אפשר סקר הכרות?

פוין

New member
../images/Emo6.gif

כל הכבוד על הזכיה
אני אוהב למלא טוטו סתם בשביל הכיף ולא יזיק אם אזכה
אהבתי את הקעקוע שיש לך הגב

נעים מאוד ובהצלחה !../images/Emo140.gif

מין: אישה כמובן גיל: 30 אזור מגורים: איזור המרכז בי/חד? נשואה דו מינית מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת?:זורמת מבנה גוף:אחרי 2 לידות ונראית מצויין גובה: 1.65 מעדיף גברים/נשים שנראים....מעדיפה נשים נשיות,עדינות וסקסיות שנראות טוב האם הייתה התנסות עם בן המין הזהה או שזה רק בגדר פנטזיה?:תמיד נמשכתי לנשים,עד שהחלטתי לנסות ואהבתי את זה.

בהחלט יודע...

בעלי מפרגן לי ומקבל אותי כמו שאני,הזוגיות שלנו לא נפגעת מכך,אני משתפת אותו בהכל.אין לי סודות ממנו.שרציתי להתנסות לראשונה,דיברתי איתו על כך,והוא דווקא עודד אותי ללכת על זה.ולמי שישאל אם הוא משתתף, אז הוא ממש לא. אז זה רק קטע שלי בלבד. כמו שאמרתי קודם...תמיד נמשכתי לנשים,אבל מימשתי את זה רק ב-4 שנים האחרונות.

לאאאאאאא

זאת רק ההתחלה לה לה חוץ מזה.. תשמעי אם על היום הראשון מצאתי מישהי חצי זהה אני אופטימית

1sexy girl

New member
אני

גיל 14 אזור מגורים חיפה בי זורמת נורמלי 1.61 מעדיפה בחורים ובחורות גותיות ואמו היתה היתנסות ולא פעם אחת כן כן

פוין

New member
אני חדש אז תכירו אותי ../images/Emo9.gif

זכר בן 22 אזור חיפה דו אם כי לא יצא להיות עם גבר כי לא מצאתי את זה שיגרום לי לעשות אותו או שהוא יעשה אותי
לא יודע מה אני מחפש,נראה לי שאני זורם לבינתיים
מבנה גוף שרירי למקצת וזה מזכיר לי שלא התאמנתי היום
גובהה -- אין לי מוסג אבל מעל מטר 70 העדפות - עד עכשיו הייתי רק עם נשים ואני מחפש עכשיו גבר בקשר לאיך שהם נראים זה כבר תלוי בהמון דברים. התנסיות -- היו לי רק עם נשים מקווה שאשתלב כאן,
לכולם

גם אני :]

מין-נקבה. גיל-15 וחצי. אזור- מרכז. מגורים - חדרה [מישו מכיר?] בי/דו?- בי. מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת? - מה שבא ברוך הבא. מבנה גוף - בסיידר. גובה - נמוכה יחסית,לא המון. מעדיף גברים/נשים שנראים: נשים, אם אופי טוב :] האם הייתה התנסות עם בן המין הזה?- הייתה. [:

פוין

New member
יפה ראסטפרית ../images/Emo45.gif

אני מאד אוהב שכבר בגיל צעיר כ"כ את מקבלת את עצמך כמו שאת ולא מנסה לשנות את הנטיה המינית שלך בגלל שזה שונה מהנורמה. ח"ח לך

HornyAsHell

New member
הנני כאן !

** מין: גבר ** גיל: 30 ** אזור מגורים: תל אביב ** בי/חד? נשוי סטרייט עם פנטזיות של דו ** מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת?:סטוץ ** מבנה גוף:רזה-ממוצע ** גובה: 1.74 ** מעדיף גברים/נשים שנראים....שאלה קשה, מחפש גברים (טוב, גם נשים; וזוגות זה בכלל מדהים) שפשוט ישתמשו בי -> טיפוס נשלט ** האם הייתה התנסות עם בן המין הזהה או שזה רק בגדר פנטזיה?:מפנטז כבר כמה שנים, החמצתי כבר מספר הזדמנויות, בקיצור, עדיין לא התנסתי

פוין

New member
אם אני אתחבר לצד הסאסדתי

שבי בכל הקשור לגברים,עם נשים הייתה לי התנסות סאדסית אחת והייתה מעולה,אני אגיד לך

למעלה