בגרות מעצבנת

KING OF POP

New member
בגרות מעצבנת

איך היה הבגרות נכון קשה לאללה?! ולמה שמו רק 4 פריטים עם בעיות??

מ ס ט י ק

New member
מסכימה...

הבגרות שנה שעברה הייתה הרבה יותר קלה!!!! היא הייתה המגן שלנו וקיבלתי 94... זה כ"כ מעצבן, במיוחד המשפט עם ה- 6 בעיות!!! לדעתי צריכים להתלונן על זה!

שירי99

New member
דווקא לא...

היא הייתה די קלה.... ונכון שזה מעצבן שהיו רק 4 בעיות, אבל אלה היו משפטים ארוכים, ולא הייתה בעיה כל כך למצוא את הבעיה... חוץ מזה שהייתה בחירה מתוך 15 בעיות, ככה שהיה מבחר די גדול... חוץ מזה שהטקסט היה קצת לא משהו... אבל איזה בעיות עשיתם? עשיתי אחד מהראשון, שלושה מהשני, שניים מהשלישי, ואחד מהרביעי (יש לי בעיה אחת אקסטרה, יתחשבו בזה כשיבדקו לי את הבחינה ויקחו לי את ששת הבעיות הטובות ביותר?). מה איתכם? איזה בעיות ומה כתבתם בהם? יום טוב! שירי. ואגב, מה יצא לכם מזה שתתלוננו על זה... די.. תחשבו על זה.. גמרתם עם תרגום לנצח!! לא צריך לחשב יותר על המקצוע המשעמם הזה!!!

מ ס ט י ק

New member
אז ככה....

אני לא זוכרת מה עשיתי.... אבל את ה- does אני זוכרת שעשיתי... לגבי ההתלוננות - אולי יהיה פקטור או משהו כזה? ולגבי מה ששאלת, שעשית אחד אקסטרה, לא בוחרים את הטוב ביותר, שאלתי את המורה שלי במגן, בודקים את ששת הראשונים ואת האחרון מבטלים.

KING OF POP

New member
does

האם במילה DOES יש מחסר דקדוקי ככה רשמתי אני מקווה שאני צודק כי יש כאן את המילה DO בזמן הPERFECT שלא נוהגים להשתמש בזמן זה בשפה העברית לכן בחרתי להתעלם מזה ועוד שאלה האם במילה PREOCCUPIED קיים מחסר מורפולוגי?

שירי99

New member
תשובות...

אני רשמתי ש does זה הדגשה... המורה שלי אמרה לי אח"כ שצדקתי... אני לא רואה כאן שום מחסר דקדוקי... וב preoccupied אני חושבת שיש מחסר מורפולוגי, למרות שלא כתבתי את זה בבחינה, אני התייחסתי לסבילות, ולקולוקציה (preoccupied with), אם זכרוני אינו מטעני... ומורן, דווקא המורה שלנו אמרה שכן יתחשבו במחסר השביעי, אני מקווה שהיא צודקת... :) ואגב, תוך כמה זמן אומרים את הציונים? בכל זאת, זה מבחן שדי מעט אנשים מכל הארץ עושים.. זה לא אמור לקחת כל כך הרבה זמן כמו בגרות בהסטוריה למשל (שהחזירו לנו תוך חצי שנה...). יום טוב!
וחג שמח! (חיפשתי גם אייקון של גלידה, על משקל גלידת זנגביל - קרמל, אבל לא מצאתי... מה שמזכיר לי... איזו כותרת נתתם לקטע?)

מ ס ט י ק

New member
אז ככה...

לגבי does גם אני רשמתי הדגשה וזה נכון. לגבי הכותרת.. אני רשמתי אותה כותרת... לגבי תשובות.. המורה שלי אמרה שיש לה ישיבה ביום ראשון (ה- 5.5) ואז היא תדע בערך את הציונים שלנו..

KING OF POP

New member
DOED לדעתך יכול להיות מחסר דקדוקי?

תשמעי זה 6 נקודות מהבחינה אם אני לא טועה. המורה שלנו הדפוקה לא לימדה אותנו אפילו מה זה TONE הדגשה לדעתך זה יכול להיות מחסר דקדוקי ? כי לפי מה שאני יודע DOES זה בזמן הPERFECT שלא מצוי בשפה העברית.

מ ס ט י ק

New member
לא נראה לי דקדוקי..

does זה לא perfect! פרקפקט זה מתי שיש פועל עם בצורה V3 ואם אני זוכרת נכון שם לא היה פועל בצורה V3. תגידו היה פיתרון לבחינה בעיתון?

Yuvalkosh

New member
מישהו יכול להסביר לי איך לעזעזל

יש 6 בעיות במשפט השלישי ?!?

Yuvalkosh

New member
אני לא זוכר מה היה המשפט..

אני רק רוצה לדעת איך נכנסות לשם 6 בעיות?!

מ ס ט י ק

New member
נכנסות... עובדה שהם שמו

אולי היה שם פרפקט.. ועוד כמה דברים.. אני לא זוכרת.. פשוט הטופס אצל המורה שלי ככה שאין לי את המבחן

למעלה