו עד כה 18 חברה - אני לא יכולה להכריח את האנשים. בקשר להמלצה שלך, אין לי מושג אם זה אפשרי, אני אבדוק זאת. אם בא לך, צא שוב בקריאה כזו לחברים - אני מצידי מבטיחה לנעוץ ונראה אם יצליח לנו טוב יותר - מסכים?

the ror

New member
סבבה. והגיוני מאוד שפשוט לא שמתי לב

כי אין לי גישה לאינ' כל יום כך שאפשרי שאותם שרשורים נעלמו לי. ויש מצב שכבר הצעתי את זה אבל לא זכור לי שפתחתי שירשור שכזה... ובכיף, עוד הערב אנסח משהו ואשלח ונראה באמת...

the ror

New member
אהה, וחסר נימוס שכמוני...

בד"כ הייתי עונה בבוקר טוב אבל זה כבר מוזר מדי בעיני כי אני לא במחשב מספיק בתדירות של לראות הודעות בבוקר ולהגיב לפני שכבר צהרים/ערב/הבוקר שלמחרת...

למעלה