אתמול, בין ערביים, בים - שיחת נשים

טעות סופר - צ"ל "לא שולח"...

אבל בינתיים שלחתי לך "שם"...

לגבי הכוס- מעדיף מגולח, ולגבי...

החזה, אמרת ששעיר זה סקסי, לאחר שהחלקתי השעווה פתאום התחלתי לשמוע את זה מלא מעט נשים- שמעדיפות חזה שעיר על פני חלק...

מה לא מובן?

אני בתור גבר מעדיף אישה חלקה ממספר סיבות ואחת מהם היא היגיינה, מבחינה אישית כאשר אני חלק אני מרגיש הרבה יותר "נקי" (למרות שלעולם לא תריחי ממני ריח רע גם כשאני אחרי אימון כושר), ואם אני בא בדרישות לאישתי להחליק עצמה (לא שיש לה הרבה- פולניה), חשבתי על שיוויון.... <מבחינתה היה עדיף שאני אשאר שוביניסטי בכל הקשור לשיערות בחזה>

זה נכון...

שכשזה מגולח זה הרבה יותר הגייני (ותרשו לי להיות בוטה לרגע) השערות לא נתקעות בפה ואחר כך שעה להוציא אותן, אבל גם כשיש קצת ... (פלומה..) זה לא מפריע... אז לסיכום: אל תבואי כשיש לך שם את יערות העד

פ ש ט ו ת

New member
אני מעדיף טבעי כי . . . .

. . . כך ניחוח אישה הוא אמיתי, טבעי, מלא, שלם, נשגב, מדהים, מטריף יותר. אבל אצלך . . .לגבי דידי . . .אם את מגיעה . . .כל עוד את מגיעה . . .זה הדבר האחרון שישנה את עוצמת החוויה. לגבי גבר, אצלי זה פשוט מאוד . . .אני פשוט משאיר אותו לכן. וזהו.

פ ש ט ו ת

New member
גם הטעם . . .

בכוס מגולח הוא סטרילי כזה. בלי העומק הנשי המעורר שלו.

פשטות, מצטערת אבל

דווקא התיאור שלך עורר בי גועל וצמרמורת של איכסה. אבל זו רק אני... |אייקון מושכת בכתפיים|

פ ש ט ו ת

New member
במצב כזה מה שאני עושה זה . . .

פותח חלון, נושם עמוק אויר צח עד שהבחילה עוברת. אם זה לא עוזר אני שותה מעט מים. ואם גם זה לא עוזר אני מקיא - אבל זה קרה אוליי פעמיים בחיים. אני מקווה שזה יעזור,

אוףףף איתך

אתה מת להמשיך לדבר על זה? הא? תראה, בהנחה שרוב הנשים אסתטיות ולרוב הנשים יש ריח נעים נעים נעים, אני מתקשה להאמין שיש הבדל בריח אם יש שיער או אין שיער למטה. אבל אני משערת כשהדג מסריח מה..., זה בהחלט מעצים את גודל הזוועה. די, הצלחתי להגעיל אפילו את עצמי.
מאחלת לך רק סקס ריחני ונעים לנצח.

למעלה