בּוּ D:<

GalGul000

New member
בגהבגבהבגהבגהבגה.

ואין שום משפט אחר שיכול לתאר את ההרגשה שלי כרגע. ככה אני מרגישה. מין הרגשה מוזרה כזאת. משהו מעיק עלי... אבל זה סתם כי בצפר זה חרא והדרכה זה זוועת עולם ובעיקר כי השכבה שלי הייתה ר-י-ק-ה היום והבנות שלי יומיים בטיול. ואני עייפה בטירוף. כאילו לא ישנתי כל הלילה. [לא שישנתי הרבה כן? אבל זה מרגיש כאילו אני כבר שבוע לא עצמתי עין]. היה לי יום זוועתי היום והוא לא נגמר ואין לי כוח להתחיל להתקשר לחניכות וכסף והורים ומיליון דברים על הראש. רק רוצה לישון. =[

האאאאאאאאאאאאא../images/Emo9.gif

שמלה חדשה
בעצם, שתייםP: אוקיי, אחת לחתונה של אחותי המאומצת [אני שושבינה
]: שחורה כזאת, עד לברכיים בערך, עם טול מעל. הלמעלה זה כזה \V/ [נוווו. כמו ביקני כזה>< V שכזהP:
] ועל הטול יש כזה מלאמלא נוצצים כאלהD: וזה נראה כ"כככככ יפה
אולי אני אעלה תמונה יותק מאוחרP: אה, וגם קניתי נעליים מתאימות
כאלה כפכפים [מתכחשת לעובדה שיש משהו מטומטם מאחורה שמחזיק את הרגל ולא עוזר בגרוש>< נו, מילא, אחרי החתונה אמא תרשה לי להוריד את זה ואז אלה יהיו כפכפים יפייםםםם
] זה כזה כפכפי אצבע שבחיבור [יענו בין האגודל לשאר האצבעות><
D:] יש פרח כזה עם אבנים וזה מאגניבP: ועוד אחת, סתם לכייף [
]- גם שחורה
, שהיא כמו הווסט האלה בHANES
, רק שרוולים ארוכים. שכזה זה פתוח ורואים את הגופייה/חולצה/מה שמתחת. ואז יש מין חלק כזה כמו חגורה, ואז יש חצאית מיני מחוברתP: וזה מאגניב כ"ככככככO:
אה, וקניתי גם חגורה/שרשרת/צמיד בורוד כזה, מאגניב
כמה קניות!
אולי אח"כ אני אעלה תמונות:)

אה, שכחתי לציין שהיום פיצלחתי את

+הציפרון שלי
בעזרת מתקן דיסקים בוגבה שני מטרים בערך. כבר כמו החיים
וזה פאקינג כואב|: [היי, לפחות הרווחתי ארוחהב"בית הפנקייק"
] אבל זה עדיין כואב|: וזה כבר בלי הרדמה אז זהעודיותר כואב והלכתי מהדואר כמעט עד לחופים ברגל!
ומהחד"א עד לבית של פוקסי!
|גאהבעצמי|P: קיצר, אני כישרון. נו, מילא, לפחות הפסדתי שני בחנים ויש לי פטור מספורט עד שהציפורן תצמח שובD:

ינקיפנק

New member
בנות, התחדשתי בהליקס כוסיט!

נכון שהוא מושי? הוא עדיין אדום כזה, אז קראתי לו רדיD:

תחדשי..אבל הוא לא נראה לי במקום.

טוב..אני אגיד לך.. הוא לא במקום. הוא אמור להיות ישר..כאילו לאותו מקום רק בצד השני של האוזן. משו מוזר. הוא כאילו לא במקום..אמרתי את זה כבר..חח תבדקי את זה.

Shusho

New member
מה את רוצה ממנה?O_O

הליקס אולי צריך להיות קצת יותר למעלה אבל גם שם זה בסדר. מה שחבל הוא שזה באקדח,ויש סכנת שבירה של הסחוס ואינפקציות וכו'.

