בוקרטוב כולם

rolan

New member
בוקרטוב כולם ../images/Emo20.gif

יום ראשון?! לא, יום חמישי! כן, היום בעצם יום חמישי וכאילו יום ראשון... איזה כייף, נגמר החג מתחיל סופ"ש
חתולית, איפה את?! את זו המבשרת על בואו של סופה"ש
מה שלומכם כולם? אורלי עדיין לא הביאה לנו תמונות - מתה לראות את הפיצית שלה... קרן ועזריה, אתם נוסעים לחופשת סופ"ש היום? אנחנו נוסעים לטייל בצפון. יום נפלא לכולללללללללללללללללללללללללם

azaria

New member
זו קרן - מתעצלת להחליף שם ../images/Emo42.gif

ההכנות האחרונות ליציאה לחופש בעיצומן, ביניהן קפיצה מהירה לעיר לקנות בגד ים לפרימדונה (יצאתי איתה אתמול לקניות ואפילו מצאנו בגד ים שהיא איכשהו הייתה מוכנה לסבול, אבל היה בו חור. איזה בעסה.) אח"כ נוסעים! יום טוב לכולם, ונתראה כשנחזור. קרן.

בוקר../images/Emo42.gif של ערב....../images/Emo174.gif../images/Emo48.gif

שלום חברים, מנצלת את הכמה דקות לפני העבודה להגיד "חג שמח" (יודעת עבר, אבל ...) אצלנו החג עוד ממשיך עם ערב גבינות ויין שוירי אהבה, מי שבר לו לשיר כמובן מוזמן... חוצמיזה...אחחחח איזה חג ...שמש ..ים...חברים...ילדים...מה עוד צריך הבן אדם... ולאלו הנוסעים לצפון דרום מערב או מזרח...סופשבוע רגוע... אז חג שמח ושבת שלום... יאללללה חוזרת לבועה שלי...

אורלי1234

New member
בוקר טוב... ../images/Emo95.gif

אנחנו מתאקלמים לאט-לאט... יש קשיים, גם עם הנסיכה הגדולה (שלשמחתי מוציאה את זה עלי ולא על הקטנה) אבל היא תסתגל ויהיה בסדר (אמא שלי אומרת שאם היא לא היתה מקנאה, זה היה בעייתי...)... בכל אופן, תמונות במחשב עדיין אין לי, אבל כשיהיו, מבטיחה להביא אותן לכאן... המשך יום נעים אורלי

החתולית

New member
צהריים טובים ../images/Emo42.gif

בחיי ששכחתי שהיום יום חמישי - בילבלו אותי לגמריי החופשים האלה. דרך אגב, שמתם לב שזהו... נגמרו להם החגים והחופשים ככה סתם באמצע השבוע :(((( רולן ואוהי - טיול נעים בצפון קרן ועזריה - טיול נעים במזרח לכל שאר המטיילים - בילוי נעים פינקית: מה קורה איתך ? עדיין חורפת או לומדת ? אורלי: שמחה לשמוע שהכל נורמאלי לגמריי, ומחכה כמו כולם להעיף מבט ברכה הנולדת שלכם :) יאללה... חזרה למכרות הפחם לעבודה...

יערית

New member
כמה צפון אתם מטיילים?../images/Emo12.gif

זה ממש לא חכמה עבורכם לטייל בצפון
תעשו חיים ולא לשכוח לשתות הרבה

P i N k G i R l

New member
צהריים ../images/Emo42.gif טובים..

