בוקר טוב.. כמה הודעות....

• פותח הנושא א15
  • פורסם בתאריך

א15

New member
בוקר טוב.. כמה הודעות....

1) כמו שפרסמתי אתמול על ההופעה בפורטוגל אז העניין התקדם בנתיים פורסמו 9 קליפים מההופעה והם: One Step Closer Lying From You Somewhere I Belong No More Sorrow Papercut Points Of Authority Given Up Don't Stay From The Inside כמובן בשעות הקרובות יפורסם כל ההופעה... קישור ל-PlayList של ההופעה שהתעדכן במשך היממה או אפילו עד מחר (תלוי במפרסם הקליפים). הערה: בגלל עדכון אתר YouTube כנראה יהיה אפשר רק בסוף השבוע יהיה אפשר להשלים את ה-PlayList.

א15

New member
המשך הודעות

2) אתמול פורסם באתר Linkin Inside קליפ Mp3 של ההופעה בפראג... 3) באותו אתר (Linkin Inside) פורסם בתחילת השבוע קטע המלא של ההופעה בפורטוגל ומשם האיש הנחמד מ-YouTube חותך לי את הקטעים לפי שירים. הקישור הוא דומה לשתי ההודעות.. 4) שמועות אומרות שכל ההופעות שלא הורשו לשידור באינטרנט ישודרו לבסוף...

א15

New member
הודעה אחת מהירה

א. בהופעה בפורטוגל לינקין פארק שרה 19 שירים (כמו בכל ההופעות הקודמות שלה) וההופעה כולה הייתה כמעט שעה ו-25 דקות!! ב. בהופעה בפראג לינקין פארק כמובן שרה 19 שירים וקטע ה-Mp3 הוא באורך מדהים של שעה אחת ו-44 דקות. הערה: כמעט 25 דקות ראשונות אין משהו שקשור ללינקין פארק....

א15

New member
הודעה מהירה נוספת

Linkin Park Inside Brasil מפרסם קטע Mp3 להופעה בפורטוגל.... ובאותו אתר רק בפורטוגזית LPIB פורסם קטעים מדהימים של Instrumental Remix לשירים: What I've Done, Given Up, No More Sorrow

א15

New member
אחר צוהרים טובים.. או יותר נכון ערב טוב

לאחר כמה שעות של המתנה התפרסמו עוד קליפים של ההופעה בפורטוגל..והקליפים שפורסמו הם: Leave Out All The Rest Numb קישור ל-PlayList (המכיל בנתיים 11 קליפים מההופעה)

sapir lee

New member
תודה!

הופעה טובה

sapir lee

New member
יואו בPOA צ'סטר יורד לקהל ועובר באמצע!

שה לי לראות את זה, אני גם רוצהההה
ונראה לי שמישהו פתח לו את הכפתורים בחולצה שהוא שר ליד הקהל חח...כי כשהוא עלה בחזרה לבמה חצי חולצה שלו הייתה פתוחה

LPMCR

New member
ררר זה לא הוגן!!!

לפחות הם לא אנסו אותו.. אחרת ........ ... . !!

pookacha1

New member
../images/Emo85.gif אלא מה?? XD

עזבי כפתורים... אם אני הייתי שם הייתי מפשיטה אותו לגמרי

sapir lee

New member
עזבי שם...

אם זה היה קורה בהופעה בארץ הוא לא היה חוזר שלם לבמהXD

Jo MilleR

New member
יאוווו Points Of Authority

אם הם באים לארץ הם חייבים לנגן את זה

LPMCR

New member
../images/Emo45.gif

ושישארו איתנו אחרי ההופעה ;) ינגנו לנו עוד כמה שירים אולי אפילו את כל האלבומים XDD חח עם כוס קפה טוב סיימתי להזות

SuperTom

New member
yeah sure, sounds good

maybe a cup of tee and biscuits with chester screaming no more sorrow next to you :) should be interesting blah and i really don't know if we're gonna here APFMH live again anytime soon, seems like he just didn't make the cut with the new setlist they picked..i still think there are a few tracks from meteora that asoo et shelahem, and definitely In Pieces should be there, along with some really old tracks like Part of Me or Reading My Eyes one again, but anyway any setlist is welcome...yeah they should just come to israel already

sapir lee

New member
../images/Emo45.gif

את זה ואת A Place For My Head וגם את In Pieces ! חסר להם שלא! חח אבל שקודם יבואו

LPMCR

New member
כה נכון !

קודם יבואו ואז כל שיר שישירו בפנאן P:

SuperTom

New member
oh yeah, the new POA is to die for

i absolutly love the original one but the new rendition of it live is fuckin awesome, as i wrote in my short havaiot, it really was one of the highlights, the funnest song in the set along with Bleed It Out. oh and that looks cool, we didn't get chaz in the crowd but got jared "the kuson" leto which is close :p he wasn't really next to me but pretty close and then he just somehow got to the far standing section and sang there, it was crazy..the boy is mad but i love him mucho mucho

sapir lee

New member
אבל תודה בדבר אחד...

ג'ראד צריך להסתפר! יש לו שיער ארוך מידי עכשיו

למעלה