אשמח אם תוכלו לעזור..
|קוביות

TziMHoNoa

New member
אשמח אם תוכלו לעזור..../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif|קוביות

רקע לחלום: לפני שלוש שנים מת הכלב
שלי - שוקו
ממחלה...
אני האחרונה שראתה אותו, ובבוקר
אבא שלי אמר שהוא קבר אותו. השנה יש לשכנים שלי כלב
חדש, מאותו הסוג
פינצ'ר. גם לו קוראים שוקו
הם לא דואגים לו בכלל, והוא כל היום ברחובות. הוא כל הזמן הולך אחריי, ואני ממש אוהבת אותו, ולפעמים מכניסה אותו הביתה
ונותנת לו לאכול. החלום: אני לא
ממש זוכרת את ההתחלה
אבל אני זוכרת שאני ובני דודים שלי [הם גרים בצפת, אני גרה במרכז, רחוק.] היינו צריכים להגיע לאנשהו. אני לא זוכרת איך נסענו
והכל, אני זוכרת שהיו לנו מכשירי קשר, וכל אחד נסע
במקום אחר. אני כנראה שאני הלכתי ברגל, כי אחרי כמה זמן עליתי על מכונית
של איש דתי [דוס, בני הדודים שלי דתיים מאוד, אבל לא דוסים, המשפחה שלי מסורתית] וביד שלי היה את שוקו
, הכלב
שלי שנפטר
נסענו ונסענו, ואני לא עולה, ובחיים לא אעלה, על טרמפים
ככה שאמרתי לו שיפנה לכיוון כלשהו, והיינו, איכשהו, גם ליד הצומת שדיי רחוקה מהבית שלי, וגם ליד התחנת רכבת, 10 דקות מהבית שלי והוא אמר שהוא לא רוצה, איכשהו, ההגה היה אצלי. עצרתי והלכתי משם, אני זוכרת שלקחתי משו, אבל שכחתי את שוקו
שיצאתי מהאוטו, כאילו הבנתי למה הוא לא פנה, כי פתאום הגעתי לשכונה שלי, שהיא מקום גדול של מדרכה, בתים פרטיים, אין כביש [המדרכה היא גם הכביש]. שהגעתי הביתה, בני הדודים שלי היו שם, ונזכרתי פתאום ששכחתי את שוקו
הרגשתי חוסר אונים, שמתי שאני כותבת
שורות אלה, אני מרגישה אותו שוב... ורצתי מהר לאיפה שעצרתי את האוטו
. המכונית
, מן הסתם, כבר לא הייתה שם... התחלנו, אני ובני הדודים, לרוץ. ובני הדודים שלי הצביעו על כל רכב
חונה ושאלו אם זה זה. אני זוכרת, במעורפל, שהם אמרו משו שהם בטח מכירים את האיש בצפת, ושהם יחזירו לי את שוקו
אני כאילו לא חשבתי שהם יצליחו להחזיר לי אותו, וידעתי, בדיעבד, שהדוס הוא בצעם נוכל, איש רע. ממש התייאשתי, מה שכמעט אף פעם לא קורה לי במציאות. התחלנו לחזור לכיוון הבית
ובדרך, כל כלב פינצ'ר שעבר, בני הדודים שאלו אם זהו שוקו
זה לא היה הוא באף מקרה, אני זוכרת שאמרתי על כל כלב שהוא חמוד... ושהייתי רוצה לאמץ אותו. אני זוכרת במיוחד כלב קצת מבוגר, פינצ'ר חום, כם פנים לבנות, ופרווה חומה לבנה [לא נקודות...] שממש התאהבתי בו, ושליטפתי אותו ורציתי לקחת אותו איתי, אבל כאילו ידעתי שאסור לי, ואני חייבת להמשיך. המשכתי ללכת, ופתאום שוקו
יצא מאיזה בית
, בית
שהוא ארבעה בית מהבית
שלי, וגר פה חבר של אחותי הקטנה [9] ברגע הזה התעוררתי, ואני יודעת שאז לא הייתי בטוחה אם זה שוקו
, אני לא זוכרת מה זה היה - אם הוא נראה לי גדול, או קטן יותר. נקודה חשובה, אני חושבת, היא ששוקו
היה יותר חום ויותר קטן ממה שהוא היה במציאות. וגם שאם אני לא טועה, לא ראיתי את שוקו, הכלב של השכנים שלי, בחלום. כמה רעיונות שלי: יכול להיות שזהו חלום על חוסר האונים שהרגשתי במציאות, כאשר שוקו
נפטר
התאריך מאוד קרוב ליום שבו הוא נפטר [10.4], אולי יש קשר. אני דיי מאמינה בגלגול נשמות, יכול להיות שיש קשר בין שוקו
שלי, לשוקו
של השכנים שלי
[אני חושבת שהגיל מתאים...] השנה לא עשינו "אזכרה" לשוקו
, יכול להיות שהוא בא לי בחלום כדיי שלא אשכח אותו
כשהתעוררתי, רציתי לבכות... סורי על המגילה, אני אשמח אם מישו יוכל לעזור

../images/Emo128.gifתגובה

שוקו לא שוקו יש לך געגועים לכלב האם אביך באמת קבר אותו האם הכלב של השכנים מזהה אהבה חזקה אליך אולי זה הכלב שלך בכלל כל עניין הנסיעה השיכחה של הכלב בצטמת וכל הסיפור מביעים רגש חזק וגעגוע אבל דווקא הדודים של הם מה שמוזר את בקשר איתם מתי ראית אותם פעם אחרונה את מבקרת אותם אני חושב שאת צריכה להתמקד יותר בכיוון הזה .

«TziMHoNoa™

New member
אוקיי..../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

אבי באמת קבר אותו, את זה אני יודעת בטוח, אל תשאל איך.. אני יודעת. הכלב של השכנים כל הזמן משחק איתי ורץ אחריי... הולך איתי לבצפר גם... בהחלט געגוע... תודה
בני הדודים האלה - הם הילדים של דודה שאני מאוד אוהבת, אני לא רואה אותם הרבה [פעם אחרונה
בפסח] יש להם בית חדש, ואחת מהם [יותר גדולה, לא הייתה בחלום...] בהריון. מי שאני זוכרת מהם שהיה בחלום זה הבן דוד בן ה 16 [אני בת 14], שדווקא אני יותר בקשר עם אחותו הגדולה [18] יש לו גם שני אחים קטנים, בכיתה ג' או ד'... שאני יודעת שהם היו שם, אבל אני זוכרת שלא ראיתי אותם בכלל...
רבה בכל אופן

TziMHoNoa

New member
מה שיותר מוזר..../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

בחלום, אם אני לא טועה, לא ראיתי אף אחד מבני הדודים, חוץ מאת מי שסיפרתי עליו... וגם אותו רק לשניה מתי שהוא ניסה לעזור לי למצוא את שוקו. רוב הזמן ראיתי את הגב שלו. איכשהו ידעתי שהם שם, הוא והאחים הקטנים שלו.

../images/Emo128.gifתגובה

אז אולי באמת כדאי לבקר אותם ולשאול לשלומם יתכן והם צריכים את עזרתך

TziMHoNoa

New member
אממ...../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

האמת היא שהם יותר בקשר עם דודים אחרים.. פחות איתנו, כי אנחנו רואים אותם פחות... לפני שבוע דודה שלי [אמא שלהם] עזרה לי בעבודה על בעלי חיים... וגם זה דרך הטלפון...

למעלה