ארכיון...

מצב
הנושא נעול.

Shrud

New member
ארכיון...

ארכיון...
בהרבה מההודעות מוזכרת העובדה שארכיון הרכבת מושבת או סגור למבקרים, או משהו כזה, אין אפשרות לעשות מן עצומה או מגבית בפורום לשם פתיחתו מחדש של הארכיון, מקום אשר יהפוך למרכז מציאותי (להבדיל מהוירטואלי) לחובבי הרכבת????? בהרבה תקווה לתשובה חיובית מהעוסקים בדבר..

עצומה לפתיחת ארכיון מוזיאון הרכבת

ארכיון...
בהרבה מההודעות מוזכרת העובדה שארכיון הרכבת מושבת או סגור למבקרים, או משהו כזה, אין אפשרות לעשות מן עצומה או מגבית בפורום לשם פתיחתו מחדש של הארכיון, מקום אשר יהפוך למרכז מציאותי (להבדיל מהוירטואלי) לחובבי הרכבת????? בהרבה תקווה לתשובה חיובית מהעוסקים בדבר..
אני בהחלט בעד עצומה כזאת, ואשמח לתרום להכנתה ע"י מסירת עובדות ונתונים רלוונטיים. עם זאת, לצערי, לא אוכל להיות מעורב בארגון הדרוש לכך, מטעמים רגישים שונים (כמובן שאשמח לחתום עליה, ובגדול!). האם מישהו מתנדב?

oren*

New member
אפשר בהחלט להשתמש בפורום כבמה

אני בהחלט בעד עצומה כזאת, ואשמח לתרום להכנתה ע"י מסירת עובדות ונתונים רלוונטיים. עם זאת, לצערי, לא אוכל להיות מעורב בארגון הדרוש לכך, מטעמים רגישים שונים (כמובן שאשמח לחתום עליה, ובגדול!). האם מישהו מתנדב?
לפעילות ציבורית מבורכת שכזו (וכמובן לקבל חשיפה בעמוד הראשי של האתר ובעיתונות הכתובה). מישהו יכול להסביר אחת ולתמיד מדוע נסגר הארכיון? בגלל בעיות פיננסיות? אנשים גנבו פריטים? אין כסף למשכורת לעובדי הארכיון?

Shrud

New member
וגם

לפעילות ציבורית מבורכת שכזו (וכמובן לקבל חשיפה בעמוד הראשי של האתר ובעיתונות הכתובה). מישהו יכול להסביר אחת ולתמיד מדוע נסגר הארכיון? בגלל בעיות פיננסיות? אנשים גנבו פריטים? אין כסף למשכורת לעובדי הארכיון?
וגם
אם אפשר להוסיף מה הם התנאים לפתיחתו מחדש של הארכיון

oren*

New member
חברים יקרים, נשמח לקבל תשובות

וגם
חברים יקרים, נשמח לקבל תשובות
לשאלות ואולי נוכל להביא לפתיחה מחודשת של הארכיון.

אביתר777

New member
צריך עוד המון כח אדם

וגם
צריך עוד המון כח אדם
וצריך שמישהו יממן לאלה את השכר. תקשיב מיסטר SHRUD - בארכיון חברת החשמל עובדים 8 עובדים במשרה מלאה ובארכיון הרכבת עובד 1.5 עובדים !

אביתר777

New member
אין תקציב לעובדים נוספים

אין תקציב לעובדים נוספים
ובמצב הנוכחי יקח לפול ושו"ת עוד 10 שנים לסדר ולמחשב את הארכיון. יש עוד סיבה אך אין לי כוונה לדון עליה, נכון חן ?

אביתר777

New member
במצב הנוכחי אין צ´אנס לפתוח

אין תקציב לעובדים נוספים
ובמצב הנוכחי יקח לפול ושו"ת עוד 10 שנים לסדר ולמחשב את הארכיון. יש עוד סיבה אך אין לי כוונה לדון עליה, נכון חן ?
ת´ארכיון לציבור ולציבור החוקרים. הלוואי שנצליח לשנות את רוע הגזירה. אורן צור איתי קשר בטל. 02-5817977 ואסביר לך משהו.

oren*

New member
אביתר, אני בדרכי החוצה

ת´ארכיון לציבור ולציבור החוקרים. הלוואי שנצליח לשנות את רוע הגזירה. אורן צור איתי קשר בטל. 02-5817977 ואסביר לך משהו.
אביתר, אני בדרכי החוצה
אשמח לשוחח איתך מאוחר יותר או מחר

oh-da

New member
אני מוכן לעבוד בחינם אחה"צ ושישבת

אין תקציב לעובדים נוספים
בתמורה לכך שאקבל נסיעה חופשית ברכבת ככל עובד רכבת וכך 2 הצדדים יהנו

אביתר777

New member
כבר חשבו על זה. זה לא ילך.

"תמורה לא באה בחשבון. אם אתה תתנדב אז תתנדב עד הסוף" - זה מה שיענו לך ברכבת לצערי ולצערך אחי.

oh-da

New member
אז לפחות הנחה../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif

"תמורה לא באה בחשבון. אם אתה תתנדב אז תתנדב עד הסוף" - זה מה שיענו לך ברכבת לצערי ולצערך אחי.
אז לפחות הנחה

או שהנסיעה לשם תהיה בחינם
(ברכבת כמובן...)

zvir1

New member
גם אני מוכן! (איל רכניץ)

גם אני מוכן! (איל רכניץ)
גם שישי שבת בכיף! כולל עזרה בהכנסת הנתונים למחשב !(אם אפשר....) איל רכניץ

גם אני אבל...

גם אני אבל...
מבחינת ידע, הידע שלי הוא מועט מאוד, ואינני יכול (לצערי) לתרום עוד מידע, אך בקיטלוג והכנסת נתונים למחשב? אני מוכן לעבוד בחיני חינם, רק בתנאי שאוכל לקבל נסיעה מפ"ת (או בית יהושוע - או הרצליה - כולם באותו מרחק לביתי-וחזור).

zvir1

New member
סבבה אז איך עושים את זה?

גם אני אבל...
מבחינת ידע, הידע שלי הוא מועט מאוד, ואינני יכול (לצערי) לתרום עוד מידע, אך בקיטלוג והכנסת נתונים למחשב? אני מוכן לעבוד בחיני חינם, רק בתנאי שאוכל לקבל נסיעה מפ"ת (או בית יהושוע - או הרצליה - כולם באותו מרחק לביתי-וחזור).
סבבה אז איך עושים את זה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה