בהמשך לתשובות שלכם,

I T A L Y

New member
בהמשך לתשובות שלכם,

החלטתי קודם כל לשחרר. סיפרתי שאני מנהלת משפט נגד מישהי והאמת שמדובר בשני משפטים מקבילים. הצלחתי קצת לשחרר, נסיתי לקבל את זה שהשליטה שלי במה שקורה מוגבלת, שעשיתי את כל מה שאפשר ואם זה צריך לקרות אז זה יקרה. עם קשר או בלי קשר, היום התנהל דיון באחד משני המשפטים- וניתן פסק הדין לטובתנו. מעניין שקשה ממש לשמוח. ההרגשה היא יותר של סוף סוף הורידו מאיתנו את הלכלוך הזה, את המועקה, את הכעסים. הרגשה של הקלה, לא שמחה. אני מקווה שהטוב ימשיך לגבור ושנזכה בטענותינו גם בתיק השני!

איטלי שלום

אני חושב שזכית כבר גם בתיק השני, כי אם תחושתך היתה הקלה על שזה נגמר יותר מאשר שמחה על הניצחון. הרי שאותה הקלה מובטחת לך גם בתיק השני, ללא קשר לתוצאות המשפט. בכל אופן בהצלחה. יעקב.

איטלי..

אני שמחה לשמוע... אני כבר חשה שאת יותר רגועה ופחות טעונה, ואני מקווה שזה לא אך ורק בגלל תוצאות המשפט אלא אולי גם בגלל שהצלחנו לעזור לך קצת
גם אם כן וגם אם לא, השינוי לנפש בריאה ושלווה יותר תמיד פתוח בפנייך... בהצלחה!

maysabel

New member
ולי דבר אחד לאמר

אל תקווי, תאמיני :) שמחה בשבילך ובעצם עוד דבר- ברגע שהראש יזכה לקצת מנוח הלב יתחיל לפעום ויקח פיקוד ואז שמחה ענקית תציף אותך..מבנפים. חיבוק ממני

I T A L Y

New member
../images/Emo140.gif אתם אנשים יקרים

ואני שולחת לכם נשיקות. האכפתיות שלם מאוד מעודדת ונוגעת ללב. אני עדיין לא מכירה אתכם ונמצאת פה בפורום בדיוק ארבעה ימים- אבל כנראה שיהיה לי עוד הרבה מה ללמוד פה... אז אני נשארת בסביבה, למרות שלפחות בשלב הראשון אהיה בבחינת תלמידה ולא יהיה לי הרבה מה להגיד שיכול לעזור לאחרים... תודה על המפגש הוירטואלי המיוחד הזה. ברכות

maysabel

New member
כולם

כולנו גם מורים וגם תלמידים כל אחד הנקרה בדרכינו לומד מאיתנו ומלמד אותנו כשאנו קשובים ופתוחים לשיעורים שכל מפגש בא ללמד אותנו כולנו שווים, גם כששונים(או מיוחדים) באהבה לילה טוב

הפעם אני רציני

לשמוח זה דבר חשוב! קודם היית מתוחה ועסבנית על המקרה ועכשיו קשה לך לשמוח הטוב ימשיך לגבור ולעומתו הרע ימשיך ויצמח במחוזות אחרים למען שמור על איזון בעולמנו היקר לנו מכל. להיות שמח

למעלה