בּוּ D:<

Wandering Star

New member
אני כבר חודשיים בת 18!><

אני זקנה
. תאריך הגיוס שלי אמור היה להיות בפבואר, אבל את הטירונות אני אעשה כנראה עוד שנתיים
(בעזרתהשםטפוטפוטפו). לומדת משאבי אנוש באונ' חיפה
.

S t i t c h

New member
התנשקתי איתו ^^

[נו ההוא שסיפרתי עליו לפני איזה שבוע
] אז אתמול הוא הגיע עם חבר ולקחתי איתי עוד חברה ונסענו לפאב בתל אביב. והיה מאוד נחמט

Jeanne D Arc

New member
../images/Emo221.gif יאי לי D: ../images/Emo41.gif

היום אנשים זכרו את היום הולדת שלי בבצפר והמון אמרו לי מזל טוב ^^ וחברה אחת הביא לי בלונים (וכבר אחד הספיק להתפוצץ בזמן מבחן בגיאוגרפיה שכמובן אני נכשלת בו) ושתי חברות אחרות קנו לי עגילים וצמיד ^^ ועכשיו אני עצלנית ללכת לקנות לי חולצה ליציא מחר

../images/Emo100.gif../images/Emo42.gifאני כזאת תלמידה מאושרת!!

קרה לי היום הדבר הכי כיף שיכול לקרות למישהו בבית ספר!!
אני בכיתת מוזיקה, אבל בעיוני. ויש איזה משהו בירושלים, יום מוזיקה או משהו כזה [שבעצם הוא יומיים] אז הוציאו את המגמה לשם ויצא שאנחנו, שבעה העיוניים נשארו מכל הכתה. אז המחנכת אמרה לנו לבוא רק לשיעורים שהם בקבוצות, ולא עם כל הכתה. אז אתמול, לשמחתנו הרבה לא היה שום שיעורים בקבוצות, אז פשוט לא באנו לבית- ספר. והיום, היה לנו מעבדת כימיה, שעתיים חלון [כי היה אמור להיות תנ"ך, עם כל הכתה], ושלוש שעות ביולוגיה [בעצם שעתיים..] אז היה לי כימיה-מעבדה, וזיקקנו קולה, זה היה כזה מגניב!! אבל בסוף הקולה הפכה לנו לקרמל :\ וזה ליכלך לנו את המים המזוקקים, והפך אותם למים-מזוקקים-כתומים:-\ אבל נו P: ואז גיליתי שהמורה שלי לביולוגיה לא הגיעה! מה שאומר שאחרי שעה אחת אני הולכת הבייתה, והייתי כל כך מאושרת!! אז הלכתי עם חברה שלי לקניון, כדי לשרוף את השעתיים+הפסקה החלוניות[?] שלה. ואז הלכתי הבייתה, לישון
. טוב, זה היו שתיםם-שלוש דקות מאוד מעניינות על היום שלי. תגיבו :].

עיזרו לי../images/Emo211.gif

אני משתתפת בתחרות ארמונות חול ביום גיבוש לשכבת ז'(משום מה לא התחשק לי להשתתף בכדורשת[בוא נחשוב למה
]), ואני צריכה רעינות. עלה לנו רעיון למזרת קולה ומנטוס (מכירות?). יש עוד רעיונות?

noy tofi girl

New member
אמ ..

לא מכירה .. ורעיונות לתחרות ארמונות ? כאילו אם כן אז פו הדב ואיה[החמור הסגול הזה
] הצלחתי לעשות את זה וזה חמוד מאוד:)

morusha

New member
סוף כל סוף

תיקנו לי את המחשב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא יודעת אם מישהו שם לב אבל לא הייתי פה בערך שבועיים כי המחשב שלי מת אבל עכשיו תיקנו לי אותו.. יואו אני מה זה לא מעודכנת במה שהולך פה..

think shon

New member
היה פיצוץ בראשון לציון!!!!!

כל אלה שגרות שם,אתן בסדר? ;;;;;;[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

למעלה