אריאלה1

ohad007

New member
הGSM של סלקום בטח יהיו ישנים

כי אני עדיין לא מבין למה סלקום הכניסה את הסמסונג 612 בזמן שפלאפון הוציאה אותו לפני שנה וחצי מהמכירות שלה סלקום תביא מכשירי GSM דור אחד לפני אורנג והרשת תקרוס בהתחלה... זוכרים את ההשקה של סלקום שכמעט הרשת נפלה???

1אריאלה

New member
מה אתה מקשקש?

612 בכלל לא דומה לסמסונג של אורנג´. לגבי מכשירים ב GSM, אני רק יכולה להגיד שמונופול נוקיה הולך להצתמצם מעט, עם כניסתן המתוכננת של חברות כמו סימנס , סנדו ואריקסון

ashomer

New member
הוא אמר של פלאפון

אבל זה לא משנה - זה עדיין מכשיר שונה לגמרי...חדש יחסית אגב והתשובה המאד פשוטה למה סלקום הכניסה אותו זה כי לפני זה לא היה להם מכשיר יוקרתי "למנהלים" ה6120 כבר מיושן וגדול ונדרש מכשיר חדש... אז הם הכניסו אותו... חוצמזה הTDMA יעבוד עו 8-10 שנים אם אני לא טועה ולאדם רגיל לא באמת איכפת אם זה GSM TDMA או AGNC (Andreys Global Network for cellular a
homer

אני חושב שהוא התכוון לכך בציניות

שהוא "בכיר בפלאפון" ואסור לו לגלות יעני מסתלבט עליה.

spheonx

New member
לא יודע בקשר לבכיר בפלאפון

אבל להיות בכיר בתנובה זה כבוד LOLLLL

ashomer

New member
מה אתה לא יודע? כולם יודעים!

Big N המפורסם הוא ראש המאפיה הישראלית החדשה ששולטת בין השאר על ענקים כמו תנובה, פלאפון, חברת חשמל, ואתר תפוז כמובן - תודות לכך הוא מרשה לעצמו להיכנס לפורומים, להעליב בהם אנשים ולכתוב הודעות לא קשורות... a
homer

Big N

New member
להרגע../images/Emo8.gif

אני רואה שלא היתי כאן יומיים וכבר יש חרושת שמועות על העולם התחתון.... אז זה היה בצחוק לגבי בכיר בפלאפון ותנובה כמובן. פשוט אם אריאלה תגיד סודי על כל דבר אז מה יוצא מזה שהיא בסלקום?

d@r121

New member
Big N תודה שהזכרת לי להכניס סעיף

להודעת מנהל שתכתב משהו בסגנון הזה "אם את\אתה נציגים של אחת הרשתות\ חברות סלולאריות מחובתכם לגלות לנו הכל מכמה נסגרה העסקה על רשת הGSM ואת למשכורתו של יעקוב פרי ועוזריו ולא תוגבלו" ד
ר

דור, זה אשכול פוטנציאלי

לניסוי! :))) סתם אני יודע שאתה לא מרוצה מכך. אל תמחוק זה סתם היה בהומור.

Big N

New member
דור בדקתי לא שכתבת את הודעת המנהל../images/Emo151.gif

למעלה