בוקר טוב ושבת שלום!!

בוקר טוב ושבת שלום../images/Emo24.gif

שתהיה לכולכם שבת מקסימה ורגועה

שבת מקסימה למשכימי קום

מעיר הקודש החילונית (...) שולחת תנחומים לכל מי שיש לו ילדים קטנים חסרי גבולות שמעירים אותו בשבת ב 6 וחצי ואחר כך הם מדליקים טי.וי בווליום חזק (כי הם בעצם רואים סרט ולא מפריעים לנו) ואחר כך רבים ביניהם על הספה (עדיין בווליום) ואחרכך הם נרגעים, וממש מתוקים, אבל כבר אי אפשר להרדם שוב.... (ושהבעל שלהם ממשיך לנחור למרות הכל) שבת שלום כבר אמרתי?

../images/Emo6.gifתשתדלי לנוח בהמשך היום....

ואצלי אמנם הילדים לא קטנים וגם לא ישנו בבית אבל יש לי תינוק אחר וזה הכלב שצריך לרדת בזמן..... וכן גם אצלי הבעלול עדיין נוחר ולא שם לב לנעשה

דהוז

New member
מה זה כל הבעלים הנוחרים האלה?../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif

תחליפו אותם....
אכן שבת יפה, זהובה וחמימה...ובלי
. ..אבל עם
ב-7 הפועלים של העיריה העירו אותי
כשהחלו לחפור מתחת לבית כי היה פיצוץ בצנרת המים בלילה. עירנו החדשה מאוד שחיה בעתיד..... בנויה על שרידי העבר: כל מה ש
הוציאו מן האדמה
כדי לבנות אותה
החזירו בחזרה לאדמה ובנוסף בלוקים שבורים וקרעי צנרת וכל זה רובץ מתחת לפני השטח וגורם לסתימות ופיצוצים בצנרת העירונית
. אז היה בוקר של רעש ובלי מים, וגם ביום שני כל היום נחיה ביובש גמור כי יש עבודות יזומות בצנרת
. עצה לחבר'ה, שימו בקבוקי מים בצד כי אף פעם אי אפשר לדעת מתי לא יהיו מים.... יאללה, עוד מעט יגיעו הורים של חברתי הטובה ביותר לביקור קצר ואולי אתפוס איתם טרמפ
לביקור קצר אצל אבא שלי. ורק עכשיו בוקר אצל כמה מילדי....
הם מעירים/רות אותי בחזרה מהבילוי לפנות בוקר...כי הם בטוחים שאני עובדת על
ולא צריכה אף פעם

הנוחרים בע"מ

חזרנו מטיול מקסים באבו-גוש, המנזר היפה, פכפוך המעיין וציורי קיר עתיקים, חומוס מודרני ונרות מעוצבים מחנות המפעל והנוחר שב מיד לפוזיציה המוכרת. ורק אני לא מצליחה לכבות מנועים. לא אותם צריך להחליף! אלא אותנו! או ללמד פרק בתורת המנוחה ויפה שעה אחת קודם.

אני דווקא למדתי את הפרק הזה

ואכן חזרתי לישון עד הצהריים. חברים רצו שנצא לטייל אבל החלטתי שהשבת אני רוצה לנוח .... שיהיה לנו שבוע טוב!

דהוז

New member
אכן אכן, בואי נחפש קורס כזה....

רצוי שיתקיים בדיוק בשעות שצריך: להעסיק את הילדים, לעזור בשיעורים, לבשל, לנקות, לסדר וכו'. שמעתי שזו השעה שבה הכי נוח להרדם ולנוח... בעיקר אם אתה גבר....

שביק

New member
אצלי שבת מקסימה. הוזמנו לבננו לארוחת צהריים

טעימה מאד. כאשר שבנו הביתה יצאתי עם בכורתי ונכדתי בת ה-16וחצי לראות אותה רוקדת. מה אומר לכם? יש נחת. היא רקדנית מעולה ומוכשרת מאד. נהניתי. שבוע טוב לכולם. משביק

שביק

New member
דהוז יקירתי, יש לי המלצה מיוחדת בעבור בנך

יקירך, המוכשר, אשר אוהב עהודות קיפולי נייר. הכנסי לפורום אמנות שמושית, של
, בשרשור של zoozoopax מהיום, ל א ל פ ס פ ס!!!! מדהים כל הסרטונים שם מדהימים ביופים. תהנו משביק

למעלה