בּוּ D:<

BiDriL

New member
../images/Emo75.gifתלכי.

אני הייתי בטיול כזה, 3 ימים. וזו פשוט חתיכת חוויה. גם כל הקטע של ההליכה, נכון שזה קשה, אבל זה פשוט כיף הטיולים האלה ^^ וקחי איתך מצלמה, הנגב כל-כך יפה *~*

o0Invisible0o

New member
את חיה!../images/Emo2.gif

לא שומעים, לא רואים. נטשת אותנו נעמה.
שלא לדבר על האתר..בכלל..שלא לדבר על דוליז.
וגם שירה לגמרי נטשה..
אתן עדיין בקשר בכלל..?

../images/Emo80.gifמה עושים כשמתלבטים בדוליז?

פשוט מאד: לוקחים 5 ניירות בהם כותבים פאנקי פאקצי וכו' ואז מגרילים DDD: אוי אני חסרת השראה לדוליז בזמן האחרון

../images/Emo163.gifבנות דחוף!!!!!! ../images/Emo41.gif *אין שעוו

+ה* זוכרות את שרשור התמונות ליומן בתחילת הלימודים? מישהי יכולה להשיג לי אותו בבקשה?
החיפוש החדש של תפוז שווה לתחת. ניסיתי אותו על מילים שכתבתן היום, כלום לא עובד

../images/Emo97.gifנמאס לי ../images/Emo7.gif

שונאת שמסתירים ממני סודות! ואני שונאת אותו. ואותה. ואת כולם ;; אז בגלל שהוא אומר הם קובעים בלעדי. הם לא טורחים לספר לי כלום ועוד מנפנפים לי מול הפנים בעובדה אחת פשוטה: מה שאני לא אעשה תמיד יהיה מישהו טוב יותר. ועכשיו הדמעות שוטפות לי את המשחה הארורה נגד פצעי חום מהפנים. ולא אכפת לי. שילכו לה*^$%&&*#ן כולם

leonel knight

New member
../images/Emo19.gifאת ממש לא פטתית

גם לי עושים דברים כאלה, זה בלתי נסבל. שתי חברות טובות שלי, יוצאות לסרטים כל הזמן, מזמינות מלא ילדים אחרים, רק לא אותי ועוד חברה :\ אחרכך הן עוד מדברות על זה כאילו כלום וכשהעזתי להגיד משהו הן אמרו לי שבכל מקרה לא הייתי באה כי זה ילדים שאני לא חברה שלהם.. שזה נכון בערך, אבל לא יהרוג אותן לנסות להזמין לפחות, והן באמת כל הזמן יוצאות לסרטים המחורבנים האלה. מבינה אותך, לגמרי. וזה לא נכון, את לא צריכה לשפוט את עצמך על פי אחרים. תיהי תמיד הכי טוב שאת יכולה להיות, הכי טובה של עצמך, כי אם תרצי להיות הכי טובה מכולם, טוב, זה סתם יהיה מייאש DD: והממ, הם לא שווים דמעה אחת שלך, דבר שאני כבר הבנתי. בגללם, אני כבר הפסקתי לבכות, שילכו לעזאזל :\

באמבוק

New member
תמר, תכנסי שנייה.

את רוצה שאני אלך לה$%^@#$%ן? אוקיי, משתרצי :/ הוא קבע שאת לא באה? את זה לא ידעתי. אני נשבעת לךךךךךךך. הם אמרו לי שזה הם וצירפנו גם את טל, אבל לא ידעתי שאת רוצה לבוא, את מתישהו דיברת על זה? הם צירפו אותי לוועידה שלהם ואמרו לי שיש פגישה, אבל תמר, באמת! את באה אליי עוד בטענות כשאת אפילו לא ביקשת גם לבוא? שאני דיברתי איתה [קיק] היא אמרה לי "חבל שעדן ותמרוריצ'ית לא יכולות לבוא ;[" אז חשבתי שהזמינו אותך ושלא יכולת לבוא, מה את מאשימה אותי בכלל?

../images/Emo97.gifבטח שלא הזמינו אותי!

אם טבטי יגיד לא להזמין אותי אז מישהו ייטרח להזמין אותי? רק לא לפגוע בנפשו הקטנה והעדינה! נמאסס לי שכולם עושים מה שהוא אומר! ואח"כ הוא מודיע עוד ששאלו אותי ולא יכולתי. יופי לי באמת.

באמבוק

New member
אבל פאקינג מתי הוא אמר את זה?!?%T#$

ואם הוא היה אומר את זה אני לא הייתי באה. אבל מאוחר מדיי ואני לא יכולה לעשות להם את זה. במיוחד לא ללידור שכלכך מחכה לזה. ולקיקיעונת. למה לא צרחת עליי? לא דיברת איתי? מאיפה לי לדעת? מה את חושבת, שאני מטומטמת? אה אוקיי, אני מטומטמת. את יודעת מה? אני לא צריכה את הטובות שלך. היית צריכה לדבר איתי. מי עושה מה שהוא אומר? את יודעת כמה פעמים רבנו? כמה?! ובגלל שהתנגדתי לו? כי יש לו יציאות שאת לא צריכה להתייחס אליהן. מה שאת עושה זה צומי. הרי את יודעת שבחייםםםםםםםםםםם הוא לא יהיה רציני. בחיים לא. אז מה את מתייחסת לכל מה שהוא אומר?!?!!?! מי אמר לך לא לבוא?!? הוא?! אל תשימי עליו! תדברי איתנו! למה מי הוא בכלל? נמאס לי לבזבז את האנרגיות שלי בלהסביר לך מה הולך פה. אם את לא רוצה לדבר איתי שיהיה לך בכיף והמשך חיים נהדרים, תמר.

../images/Emo97.gifהוא לא אמר לי

קיקי הציעה להזמין אותי והוא אמר לה שאם אני באה אז הוא לא בא.

BiDriL

New member
../images/Emo75.gifמחר גיחה ^~^

לקחתי איתי את כל הבית, הולך להיות פאן^^^^^^^^

אל תתנו לי אצבע../images/Emo211.gif

לא, זה לא כי אני ארצה את כל היד, אלא כי היום כמעט שברתי למישהו אצבע|שורקתבתמימות|. נו, לא התכוונתי
וזה היה מפחיד
סה"כ כופפתי לו קצת את האצבע

למעלה