בוקר טוב.. כמה הודעות....

• פותח הנושא א15
  • פורסם בתאריך

sapir lee

New member
שיסתפר ויתגלח, אבל מהר!!

אני רוצה אותו כמו בTHE KILL

SuperTom

New member
his brother looked wierd

like a waiter at a chinese restaurant or something..lol but i adore his drumming, ever since i first heard him on Capricorn

LPMCR

New member
חח אבל אני חושבת שאחת שלו יותר חמוד ממנו

לא יודעת למה הפנים שלו נראות לי פחות ארוכות טוב הסתבכתי XDD

SuperTom

New member
well what can i do

even as a straight guy who thinks that men is a ugly repulsive species, this dude really looks good and as if he's just taken from the greek mythology or something. and yeah he is even kusonier (LOL!) in reality..and does some really crazy and fun stuff on stage and i actually didn't have a look at his hair length..shame on me :p

sapir lee

New member
Kusonier../images/Emo6.gif

עד שהבנתי מה זהXDDD אבל צ'סטר לוקח עליו בקלות עם המראה שלו בLIVE IN TEXES
איך השיער שלו היה בהופעה? עוד פעם קצוץ כזה כמו קרחת או שהוא גידל קצת? (השטחיות משתלטת P:)

SuperTom

New member
wow deep questions

this really wasn't one of things i looked at on the show, but i'm pretty sure it was katzutz...i don't know, there are pictures for hair related issues :)

Unflushable

New member
האמת שאני כבר לא מסכים איתך

שנים היייתי in awe מהמראה שלו עד שהוא התחיל להסתובב עם תסרוקות אימו ואיפור. זה מאוד מרתיע אותי, מאוד. הוא פתאום מתנהג כמו הבחור הכי יפה בישראבלוג והגבר הכי סקסי עלי אדמות חי בנתניה וקוראים לו ג'קו אייזנברג תגיד פרובוקטור, תגיד כוכב נולד זבל אבל ג'קו מושלם

Jo MilleR

New member
טעות בידייך

הגבר הכי סקסי עלי אדמות גר בדרום צרפת וקוראים לו ג'וני דפ

Punkd1

New member
וואו הופעה מצוינת ... חוץ מדבר אחד ...

הלבוש של צ'סטר ! הוא התלבש כמו ליצן !!! זה כבר מגוחך הלבוש הזה ... הם כל הזמן מנסים להתלבש מיוחד ו"בוגר " וזה מעצבן קצת כי רואים שזה מאולץ ... אגב החולצה של מייק ממש יפה חחחח אבל חוץ מזה השירים וגרסאות החדשות מצוינותתתת =]

hitchhiker218

New member
מה הבעיה עם זה?

להית בוגר לא מחייב לבוש יותר בוגר.... זה מה שהוא אוהב.....=|

LPMCR

New member
בכללי הוא לא צריך להיות בוגר

נקבל אותו גם כילדותי P:

LPMCR

New member
חח אבל הוא חמודד

טוב אם שואלים אותי גם אם הוא יופיע בחלוק אמבטיה זה מקסים XD