א-ב טוקיו

Fall Out Liel

New member
א-ב טוקיו../images/Emo168.gif

המשחק נלקח באכזריות מפורום MCR חעחעחעחעחע
זו בעיקרון אמורה להיות פינה קבועה. אני צריכה לדבר עם אחד המנהלים או שאני יכולה לפתוח?
זו הסניליות שלי לא אני!
|אצבעמאשימה| הקיצר...עד אז, הסבר: אני נותנת נושא שקשור לטוקיו ואתם צריכים לכתוב עליו לפי אותיות ה א-ב. ז'תומרת, למשל: השיער של ביל א- איזה שיער ב- ביל הזה, יש לו שיער כמו לדודה שלי כשהיא התחשמלה. ג- גם הוא נראה לי התחשמל.. וככה הלאה והלאה
והנושא הוא: טוקיו ללא הפסקה מה הכוונה? שהם כל הזמן מופיעים ולא נחים לרגע. שהם מותשים והם עוד יתעלפו. וכ'ו. READY, SET, GO!

LiHiLuSh

New member
אני../images/Emo6.gif

טוקיו ללא הפסקה ארץ נחמדה
באותם בגדים
גו גו טוקיו הוטל!!! ככה? "-D

Fall Out Liel

New member
חח לא. לא הבנת../images/Emo122.gif../images/Emo168.gif

תקראי את מה אני כתבתי ותביני..

LiHiLuSh

New member
המשך

טוקיו ללא הפסקה א-ארץ נחמדה ב-באותם בגדים ג-גו טוקיו הוטל!!! ד-דאם!!הם מותשים שיקחו חופש ה- האלה ניראים כבר רע מרוב הופעות ו- ובלי להעליב הם מעולים! ז- זאת אומרת שימשיכו ככה!ולא ישתנו כי הם ח- חמודים ט- טחחח י-ים ים ים של מעריצי טוקיו הוטלל!! כ- .כול כך הרבה!! ל- לא נוכ לפשוט לספור מ- מדהימים שקמותם נ-ננשה לתת להם חופש ס- סקס!שטום לא יגזים זה יעייף אותו! ע- עם כול הכבוד! פ- פרצות תחת היה לו בסוף
צ- צרחה של ביל תבוא בסופו של דבר ק- קרציות הם לא ר- ררר סקסיים! ש- שיחזרו בקרוב אחרי שינחו ת-תבואווו זהו

Fall Out Liel

New member
../images/Emo168.gif

א- אני לא מבינה למה הם לא יוצאים לחופשה.. ב- במקום לצאת להופיע בצרפת שיצאו לחופשה ב... ג- גבעה כלשהי! ד- די נו, אי אפשר ככה ה- הם מותשים!
ו- ועייפים ז- ז'תומרת, תראו איך הם נראים! ח- חרקים, הם נראים כמו חרקים! ט- טוב אז לא. אבל תודו שהם דומים קצת ל.. י- יתושים!
כ- כי הכל בא מאהבה. ל- להלהלה מ- מה נשמע? נ- נשמה ס- סחטיין על החופשה שהם הולכים לקחת ע- עיים [
] קריביים הם נוסעים? פ- פלוץ! צ- צדיק, ביל הזה ממש צדיק ק- קוקוריקו! ר- רררר ש- שמתם לב שחרגתי מהנושא?
ת- תודה לכם שקראתם את טמטומי. יום נעים

tsofa

New member
../images/Emo6.gif לליאלל ?????! ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

Fall Out Liel

New member
????../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo168.gif

3has3

New member
חעחע

א- אפילו ב- בצרפת חושבים שהם צריכים מנוחה! ג - גם אני! וגם הקול של ביל! ד - די! אי אפשר עם זה! ה - הוא לא נראה לי יודע ששומעים את זה ו - והוא גם לא מתייחס לזה! ז - זה ממש אסון! ח - חבל על הקול שלו, ועל כל הזיעה שגוסטב, גיאורג וטום ט- טוב, העיקר שיבואו לישראל הם י - יגיעו ואנחנו נעשה להם טוב
כ - כולם ביחד יאכילו אותם במרק D: ל - לא משנה מה יקרה, כל מעריץ יבוא אל ביל ויתן לו כפית מרק מ - מסכן, הוא בטח יהיה בשירותים איזה שעתיים, שלוש נ - נדנד לו שיצא וישיר לנו כל היום אבל לא ילך לנו ס - סביר להניח שכשהוא יצא הוא יכנס לשם בחזרה ע - על זה נאמר "כנס לשירותים, תצא וכנס שוב" פ - פתגם מפגר, אני המצאתי D: הרגע XD צ - צ'עמם לי
ק - קדימה, ביל, צא מהשירותים XD ר - רק עכשיו הבנתי למה אני כותבת את זה ש- שיעמום זה דבר משעמם D: ת - תגידו, אתם באים למפגש?
עאאעאעעא יצא עילג אך הצלחתי

../images/Emo80.gifחחחח חנננננה :)

חחחחחח את ממש קרועה אה? מסכן הוא ישב 40 שעות אם כל המעריצות יתנו לו כפית חח XD

../images/Emo191.gif

א- אין להם רגע לאכול בוטנים D: ב- בוטנים שאין להם רגע לאכולD: ג- גיאורג אכל בוטן O: ד- דיי לך לישון !! ה- הו, הוא הלךXD ו- וגם טום נרדם O: ז- זה לא אופר, רק ביל נשאר D: ח- חרא גם הוא נרדםXD ט- טוב גוסטב לא ישן, הא? י- יופי, לפחות יש מישהו ^^ כ- כרית מלאה ברוק נמצאת מתחת לטום O: ל- למה ?!!!? מ- מה אכפת לי בעצם? D: נ- נו טוב, אכפת לי! ס-ס'חרמן הוא חולם על בנות עירומות ^^ ע-עכשיו גם גוסטב נרדם >< פ-פיפי ברח לגיאורג לפני שניה D: צ-צדקתי! יש להם רגע מנוחה!!!! ק-קדימה, תתעוררו
ר-רק אני נשארתי ערה! D: ש-שוקו קר בחמש בבוקר והם יקומו כמו טטלה. ת- תראו- הם התעוררו !! D: אבוי D:

למעלה