בהזדמנות זו...

מיצי007

New member
בהזדמנות זו...

הרשו לי להציג בפניכן את המנהלת הזמנית של הפורום netaK שהיא תשגיח על הפורום בזמן שאני אעדר. כפי שידוע לכולכן,או שלא,אני מתגייסת עוד יום ואני לא אוכל להיות נוכחת בפורום השוקק חיים הזה לכן נטע כאן כדי לשמור עליו וכדי לארח לכן בנות חברה
אנא ממכן,המעיטו בתגובות שלכן,אל תרשמו כל כך הרבה כמו שאתן רושמות בדרך כלל
. או בהפוכה-תחיו קצת את הפורום לעזאזל
,תדברו הרבה ותעשו בלאגנים ואני רוצה לראות איך הפורום לא ימות ולא יסגר בזמן שאני לא כאן. netaK המלכה

YuGirlOh

New member
אוקי מגניב ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה, נטע ספרי לנו קצת על עצמך

../images/Emo137.gifברוכה הבאה נטע !../images/Emo187.gif

שתהיה לנו טיסה נעימה....
ממממממממממממממייייצצצציייי מזל טוב שיהיה לך שם בהצלחה שלא תשכחי מי גידל אותך!
בכלל שמעתי שמאגר הבחורים השווים בצה"ל גדל השבוע....
אז את מגיע לקרקע טובה...

netaK

New member
תודה מיצי ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

שלום לכולם
אני נטע, וגם אני אוהבת את אדוארד נורטון
לדעתי הוא שחקן מדהים ואני אשמח לשמור פה על הפורום

Sheep From Hell

New member
../images/Emo13.gif וולאקם וולקאם וולקאם!!../images/Emo24.gif

חחח... אני מריגשה כאילו אנחונ איזה ילדות קטנות שצריכות בייביסיטר..חחח... טוב נטע אני מאחלת לך הנאה בפורום הגוסס שלנו.... ומיצי!!!! מזל טוב על הגיוס תהני!!!!!!!!!!!!! ואגב לאן את מתגייסת?
(give a kissie to Mis Lope(z יול נכון שהפרצוף דומה לאניפר לופה? אם היה לה שיער חום הם היו קופי...

SoundsOfSilence

New member
מיצי נטשה!!!!../images/Emo7.gif

סוף של תקופה מאושרת לפורום....
ובנימה יותר שמחה, ברוך הבא נטע!!!!!
תרגישי בנוח, תתמקמי וספרי לנו קצת על עצמך. חחחחחחחח רין היא באת דומה למיס לופז.... חחחחחחחחחח.... לא קיבלתי תיכופוניסט!!!!! ורציתי לראות את פיפיסקה!!!

Sheep From Hell

New member
וואי איך הפסדת!!!!

זה כל כך מצחיק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גם אנחנו לא קיבלנו פשוט הלכנו לחדר של המרכזת ולקחנו מהריצפה יש תמיד בצד בחדר מלא, אני יכולה להביא לך או משהו אם את רוצה... את יודעת שמי שכתב את תיכו' שם את פיפיסקה כ שם משפחה ליד כל ה פ'יים חשב שפיפיסקה זה שם משפחה ושווילי זה השם פרטי!חחח תגידי ראית את האודיטוריום? נכון יצא יפה??? אני ממש אהבתי את הקישוט ואפילו עזרתי לקשט היום בכבודי ובעצמי1!

מיצי007

New member
../images/Emo20.gifהודעת פרידה

טוב מתוקות,זה הזמן שלי להגיד לכן שלום יפה יפה,אתן מתוקות ומקסימות ונהניתי מאוד במפגשי פורום המצומצמים שהיו לנו ואני מקווה שיהיו עוד כאלו
מחר בבוקר אני מתגייסת ואני שמחה לראות שחזרתן למיטבכן,תרגישו חופשי לפנות לנטע בכל נושא ואני אחזור כמה שיותר מהר מתה עליכן
מיצי

painapple

New member
תהני או משהו מיצי!!!!!!!!!!!!

היי.. אני ענבר ואני פה מדי פעם! .) היי לנטע!

למעלה