או שלא.... חרפנתי ויצאתי יותר מדי ועכשיו פתחתי את היומן וגיליתי מלא מתכונות שבוע הבא.ומיום ראשון גם בגרויות אתמול קראתי את כל הספר לעבודה בספרות ביום ראשון (שברתי שיא, 400 עמודים בחצי יום). בלשון..אוף אין לי זין להכין שיעורי בית והמורה נאצית מפחידה.עוד 6 עבודות בגרפיקה בציור נשאר להכין עד יום ראשון ולהגיש. ללמוד למתכונות.
איזה כשרון מופלא ניחנתי, להשאיר הכל לרגע האחרון... נור מור פאן פור מי.

rolan

New member
צהריים נפלאיםםםםםםם

חזרנו מהצפון
אז ככה, למתענינים... עשינו סיור ביקבים: ביראון בדלתון ושתינו המוווווווווווווווווון יין (יערית
) אכלנו במסעדה טובה בגוש חלב (ג'יש)... היה כייף חזרנו עכשיו הביתה. בבוקר עוד הספקנו להזמין כרטיסים לאיסטנבול - ביום ראשון טסים
אחחחחחחחח איזה כייף...
לקרן ועזריה - בילוי נעים בסופ"ש פינקיונת - אם אין לך זין, זה סימן טוב
וזה לא אומר שאת לא צריכה להתכונן... חתוליקה - תמשיכי לספור ימים, כי בחמישי הבא אנחנו חוזרים ובשישי המפגש שלנו... יש לנו פחות מיומיים להכין את הדרוש לנסיעה... יאלללללה רצה להמשיך בסידורים.

תמרי30

New member
רולנית ../images/Emo13.gif

איזה כייף שנהנתם
תהנו באיסטנבול אחלה בחירה

P i N k G i R l

New member
איזה הודעה קוטרית הבאתי ../images/Emo5.gif

טוב לא משנה... עשיתי הפסקה כי די נמאס לי.. אני בטח כותבת לעצמי כי כולכם מטיילים לכם. אז שתחזור יחכה לכם עדכון ממני, על החידוש קשר עם אבא שלי. אז ככה- לא הולך הכי טוב. אבל בסדר, מי אמר שזה יהיה קל? קצת איבדתי את המוטיבציה, הכוח והסבלנות. נפגשתי פעמיים, בפעם הראשונה- שנינו, ועוד פעם אחת, עם אח שלי. מאז הפעם האחרונה שנפגשנו, אני לא זוכרת מתי זה היה, לפני שבועיים-שלושה, לא דיברתי איתו. הוא דווקא, כן התקשר, השאיר הודעות, ושלח הרבה SNS. ומשום מה, לא עניתי לו כשהוא צלצל, שמעתי את ההודעות שלו ומחקתי בלי לחזור, וגם לאמאסאמים לא עניתי. ואני לא יודעת למה... לא היה לי כוח, לא התחשק לי. רציתי להתקשר אבל משו עוצר בעדי. כאילו אני חייבת משהו, כאילו זה "חובה", נטל. כאילו לא אני זו שעשתה את כל המאמצים האלו כדי לחדש איתו את הקשר ולגשר על הכעסים והמתחים. היום אח שלי שאל אותי למה אני מתעלמת מאבא ולא מדברת איתו. הוא סיפר לי שאבא שאל אותו כמה פעמים מה קורה איתי. מוזר לי שאנחנו מדברים כל יום/יומיים/שבוע. לא מצב מוכר לי. אולי ויתרתי והרמתי ידיים מהר מדי. אולי אני לא עונה לו כי אני מנסה לבחון אותו? לראות מה יקרה אם אני לא יתקשר ולא יענה, כמה הוא יתאמץ ומה הוא יעשה בקשר לזה, לראות אם זה חשוב לו. אולי כדי ל"הפיל" עליו קצת אחריות, להגיד שאני את שלי עשיתי, התאמצתי, לקחתי אחריות ועשיתי את הצעדים האלו, עכשיו תתאמץ גם אתה קצת. אולי עכשיו אחרי שעשינו את הצעד הראשון ועכשיו צריך לעבוד לבנות ולהמשיך אני חוששת להמשיך הלאה ולבנות איתו שוב משהו באמת משמעותי, מן מנגנון הגנה שכזה, לא להפגע שוב. ואולי בגלל שאני רואה עכשיו כמה הפערים ביננו הם גדולים, אין לי מושג איך להתייחס לקשר הזה ואליו בכלל. הוא לא אבא, זה לא קשר נורמטיבי של אב וילד, הוא לא דמות סמכותית, דמות הורית, אין לו שום מילה. הוא לא יודע דבר וחצי דבר עלי. הוא לא חי איתנו ביומיום, הוא לא מעורב בשום פרט ובשום תחום בחיי. הוא לא יודע הרבה דברים. הוא יותר כמו... דוד? אבא - חבר. אחת לפרק זמן מסויים קובעים פגישה, מפנים זמן, מתנתקים מהחיים הרגילים ויושבים לאכול במסעדה. כאילו יש פרק ארוך, חור שחור, שקשה לגשר עליו. ואולי ואולי ואולי... סתם תאוריות שרצו אצלי בתאים האפורים בזמן האחרון כשניסיתי לחשוב למה לעזאזל אני מחבלת בקשר, לא נותנת לזה להתקדם, לא עונה לו,לא נפגשת איתו, נעלמת לו - דווקא בזמן שהוא כן רוצה ומנסה. לא חשבתי שיצוץ איזה שדון ובין רגע הכל יהיה יפה וטוב. זה לא יקרה ביום אחד וגם לא בחודש. אני לא מתלוננת, הרי עד לפני חודש-חודש וחצי היה ביננו נתק מוחלט וזו אני שרציתי לחדש את הקשר. נכון שגם נתיב כלשהו של קשר זה טוב. אבל צריך סבלנות ורצון, ונראה לי שקצת איבדתי אותם בדרך.

