אתמול, בין ערביים, בים - שיחת נשים

בת עולם

New member
אור אני דווקא

בטוחה שיש הרבה נכון במה שהוא אומר כי אם לא בשביל מה יש לנו שם שיער?

פ ש ט ו ת

New member
אור וניחוח

בשיער יש ריח. נקודה. אין שיער - אין ריח. נקודה. לי ריח עושה את זה. נקודה. אם זה מעורר בך כבס - גשי להמלצותיי הנ"ל. נקודה.

ililrom

New member
דיעה אישית וסיפור מצחיק...

אקדים ואומר שאני לא אוהבת שעירות יתר. קצת שיער על החזה, בשביל הרושם, גם לא יותר מדי, וגב חלק... כך אני אוהבת את הגברים שלי. אני מורידה שיער, אבל לא מגלחת לגמרי, כולל השפתיים, אלא משאירה פלומה קטנה. מדוע? או, כאן מגיע הסיפור. כשהייתי נשואה עדיין, האיש ביקש והתחנן שאגלח... ואני בשלי: לא מגלחת כי זה מגרד נורא כשזה צומח... אבל הוא המשיך לבקש ולהתחנן, עד שיום אחד עשיתי לו הפתעה לכבוד יום ההולדת וגילחתי לגמרי. הוא התלהב מאד והיה סקס חגיגי ותשוקתי מאד, אך כשוך החגיגות התבררה לי עובדה מעציבה: שיער הערווה ממלא תפקיד חשוב מאד בחיי האישה הבוגרת, אפילו אם היא אינה מודעת לכך. זה התברר לי תוך כדי השתנה שגרתית. התיישבתי על האסלה והחילותי להגיר מימי מטה, כשלפתע התברר לי, לזוועתי, שאני מרססת את כל הסביבה... פשוט, בלי השיער שכיוון את הזרם למטה, הוא התחיל להתפרע, כמו צינור גינה שנשמט, להמטיר לכל הכיוונים... לקח לי שעה לנקות את האמבטיה אחר כך... ומאז אני לא מגלחת לגמרי.

זה נשמע מופרך

מעולם לא קרה לי דבר כזה. אין קשר לשיער שאמור לעצור את ההשתנה לכל הכיוונים. <אור מתקשה להאמין שהיא לוקחת חלק בדיון הזה...
> לי זה נשמע יותר כמו בעיה אורולוגית בנקב ההשתנה, אבל מה אני מבינה. מה שבטוח, מעולם לא השתנתי לכל הצדדים בריסוס, מאז שאין לי שיער למטה. מעולם מעולם מעולם!!! אין שום הבדל בצורת ההשתנה שלי כמימים ימימה.

ililrom

New member
בחיי שאין לי עוד נקבים נסתרים...

אור, אל תהיי כזאת כבדה... אמרתי שזה סיפור מצחיק. אגב, באותה תקרית פשוט היה לי המון מה להוציא, וזה יצא בזרם עז, מה שגרם לריסוסים סביב... אבל אם היה עדיין שיער שם, זה לא היה קורה. זו הנקודה. מאז למדתי להשתין... טוב מאוחר מלעולם לא...

אז ככה

לגבי גברים.. לא מענין מה שהם מעדיפים :) טוב נו קצת מעניין.. אצלי מעדיפה חלק..<לפעמים מגלחת לאחרונה מתמידה בשעווה> נעים יותר למגע.. לליקוק ובמיוחד בקיץ משהו אוורירי שכזה.. אצלהם שיהיה חזה חלק או קצת שעיר :)

מהתרשמות מכל מכריי ...

כוס מסופר ומטופח הוא הדבר האידיאלי... כוס מגולח לגמרי ומנגד שעיר מאוד אינם אסטתיים. בתמונה אפשר לראות מהו לדעתי ה-"תספורת" האידיאלית לכוס
.

ychromosome

New member
כוס מגולח ?

מגולח לגמרי או אם נשאר פס/ברק/לב/סמיילי/שש-בש/קליעה למטרה העיקר שיהיה טעים ! ללא טיפול בכלל לא מתקבל בברכה. אלא אם קוראים לך בר רפאלי/סנדי בר/אגם רוטברג/קלאודיה שיפר.

יערית 1

New member
אצלי זה לסירוגין

פעם עם פעם בלי כדי שלא ישעמם... אבל מסכימה שהרבה יותר נעים בלי שיער והמגע חושני וכיף... גברים, לא אוהבת שעירים מידי...

תגידי לי מי החברות שלך אגיד לך מי

את !~ מאיפה את מוצאת ת'חברות האלה כל פעם ?וכן זו לא הפעם הראשונה שאת מביאה את החברות שלך לפה , אז אולי פעם אחת תעשי את זה עד הסוף ופשוט תביאי אותן לפההההההההה
אני מוכן לגלח למתנגדת ולהשאיר לה פלומה ואחרי זה נצא לרכיבה על הגמל,
משפשפות .

למעלה