אריאלה1

Gizon

New member
אריאלה1

שלום רב, בקרוב אני עומד לקבל מכשיר GSM (הוצעו לאבי מכשירים מתוקף תפקידו). הייתי מעוניין לדעת איזה מכשיר אני אקבל? והאם זה נכון שאצטרך להמשיך להסתובב עם ה-8260 שלי... בנוסף - הייתי שותף לפיילוט של 4444, מתי ישיקו את השירות? בתודה, גדעון נ.ב שירות ההודעות הקוליות *25 לא עובד...

MaD-d0g

New member
תגובה

4444 אמור להפתח בשבועות הקרובים... בשם I Get It

1אריאלה

New member
מכיון שהפיילוט הוא ניסוי סודי .....

לא אתיחס אליו במסגרת הפורום

סודי?

תתחילי לקרוא עיתונים אריאלה :) ההשקה של הGSM בסלקום אמנם רכה ושקטה(בצדק) אבל כותבים על זה הרבה תאמיני לי... דרך אגב-את מוכנה להסביר לי למה התחלתם להקים אתרים דווקא בדרום??

1אריאלה

New member
עצם קיום הפיילוט הוא לא סודי כמובן

אבל מן הסתם אני לא אתחיל לפרט עלין כאן, כמו שאני לא מצפה ממך לפרסם מהלכים של אורנג´.

d@r121

New member
למה לא?

אני בתור פורום חושב שבין מטרותיו אחרי לעזור לאנשים לבחור איזה סלולארי גם לחשוף דברים כמו פיילוטים ולספר על תוכנם כמובן לא על חשבון הסודיות כי היו כמה מקרים שבפורום נרמזו על ניסווים ועל פיילוטים בקשר לGSM של סלקום אבל אם יתגלו בעיות למשל בGSM וכל פעם נגיד שהשעה תהיה 3 הרשת תיפול כמובן שזה יופיע בפורום אחרת הלך חלק מרכזי מהפורום אבל אם יבנה אתר להורדת אייקונים ובסלקום יגידו לא לחשוף כי זה אמור להיות הפתעה אז לא יחשפו ואם אני אקבל אסבר מוצדק ומפורט למה להוריד את ההודעה אז היא תימחק כמובן ד
ר סלולארי
-117 טלוויזיה
- 109

Nokia Fan

New member
לעניות דעתי

מותר לנו לפרסם הכל... התקשורת לא עושה הנחות, והאינטרנט הוא חלק מהתקשורת בארצנו הקטנטונת!

Gizon

New member
שכחת את השאלה המקורית...

איזה מכשיר אני אקבל?

yli

New member
אתם לא קולטים שהיא מסטלבטת עליכם

אין לה ולא שמץ של מושג מי מה ומו.....

Gizon

New member
רמז...לפחות שם החברה

8310,T68,7650,9210 ??? בבקשה, תעשי לי את היום גדעון

זה דיי ברור

בתור נציגה של יורוקום התפלאתי שרשמת זאת. הרי ידוע לכולם שהנוקיה 5110 תומך רק בGSM 900 ואילו סלקום תפעל בGSM 1800. מה שאומר שבטוח שהוא לא יקבל 5110 מסיבה פשוטה נורא, המכשיר לא יעבוד ברשת!

1אריאלה

New member
קודם כל אני לא נציגת יורוקום

אני עובדת סלקום. ומספיק עם השאלות האלו, אני לא הולכת לחשוף שום דבר על הפיילוט.

Big N

New member
נראה לי..

שאריאלה מקסימום מנקה את השרותים בסלקום ונוח לה להסתתר מאחורי סודי וכ"ו אני לדוגמא בכיר בפלאפון ובתנובה אבל אני לא יכול לגלות שום דבר ששש.. סודי...

Nokia Fan

New member
וואו...

עכשיו אתה בטח מצפה שנרד כולנו על ברכינו וננשק את כפות רגליך, לא? אתה לא חושב שהגזמת? אתה לא יכול להשמיץ אנשים ככה!!! ובכלל, אתה סותר את עצמך: מצד אחד אתה אומר שאריאלה לא יודעת כלום ולכן היא אומרת שזה סודי, אבל מצד שני אתה אומר שאתה יודע הרבה, אבל זה סודי... אולי זה בעצם להפך? האם יש לנו כאן עסק עם מנקה שירותים ממורמר? אני ממליץ לך לא לכתוב יותר הודעות פוגעות שכאלו!

למעלה