אפשר לפתוח פה שרשור היכרות או משהו?

N o R i K o

New member
OMG פורום!

הוספתי למועדפים

שם: נוי
איך התחלת לראות את המפץ? לא יודעת, זה פשוט קרה.
דמות אהובה במפץ: אני אוהבת את כולםםםםםםםםםםם!!!!11 מתה עליהם, אחד אחד. אבל אין על שלדון ולנארד, הם פשוט הכי.

סצנה אהובה במפץ: כל כך קשה לבחור אחת!!!!1 נראה לי שאני אלך על דואט הסופט קיטי של פני ושלדון

ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? שלנארד ופני יחזרו כבר רשמית%#$@@ ושראג' ימצא חברה כי מסכן...

יו איזה יופי שיש פורום! תמיד חשבתי שצריך

סוף סןף

סוף סוף פרום המפץ הגדול.
שם: קובי.
איך התחלתי לצפות: יס
דמות אהובה: מנהל חנות הקומיקס.
סצנה אהובה: ההסבר לפני למה בחרו לנסוע ברכבת. פני:"תהנו בטיסה". שלדון:לוקחים רכבת" וולוויץ:"כן פי 7 זמן וכפול במחיר" פני:"אז למה ברכבת" לנארד:"ערכנו הצבעה. 3 הצביעו לטוס, שלדון בחר ברכבת אז נוסעים ברכבת" כן מסכם את כל ההתנהלות של החבורה מסביב לשלדון.

Light18m

New member
מצטרף

שם: אור
איך התחלת לראות את המפץ? כל החברים שלי אמרו לי שאני חייב לראות את זה
דמות אהובה במפץ: אוהב את שלדון. מזדהה עם שילוב של לאונרד וראג'ש
סצנה אהובה במפץ: הפגישה של שלדון ואיימי
ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? יותר בדיחות פיזיקה

pennylane11

New member
~

שם: מעין~
איך התחלת לראות את המפץ? ראיתי שיש סדרה חדשה. על גיקים. זה היה נדרש להתחיל לראות...
דמות אהובה במפץ: איימי

סצנה אהובה במפץ: Amy... will you be my girlfriend?

ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? שהיא תהיה טובה. אני ממש מקווה שהיא באמת תהיה טובה.

tamaguchi girl

New member
גם אני :]

שם: רוית
איך התחלת לראות את המפץ? לפני כמה שנים, כשחיפשתי סדרה חדשה להתמכר אליה
(המפץ הייתה אז בעונה 1 פרק 6, או משהו כזה)
דמות אהובה במפץ: שלדון
סצנה אהובה במפץ: הפגישה הראשונה עם פני

ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? שיפתיעו :)

כ"כ קשה לבחור סצינה!!

גל, 22

ראיתי פרקים פה ושם ביס, לא לפי הסדר, והבטחתי לעצמי שכשאני משתחרר מהצבא אני מתחיל לראות הכל לפי הסדר עד שאני סוגר את הפער.

הדמות היא מן הסתם שלדון, אבל בשביל שיופיעו שמות אחרים נבחר את איימי פארה פאולר (פשוט אי אפשר להגיד רק איימי!! זה מוריד לה מהדמות
). ידעתי שהיא קיימת כי ראיתי פרקים לא לפי הסדר, וכשראיתי אותם כן לפי הסדר פשוט חיכיתי כל גע שהיא תיכנס כבר בדלת!! היא משלימה את החוויה השלדונית!

וסצנה כל כך קשה לבחור אבל אני אלך על אחד הפרקים אחרי שלאנרד ופני נפרדו ושלדון מנסה להבין איך הוא צריך להתנהג. הם קובעים לאכול והוא מוצא את עצמו מסתיר את זה מלנארד והווארד.. "הווו כמה אני אוהב משקאות..." ואיך שהוא דוחף את הנקניקיות למכנסיים

®NuLy®

New member
אויי זה פרק ענק!

ושהוא ממש רוצה לאכול מהפסטה עם הנקניקיות אבל הוא כבר שבע

שלום!
הגיע הזמן, אחרי חמש עונות!!!

נעים להכיר את כולכם...

שם: רחלי.

איך התחלת לראות את המפץ? אח שלי הוריד פרק אחד מהעונה הרביעית לפני שנה בערך, ובגלל שהייתי משועממת צפיתי בו. משם נגררתי לצפייה בכל שאר העונות ונדלקתי!

דמות אהובה במפץ: דאמט, ברור ששלדון!

סצנה אהובה במפץ: PenyPenyPenyPenyPenyPenyPenyPenyPenyPenyPeny
What the hell is wrong with you?!
!I'm the flash! I just knocked thirty thousand times

ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? ששלדון ימצא את עצמו נמשך לאיימי, וראג' ימצא חברה

שם: לימור.
איך התחלת לראות את המפץ? האמת שהיה לי "הוט" פעם, אני מתה על סיטקומים, כך שיצא לי לראות בהתחלה פרקים בודדים, ואז עברתי ל "יס" והתמכרתי

דמות אהובה במפץ: לגמרי לגמרי שלדון.
סצנה אהובה במפץ: כל סצינה שמערבת את פני ושלדון יחד - כשהיא נפלה באמבטיה והוא הסיע אותה לבי"הח , כשהיא שרה לו "חתלתול רך" כשהוא חולה, וכשהם רבים...
ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? ממ... שלדון ואיימי כבר יחד, הווארד וברנדט נשואים.. מקווה שהפואנטה של הסדרה לא תיעלם האמת.

והציטוט האהוב עליי מכל העונות : " Well , your ken can kiss my barbie "

מהפרק בו פני אכלה לו טבעת בצל, שמה את מה שנשאר בצלחת שלו, והוא אמר שהיא מגורשת, מה שהביא למלחמה ביניהם

svety

New member
גם אני

סווטה, בת 26 מתל אביב
לא זוכרת איך התחלתי לצפות במפץ וקשה לי לבחור סצנה אהובה. בדיוק שלשום עשיתי מיני-כאילו-בערך מרתון עם חבר טוב וצפיתי בחמישה פרקים ברצף.
אוהבת הכי את לנארד, הוא חמוד והכי "אנושי" ו"אמיתי". מתה על שלדון, אבל זה בגלל שיש לי אספרגר בוי בבית והוא ממש מזכיר לי אותו.

Roli Shtaim

New member
מצטרפת D;

שם: זה סודי. סתםסתם, אף אחד לא קורא לי בשם שלי. כולם קוראים לי לוכנס (כמו המפלצת מלוך נס) או רולי .
גיל: כמעט 14 D: (אני הכי צעירה פה ?O: )איך התחלת לראות את המפץ? חברים וזה.
דמות אהובה במפץ: אני לא רואה טעם בשאלה הזו. שלדון *~*
סצנה אהובה במפץ: שיר המדרגות של שלדון ^_^ אני יודעת אותו בעל פה. ישבתי שעה שלמה ולמדתי את השמות של כל הכוכבים וזה. ובכללי, כל הסצנות של שלדון ופני משעשעות .
ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? אין ציפיות מיוחדות וזה.

למעלה