אתר "סדרות" נפל לאחר ששריפה פרצה בשרתיו בצרפת

רוב הזמן נח

Well-known member
הבנתי שכל הסדרות המשותפות לאתר סדרות וטלגרם, טלגרם העתיקו מאתר סדרות.
אם אתר סדרות מעתיקים ומפיצים ללא רשות, למה שלא יקחו מהם ויפיצו גם?
כי אתר סדרות נותנים בחינם רק איכות SD. אז בטלגרם כנראה יש מנויים לאתר שמקבלים את איכות ה- HD ואז מפיצים אותה בחינם בטלגרם שלהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם אתר סדרות מעתיקים ומפיצים ללא רשות, למה שלא יקחו מהם ויפיצו גם?
כי אתר סדרות נותנים בחינם רק איכות SD. אז בטלגרם כנראה יש מנויים לאתר שמקבלים את איכות ה- HD ואז מפיצים אותה בחינם בטלגרם שלהם.
אין לי טענות לטלגרם, רק ציינתי עובדה ללא שום גנאי. גם כשצפיתי בפרק באתר סדרות לפני שנתיים הופיעו לי כתוביות שהפרק הוקלט על ידי עולם המדיה ואם צופים בו דרך אתר אחר אז אותו אתר גנב מעולם המדיה, ומה מסתבר שעולם המדיה נחסם על ידי זיר"ה על הפרת זכויות יוצרים וגם ההקלטות שלו לא חוקיות. גם את הדרמות הקוריאניות אתר סדרות לוקח מאתרי אינטרנט ולא מהטלוויזיה. הכול בסדר רק ציינתי שהתרגום והכתוביות של טלגרם הוא אותו תרגום וכתוביות של אתר סדרות כי זה הוקלט משם.

רוב הזמן נח

Well-known member
מהחברים שלי .

אין לי טענות לטלגרם, רק ציינתי עובדה ללא שום גנאי. גם כשצפיתי בפרק באתר סדרות לפני שנתיים הופיעו לי כתוביות שהפרק הוקלט על ידי עולם המדיה ואם צופים בו דרך אתר אחר אז אותו אתר גנב מעולם המדיה, ומה מסתבר שעולם המדיה נחסם על ידי זיר"ה על הפרת זכויות יוצרים וגם ההקלטות שלו לא חוקיות. גם את הדרמות הקוריאניות אתר סדרות לוקח מאתרי אינטרנט ולא מהטלוויזיה. הכול בסדר רק ציינתי שהתרגום והכתוביות של טלגרם הוא אותו תרגום וכתוביות של אתר סדרות כי זה הוקלט משם.
יתכן. ויכול להיות גם הפוך. לפעמים רואים חותמת של איזה אתר שטישטשו אותה ואז שמו חותמת של אתר אחר. יש קבצים שעוברים כמה גילגולים מאתר לאתר. בטלגרם הם שמים כתוביות מובנות. נראה לי שגם בסדרות. בקודי אפשר למצוא פרק בלי כתוביות ולהוריד את הכתוביות בנפרד.

AVIKO13

Well-known member
אני מבין שעל קודי וטורנט לא שמעת. וטלגרם. גם בטלגרם יש סדרות. אפילו גונבים מהאתר הזה ושמים בטלגרם. הגונב מגנב..
האם עדיין משתמשים בטורנט ????
אני זוכר שהשתמשתי בטורנט ו EMULE ? ( הייתי מוריד מ-PIRATEBAY ) אבל זה היה בימי הפחה התורכי
מאז הבנתי שיש טכנולוגיות מתקדמות יותר להורדה.
גם ברגע שהתאפשרה צפייה ישירה בגלל שיפורים במהירות האינטרנט התייתר הצורך להוריד קבצים .
חלק מהבעייה עם טורנט הינה שניתן תיאורטית ( היה מקרה מפורסם של מישהי שנתבעה בסכומים אסטרונומיים בארה"ב ) לתבוע אותך על הפצת קבצים לא חוקית
בגלל שבטכנולוגיה של טורנט אתה הופך מעצם הטכנולוגיה גם למפיץ של קבצים ( משהו בסגנון ).

אני זוכר שהשתמשתי בטורנט ו EMULE ? ( הייתי מוריד מ-PIRATEBAY ) אבל זה היה בימי הפחה התורכי
גם ברגע שהתאפשרה צפייה ישירה בגלל שיפורים במהירות האינטרנט התייתר הצורך להוריד קבצים .
חלק מהבעייה עם טורנט הינה שניתן תיאורטית ( היה מקרה מפורסם של מישהי שנתבעה בסכומים אסטרונומיים בארה"ב ) לתבוע אותך על הפצת קבצים לא חוקית
בגלל שבטכנולוגיה של טורנט אתה הופך מעצם הטכנולוגיה גם למפיץ של קבצים ( משהו בסגנון ).
חוץ מ popcorn לא מוצא משהו נוח לראות סרטים(עם תרגום.)

רוב הזמן נח

Well-known member
לפעמים אתה משתמש בטורנט בלי לדעת. הפופקורן למשל זה צפיה מהטורנטים. במקומות שמרגלים אחרי הורדות של אנשים הם משתמשים בשירות VPN שמסתיר אותם.

יש מספיק אתרי סרטים אחרים אם אינך מאילו החייבים את התרגום שלהם דווקא בעברית.
חייבים חייבים,אפילו שאני מבין טוב אנגלית לראות סדרה בלי תרגום זה לפספס 20 אחוז מהתוכן.

כל הניואנסים הקטנים.

זה גם גורע מהריכוז כי אתה מבזבז חלק מהאנרגיה שלך על לתרגם לעצמך בראש מה שאמרו.

למעלה