בובה משעווה

../images/Emo153.gif

ממ.. מאיפה אני יכולה להוריד את התוכנה של הקיס? ואיפה יש קיסים טובים שאתן (רוב של בנות) ממליצות עליהם?

Oo CheN oO

New member
ובכן,

תוכנת קיס היא בדיוק כמו דולמייקר. ההבדל הוא שזו תוכנה במחשב שלך, אליה את יכולה להוריד סוגים שונים של אותן בובות שאפשר להוריד וכשאת יוצאת מהאינטרנט אפשר להמשיך ולהשתמש בתוכנה. בע, בטח לא הבנת כלום. תשרשרי עוד שאלות ואענה לך במקרה וכן הבנת משהו.

אהם

http://otakuworld.com/index.html?/kiss/0kiss.html בשביל להוריד מהאתר הזה בובות את צריכה לשלם, אבל יש גם אזור בחינם, בעיקרון תעשי חיפוש בגוגל או אלטה ויסטה של -KISS DOLLS וזה ימצא לך המון אתרים. ולמיכל1 המקורית אני מקווה שאת יודעת שואמריםן "מה זאת אומרת" סורי הייתי חייבת.

אהם

http://otakuworld.com/index.html?/kiss/0kiss.html בשביל להוריד מהאתר הזה בובות את צריכה לשלם, אבל יש גם אזור בחינם, בעיקרון תעשי חיפוש בגוגל או אלטה ויסטה של -KISS DOLLS וזה ימצא לך המון אתרים. ולמיכל1 המקורית אני מקווה שאת יודעת שואמריםן "מה זאת אומרת" סורי הייתי חייבת.

chompi2

New member
מכאןן

www.otakuworld.com/kiss ויש לך בובות קיס בסק"א ובכל מיני את פשוט צריכה למצוא=0)

מאיה123

New member
ישלי שאלה ../images/Emo12.gif../images/Emo15.gif../images/Emo29.gif

תגידו, איך עושים פלטה? אני חושבת שיש לי ממש חור בהשכלה לגבי דוליז אם אני לא יודעת לעשות פלטות אבל אף פעם לא ראיתי הסבר לזה.. מישהו מוכן להסביר לי?

©big smile©

New member
אני אסביר לך ../images/Emo42.gif../images/Emo95.gif

איפה שאת בוחרת את הצבעים למטה בצייר, תלחצי פעמיים על אותו הצבע שתרצי לעשות את הפלטה. עולה לך המסך הזה
, את לוחצת על define custom colors ואז עם החץ השחור את בוחרת את הצבע הכהה בפלטה. ולאט לאט עם החץ עולה כפי רצונך למעלה כדי לבחור את הצבעים הבאים בפלטה. כמובן שבכל פעם את בוחרת צבע אחד ומוסיפה אותו לריבועים הלבנים בעזרת הלחצן add to custom colors ואז עושה ok ומוסיפה את הצבע לפלטה. וכך בשאר הגוונים והצבעים. מקווה שהבנת.

מאיה123

New member
תודע..! ../images/Emo15.gif../images/Emo29.gif

אבל איך שומרים את זה אחרי שעשיתי את הגוונים..?

©big smile©

New member
אממ..../images/Emo42.gif../images/Emo95.gif

את צריכה ללחוץ על הריבוע של הצבע שאותו בחרת בפלטה שלמטה. ולעשות פלטה מאחד הריבועים או עיגולים איך שנוח לך. ואז תשמרי את זה כקובץ. הבנת?

tA Love Tu

New member
חיכיתי לזה שנים.

המ..... רואים את זה
? אני צריך שיער. שחור, ארוך בבקשה. קרדיט מובטח!

Deppaholic

New member
הנה לך..

עשיתי רק לאחת מהן.. הוספתי גם ת'פלטה.. מקווה שזה בסיידר

למעלה