בא לכם שרשור סקיצות שנפסלו?

קובארית

New member
זה איור שלך

או שהוא מורכב מאימג'בנקים? הסיבה שאני שואלת ששתי העבודות שהצגת מאוד שונות אחת מהשנייה ובכלל לא נראה שאותו אדם עשה את שתיהן. בכל מקרה זה מאוד מתוקי.

פודיום6

New member

למרות שאני לא רואה שום היגיון בלמלא מולים בסרטנים כחולים. כנראה שבגלל זה הפוסטר לא אושר. פשוט כי התפריט לא היה הגיוני...

Yaronimus

New member
מחקתי את ההודעות של נעמה

בעקבות בקשתה, אבל באופן אישי אני יכול לנחש שיש לזה קשר לתגובות חסרות הטעם אל העבודה שהיא העלתה - תגובות מרושעות של מילה וחצי ללא תוכן שגורמות למי שכתב אותן להרגיש גבר-גבר, וגורמות למי שמקבל אותן להיעלב. כל פעם שאתם מגיבים ככה, אתם מחזירים אותנו אחורה לימים המחורבנים של הפורום. יש סיבה לכך שהרבה מעצבים לא מוכנים לפרסם הודעות. אם יש לכם ביקורת - מומלץ שתכתבו אותה, אך בצורה מנומסת, שכלתנית, מנומקת. תתבגרו.

GOaHEADstudio

New member
לקוח שלי

אז הלקוח הזה (אני חושבת שהרבה מכירים) הוא לקוח שלי כבר הרבה שנים לאחרונה השתכנע שהוא זקוק ללוגו חדש אז עשינו חדש. הלכנו על אנגלית והצעתי לו מגוון רחב ביותר שנראה יותר צעיר ועדכני ממה שיש היום רק שהוא לא יכול היה לחשוב על כיוונים כלכך רחוקים ופחד מאוד להתרחק ממה שהיה מוכר ללקוחותיו עד היום בסוף - התוצאה. חזרה ללוגו המקורי זה שאתם רואים למטה :(((( אחת הסיבות זה הלקוחות הוותיקים (והמבוגרים יש לאמר) שחיפשו את הלוגו המקורי עם הלב הכחול לפעמים צריך להתחשב גם בקהל מבוגר ולנסות להבין את נקודת המבט שלהם

Yaronimus

New member
אני אוהב את הסקיצה התחתונה (אנגלית)

מסקרן אותי מדוע החלטת ללכת על אנגלית, האם יש לכך צורך שיווקי?

למעלה