אשמח לקבל עזרה

y k 5 5

New member
אשמח לקבל עזרה

שלום אני אדריכלית מעצבת פנים במקצועי ומאז ילדותי היתה לי אהבה גדולה לבדים וכנערה אפילו תפרתי וביצעתי "שיפוצים" לבגדים שקניתי בחנות, היום אני זוכרת ממש מעט. יש לי הרבה רעיונות לעיצוב בגדים ופרטי טקסטיל ואני לא ממש יודעת איך להתחיל לעצב ולהוציא לפועל (המטרה שלי בסופו של דבר ליצור כמויות ולא רק לעצמי אך אני מניחה שצריך להתחיל במס' קטן של פריטים ובפרט במקרה שלי שאין לי מושג היכן מתחילים) האם למישהו יש רעיון או יכול לעזור. אין לי זמן ללכת ללמוד היות ואני עסוקה מאוד במקצועי וכן אמא לילדים קטנטנים ולכן התהליך צריך להסתייע בשרותי חוץ ובידע שלי (שאינו כולל עיצוב אופנה אם כי מעצם היותי מעצבת יש לי גישה טובה ואהבתי הגדולה לבדים ובגדים)

bsimon1

New member
שלום, אוכל לעזור לך מהשלב הראשוני{ציור\תמונה}

ועד שלב המוצר המוגמר, ט"ל לפרטים:0525824182 או [email protected] בן סימון

תדמיתן/נית , תופרת או מתפרה ,

גב כלכלי , מערך שוור ו........הרבה מזל
את יכולה גם לגשת לקבל יעוץ ראשוני באחד מסניפי מת"י , באזור מגוריך . בכל אופן מוזמנת ליצור קשר , אשמח לעזור .

לעצב ולייצר זו לא הבעיה ההצלחה היא במכירות

מדוע שוק בצלאל מלא בגדי מעצבים בפרוטות כי במצב כלכלי שההיצע עולה על הביקוש זה מה שקורה .לא אאכזב אותך ואתן לך כלים מנסיוני האישי בתקוה שברכתי תלווה אותך לאורך כל הדרך . .שלב ראשון עליך להכין תכנית עסקית .למתג את עצמך ולהחליט לאיזה פלח שוק את פונה . כשהחלטת עליך למצוא תדמנית ( שרטטת ) שתכין לה את הגזרה של הדגם שעצבת במידה של פלח השוק שאליו את פונה . בגדים לנערות ולצעירות מידות 36-40 בגדי נשים 38-44 ץמידות גדולות 44-60 כאשר יש לך גזרות מוכנות את פונה לגזרן שיגזור לך או למתפרה שיש בה גם גזרן .יש שירותי תפירה שאת נותנת את הרעיון ואת מקבלת בגד מוכן על הקולב .( יש לי מתפרה שאני ממליצה עליה ) הכנת קולקציה של 10 דגמים ? בכמה מידות ועכשיו עליך לחפש חנויות שירצו למכור את יצירותיך .כאן מתחיל המ סע הקשה שיכול להוביל אותך להצלחה גדולה ולהפך . הרבה מעצבים ידועים בארץ בחייהם לא החזיקו חוט ומחט ( טובל"ה לדוגמה ) .אם את רוצה עזרה בנוסף אשמח להשיב לך על כל שאלה .

למעלה