בדיחה לבוקר

בדיחה לבוקר

אמריקאי אחד היה בטיול בסין. הטיול היה ארוך,האיש חרמן, ולבסוף בלי לחשוב או להזהר דפק מה שדפק באיזה כפר. שבועיים אחרי שחזר,התעורר בוקר אחד וראה שהזין שלו מכוסה כתמים ירוקים וסגולים וכמובן הוא טס לרופא. רופא:"הממ.לא יודע, נעשה בדיקות". אחרי יומיים הוא חוזר לקבל התוצאות. רופא:"המצב לא טוב,מה שיש לך זה מחלת מין מונגולית נדירה ביותר, אין לה מרפא והאפשרות היחידה להציל אותך היא לכרות לך את הצינור". האמריקאי:"????!!! השתגעת?? בשום אופן אני רוצה חוות דעת נוספת". האיש מוצא רופא סיני מפורסם,שאחרי שבדק אותו אמר: "אה,כן, זוהי מחלת מין מונגולית,נדירה מאוד" האיש אומר:"הרופא שלי רוצה לכרות לי את הזין" הסיני צחק:"כן כן, רופא אמריקאי טיפש,תמיד רוצה חותך,ככה מקבל יותר הרבה כסף". "לא בכלל צריך חותך". האיש:"באמת? יופי". הרופא הסיני:"לא צריך חותך,אתה מחכה שני שבוע,הוא נופלת לבד".

Mוניk

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחוצי

חבל אין מתאבדים לנו סיינים במזרח......... חמודדדד חוצי מוניק

Mוניk

New member
הינה קחי עוד ככה על הדרך../images/Emo3.gif

הפלצנית המגונדרת! גברת מגונדרת נכנסת לחנות יגואר. היא מסתכלת סביבה וכשהיא רואה את המכונית המושלמת היא ניגשת לבדוק אותה. כשהיא מתכופפת לבדוק את ריפוד העור משתחררת לה נפיחה רועשת. נבוכה מאוד היא מסתכלת סביב כדי לבדוק אם מישהו שם לב לתאונה הקטנה ומקווה שאיש המכירות לא יצוצ לה פתאום. כשהיא מסתובבת בחזרה היא מגלה שהוא עומד לידה. שואל אותה המוכר: "שלום לך, גבירתי, איך אוכל לעזור לך היום?". באי נוחות היא מתעניינת: "מה מחירו של הרכב הנחמד הזה?". עונה לה המוכר: גבירתי, את הפלצת כשרק נגעת בה, כשתשמעי את המחיר תחרבני במכנסיים.
מוניק

יונית38

New member
חחחחחחחחה../images/Emo6.gif הייתי דוקא זקוקה

הבוקר לבדיקת רענון - איפה הייתי

גולוניס

New member
קעקעקעקעקעק....צחוק עיראקי../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

גדוללללללללללללללללל

למעלה