החתולית

New member
אייי פינקילדונת :))

מותר לך, לדעתי, לאבד את הסבלנות והרצון מדי פעם (אבל לא כל הזמן), הרי לגשר על חור שחור, זה בכלל לא קל... קחי את הזמן שלך, עשי דברים בקצב שלך (חוץ מללמוד למבחנים, כמובן), תני לתחושות הבטן שלך להנחות אותך... אה... עוד משהו... מעיזה להציע לך, לדבר על זה עם הפסיכולוגית שלך (זוכרת אותה ? זאת שאת לא סובלת...), מה זה כבר יכול להזיק ??? חוץ מזה, אני עדיין חושבת שאת ענקית :)

P i N k G i R l

New member
אבל, אבל, אבל...

זאת השעת שינה השבועית שלי... :) היא עכשיו בחופש ממני בגלל שאין לי זמן שבוע הבא (וגם שבוע לאחר מכן, וגם זה שאחריו, ואחריו, ואחריו). סתםם... אני ידבר איתה... האמת שהיא מאוד רוצה לפגוש את אבא שלי, אבל אני ממש ממש ממש ממש לא רוצה.

החתולית

New member
כבר אמרנו...

מה שאת לא רוצה - את לא עושה (חוץ ממבחנים ועבודות)... אוף איתך, פינקית, בגללך אני נשמעת כמו אמא פולניה :) בבקשה }{

פינקי, חשבתי על מה שכתבת.

אני חושבת שזה נורא טבעי מה שקרה לך. את גם כותבת בין השורות, "אולי אני מנסה לבחון אותו?" רוצה לראות עד כמה הוא יתאמץ, עד כמה מהאחריות על הקשר או על חוסר הקשר הזה, תיפול עליו. אני חושבת שזה לא חוסר סבלנות או רצון, זה נקרא "זמן עיכול". את עוד לא מרגישה מחוברת לתהליך שהתרחש או מתרחש כאן. את צריכה לעכל, להרגיש, לבחון, לבדוק. נכון, יש פרק ארוך שקשה לגשר עליו, אבל את ממש לא מחבלת בקשר, אי אפשר להאשים אותך שאת לא מרגישה שאת יכולה למחוק את כל העבר ולהתחיל דף חדש. את בנאדם, לא מכונה. תני לזה זמן. תזרמי עם התחושות. על תראי בזה תבוסתנות או אכזבה או כישלון. זה פשוט חלק מתהליך ותזרמי לאן שהתהליך הזה ייקח אותך. שום דבר בחיים לא קורה סתם כך. אנחנו אחראים במידה רבה לגורלנו ולבחירות שאנחנו עושים. לכן, בשלווה, נסי להרגיש מפויסת עם כל מה שקורה לך. אוהבת כרגיל, שחר

למעלה