באוניברסיטה הפתוחה מחלקים ציונים

yuvalmadar

New member
בוודאי, בבקשה! ../images/Emo13.gif

הנס החכם - הרבה קוסמים משתמשים בעקרון הזה עד היום.
(איזה כלב חכם יש לי! הוא יודע לבצע פעולות כפל וחיבור!)

קשה לי להאמין

שבקורס כמו "לגדול עם הטלוויזיה" היה פקטור. זה לא קורס כל כך קל, אבל בטח לא מכשיל.

c h i l l o u t

New member
מצטער שאני נכנס פה באמצע כל השרשור,

אבל השם של הקורס הזה הוא פשוט זוועתי ..."לגדול עם טלויזיה"....נשמע כמו קורס לטמבלים שלא סיימו כיתה ד'... השותף לשעבר שלי עשה את הקורס הזה,וכל מה שהוא עשה זה לראות סרטים בטלויזיה.... תקנו אותי אם אני טועה,אבל הקורס הזה נשמע כמו בדיחה גרועה.

לא יודע מה איתו

אבל אני לא ראיתי סרט אחד בקורס. רק מאמרים של 50 עמודים. השם אכן בעייתי, ועושה רושם מאוד לא רציני.

דיסוצ

New member
מצטערת גם

אני ממש לא מבינה למה לזלז בקורס רק בגלל השם שלו או מה שסטודנט אחד עשה בו. תן לאו"פ את הקרדיט שקורס אקדמי שלה עומד ברמה מסוימת. גם את הזלזול בסטודנטים לא ממש נחמד לקרוא.

c h i l l o u t

New member
אני לא מזלזל בסטודנטים,אני עצמי

לומד שם :) אני רק אומר שהקורס הסציפי הזה בעייתי.... אגב אני כאחד שעבר ממכללה לאונ' הפתוחה מאוד מרוצה מכל ההתנהלות שם ואופן הלימוד.

yuvalmadar

New member
אולי התבלבלת עם "להבין סרטים"?

כך או כך, אני לא רואה דרך ללמוד על קולנוע ושיטות קולנועיות בלי צפייה בסרטים. יש לך הצעות?

yuvalmadar

New member
גם אצלי לא. ../images/Emo10.gif

זכיתי רק לשיעורי אופק מוקלטים, ואני לא אוהב את התאורה או את זוויות הצילום!
(וגם השחקנים לא משכנעים!
)

דיסוצ

New member
../images/Emo45.gifFloating-Head Doctor!../images/Emo6.gif

(יש פה בכלל מישהו שרואה Scrubs?)

johnny d

New member
קצת יותר ענייני

נתקלתי בכמה מרכזי הוראה שנותנים ציונים לפי רמת הידע שהסטודנט מפגין ולאו דווקה ליכולת שלו לענות מושלם לשאלה במבחן. בקורסי תיאוריה במדעי המחשב מאוד קל לשים לב על מה באמת אתה מקבל נקודות גם התשובה שלך לא ממש נכונה.

niro2003

New member
יש ויש

הרכזים/מנחים הם רק בני אדם... בכל אופן יש חופש אקדמי אוניברסיטאי באו"פ, ואם יש לחץ מלמעלה זה להקשות על הסטודנטים ולא להפך...(למרות ששמעתי על איזשהו בזיון בדמות קורס מאקרוכלכלה מיוחד קליל לMBA - תקנו אותי עם אני טועה) יש מנחים/רכזים שמקשים ויש כאלה שמחמירים - לפי מצב הרוח (ד"א, באו"ס המצב עוד יותר גרוע - המרצים הם על תקן אלילים לפחות, עושים מה שהם רוצים גם לקולא וגם לחומרא) אני נתקלתי בשני המקרים.

למעלה