בּוּ D:<

mirymoo

New member
אממ... זאת רק אני או ...ש....

הקליפ השני של פאניק פחות טוב מהראשון?? ז''א אין להם כובע צילינדר ותלבושת תואמת!
ואין את הסולן הזה נו עם השפתיים שמתחת לכובע בקליפ הראשון.. ורק אנשים עם אקווריומים. למרות שהשיר כן טוב.. ממש טוב... הקליפ עושה אותו משעמם..ואממ הפעם צינזרו

Stinki Winki

New member
דבר ראשון זה השלישי לא השני../images/Emo3.gif

הראשון זה i write sins not tragedies השני but it's better if you do והשלישי lying is the most fun חוץ מזה שאני אוהבת את הקליפ הזה, הוא מיוחד

mirymoo

New member
אוליי

אני ראיתי אותו באיכות גרועה באינטרנט כי מישהם(ערוצי מוזיקה שיש לי ואין לי את כולם) משדרים רק פופ והיפ הופ

mirymoo

New member
אהה ועכשיו ראיתי את השני והוא דווקא

טוב מאודד לדעתי

tamaguchi girl

New member
../images/Emo89.gifלדעתי כל הקליפים שלהם מעולים^^

הקליפ עם האקווריומים זה ה3. וכן רואים את ברנדון [הסולן], אומנם רק כמה שניות כשהוא פותח את הדלת של אחת המכוניות ועוד פעם בים, אבל במילא רוב הקליפ רואים לא רואים את הלהקה אלא רק ניצבים וכאלה >< ותמיד מצנזרים ];

mirymoo

New member
את הראשון לא צינזרו

הוא עשה ששששש כזה אבל המילה נשמעה.. ולמה אמטיוי לא מראה את הקליפים??????זה לא הוגן על הקליפ הזה של ריהנה הם כן מבזבזים כל חמש דקות... לא שזה רע אבל לפחות שיראו אני אוהההההההההבבבבבבבתתתתת את פפפפאניקקקק

rotemi22

New member
אוף ;[[

מה עושים אם את מרגישה משהו כלפי הידיד הכי טוב שלך, והוא אלייך, אבל את יודעת שאת לא תעשי כלום, אפילו אם הוא יעשה את הצעד הראשון? :/ ואז מה עושים אם מישהי מנסה להתחיל איתו וזה נורא נורא מעצבן אותך? =/ אוף, איזו ילדה מתוסבכת אני ;;

../images/Emo100.gif../images/Emo42.gifחה, אני ערה עכשיו, כי מחר

אין לי בצפר ולכן ישששש
^^ אני בכיתת מוזיקה, ומחר יש איזה יום מוזיקה בירושלים או משהו כזה אז מגמת מוזיקה נוסעת מה שאומר שנישארים 7 עיוניים [הידועים גם כ-אני] והמחנכת אמרה לנו לבוא רק לשיעורים שאנחנו לומדים בקבוצות ולא בצורה כיתתית, אבל מחר הכל זה כיתתי, אז לא באים :]]]]]] איזה כיף!! DD:

למעלה