סליחה..איףף

כל מי שאני מכירה זה פשוט שונה..כנל מי שעשה במחט.. לא ניסיתי להתנפל או משו..ועם זה יצר רושם כזה אז סליחה.

אפשר דעות?!

מה הייתם מרגישים עם הייתם עושים משו שאתם הכי אוהבים בעולם, ובאמת חושבים שאתם טובים בו. ואז מישהו..שכל כך צבוע אלייך הולך ואומר לחברה הכי טובה שלך שאתה עושה את זה מגעיל. וכו' וכו'. ועכשיו במילים מובנות.. כמו שחלקכן יודעות אני בלהקה,של שירה. אני הכי אוהבת לשיר בעולם,וכל המשפחה אמרה לי שאני שרה יפה. אני דיי מתביישת לשיר ליד חברות שלי,כי מה הן יחשבו אלי וכל זה. לא יודעת מוזר כזה.. מסתבר שאחרי הפגישה של הלהקה 2 ילדים מהלהקה,שהם ידידים ממש טובים שלי הלכו ואמרו לחברה טובה שלי שאני שרה מגעיל וכו'. הרגשתי כאילו כל העולם התפוצץ לי בפנים. הרגשתי רע,אני מרגישה רע,ואני ארגיש רע. אוףף שונאת את זה.. מה הייתם עושים במקומי?

אוקי, אזהרת בוטות..

שמה זין וממשיכה בשלי, או לחילופין, אם את לא בטוחה אם את שרה יפה או לא - תשאלי מישהו שתכל'ס מבין בזה, כמו מורה למוסיקה וכאלה, ואל תתני לשני ילדים להכתיב לך דבר שחשוב לך. [מה גם, שזה מראה על מידת האמינות שלהם, לומר רק מאחורי הגב, מאיפה את יודעת שהם לא פשוט מקנאים?] בכל אופן, אני חושבת שהדרך הכי טובה תהיה פשוט לשאול מישהו שמבין בזה אם זה ממש מפריע לך מה שהם אמרו, או להתעמת איתם, אם זה ממש מפריע לך איך שהם אמרו את זה (כי זה שני דברים שונים, וממש לא כדאי לערבב ביניהם!!).

לי זה קרה../images/Emo211.gif

ועבר. אבל אלה שלכלכו עליי בזימרה היו על הפנים, ועם אייקיו של מגבת.

אני לא חושבת שאת צריכה לקחת את זה

ברצינות.. קודם כל, אם את אוהבת לשיר - תשירי:] בלי קשר לאף אחד. אם את בלהקה אני בטוחה שאת שרה יפה ויש לך כשרון:] ילדים אומרים המון פעמים דברים שהם לא מתכוונים אליהם, מסיבות שונות. זה לא בהכרח אומר שהם חושבים שאת לא שרה יפה. איך החברה שלך הגיבה, ואיך את יודעת על מה שקרה? נראה לי שהבעיה העיקרית היא עם החברה, לא עם הילדים מהלהקה..

רקיעעעעעעעעעעעעעעע!!

אני כל כך אוהבת אותך. פתחת לי את העיינים. בקיצור..ה"חברה" ההיא אמרה לי..והיום היא הלעיבה אותי בצורה שלא חשבתי שהיא תצעשה את זה. כנראה באמת הבעיה איתה..ולא עם הילדים,אבל הם דיי נגררים אחריה. נחייה ונראה. אוהבת אותך

S t i t c h

New member
לפי דעתי.

מתעלמת מהם. דיבורים כאלה באים גם הרבה פעמים מתוך קנאה.אל תשימי אליהם לב...תמשיכי עם שלך ותראי להם שלא איכפת לך. אני בטוחה שאת שרה ממש יפה

תודה..ממש תודה.לכולכן

אני עדיין מרגישה מוזר בקשר לזה. כי אעפם לא קרה לי. אבל תמיד יש פעם ראשונה. אני אוהבת את כולכן,כל כך

למעלה