אפשר לפתוח פה שרשור היכרות או משהו?

®NuLy®

New member

לגמרי.
שלדון צריך להחשאר שלדון. ואני ממש אוהבת את היחסים המוזרים שלו עם איימי, למרות שאיימי קצת סובלת חחח

shoham95

New member
אני חושבת (ומקווה) שהכותבים יצליחו להכניס את

שלדון לזוגיות רצינית (יותר ממה שהיה עד עכשיו) שלא תהרוס אותו.
תראי, עד עכשיו איימי הופיעה כבר בשתי עונות, והדברים בין שלדון לאיימי מתפתחים מאוד לאט- אני מניחה שזה כי התפתחות מהירה של היחסים ביניהם ממש לא מתאימה לדמות שלו. לדעתי הקצב שבו הם מתפתחים מצוין ואמין (על אף שהייתי רוצה שיקרה משהו רציני יותר כבר
).
לכן, כשאני רואה איך הם טיפלו בזוגיות שלהם עד עכשיו, אני חושבת שלא סביר שהם יהרסו את שלדון בהמשך (כי נראה שהם מודעים לכך שמערכת יחסים עם בחורה עלולה להרוס אותו, ולכן הם כותבים את זה בצורה כזו שזה לא יקרה). אני חושבת שהם ישאירו אותו כמו שהוא, רק עם זוגיות. כל עוד הוא יישאר שרוט ומצחיק כמו שהוא, ועם הבעיות הרבות שיש לו, זה טוב. אני בטוחה שהוא עדיין יהיה בור לחלוטין בכל מה שקשור לזוגיות. והוא עדיין יהיה מצחיק ושרוט ושלדון.
ואני בטוחה שעניינים רציניים יותר בינו לבין איימי יהיו להיות ממש ממש מצחיקים. מה שהיה עד עכשיו הלך מצוין והצחיק אותי ממש :)

גליזה

New member
אוקיי, צודקת, שכנעת אותי

בואי נרחיק לכת רגע - גם א-ם הם אפילו, חלילה, יקיימו יחסים בסופו של דבר, בטח עדיין יעשו לזה מוטיבים של - שלדון חושש להחזיק ידיים או להראות חיבה בפומבי, או הדרך שבה שלדון ידבר על זה (אם בכלל יסכים) - תהיה משעשעת. ובטח הוא ישאל את לאונרד כל מיני שאלות שנראות לנו טריוויאליות, אם נרחיק עם התסריט שלי.
למרות שבטח איימי תהיה כ"כ מלוכלכת בקטע הזה, ודווקא תמסור את הפרטים שהכי יגרמו לפני לעשות את הפרצוף של "אוווו.... TMI!!!"

DontEvenBlink

New member
אותו דבר קרה בHIMYM. בארני הפסיק להיות בארני

כשהכניסו אותו לכל מני מערכות יחסים.

וגם בבאפי ספייק הפסיק להיות ספייק כשהוא התאהב בבאפי.

®NuLy®

New member
אבל ב-HIMYM אני רואה את זה אחרת

בואי נסכים שבארני ושלדון אלה שתי דמויות גאוניות אבל מאוד שונות.

אצל בארני באיזשהו מקום מערכות יחסים כן היו צריכות להיכנס לפי דעתי, כי עם כל השטויות שלו הוא אדם נורמלי. והגיוני שהאדם יתבגר ויכנס למערכות יחסים.
לא חושבת שזה הרס את הדמות שלו. הוא עדיין Legend.... wait for it,,, dary! ותמיד יהיה

שלדון, סורי הוא לא נורמלי ומה שמגדיר אותו זה לא נורמליות. ברגע שיכניסו לו תכונות "נורמליות" כמו להיות עם מישהי במערכת יחסים זה כבר לא שלדון.

אני חושבת שאילולא הכותבים יכניסו למערכת

היחסים של שלדון ואיימי איזשהו אלמנט אינטימי יותר, בסופו של דבר נשתעמם מהריטואל החוזר. יופי, איימי רוצה את שלדון, ויופי, שלדון לא רוצה את איימי.
איפה האקשן, איפה העניין שבעונה הראשונה יהיה בכל פרק?! בעונות המאוחרות יותר אני כבר יכולה לצפות את הבדיחות ומה יקרה. הגיע הזמן להכניס קצת רעננות!

גליזה

New member
יאללה גם אני

שם: גל
איך התחלת לראות את המפץ? נתקלתי בפרק של המפץ מזמן מזמן ביס, ויום אחד רציתי לברר איך קוראים לסדרה החמודה הזאת עם המדענים, שראיתי. כך יצא שהשלמתי את כל עונות הסדרה צמוד למועד שידור העונה ה5, והשאר היסטוריה

דמות אהובה במפץ: שלדון קופר
!
סצנה אהובה במפץ: הסצינה שבא שלדון מבין שהיציאה של איימי עם סטיוארט לקולנוע גורמת לו לקנא, ואיימי מוציאה מזה הצעת חברות מתקתקה ומרגשת

ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? כן, הייתי רוצה לראות הרבה קטעי שלדון טיפוסיים, ולראות את איימי מפילה אותו ברשתה

shirush3

New member
לתפוז יש קטע כזה שהוא קורא לי את המחשבות

שם:שיר
איך התחלת לראות את המפץ? יס אשמים.
דמות אהובה במפץ: שלדון
איימי

סצנה אהובה במפץ:יותר מידיי, כל הסצנות של סופט קיטי ובעונה 5 הסצנה של שלדון עם לאבי דאבי, שלדון שיכור (שלדון בעיקר...
)
ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? לא יודעת אם יש לי ציפיות, אבל שיתחיל

DontEvenBlink

New member
לאבי דאבי! באחד הפרקים רואים שהתמונה שברנדט

צילמה היא התמונת פרופיל שלו בעמוד הפייסבוק.

Black Stain

New member
הייי :)

שם:דנה
איך התחלת לראות את המפץ? שמעתי על זה במשך שנים ורק לאחרונה התיישבתי עם חברה על מרתון מטורף ומסחרר של כל העונות באיזה שבוע
דמות אהובה במפץ: שלדון
סצנה אהובה במפץ: חח כששלדון לוקח את פני לבית חולים כשהיא פרקה את הכתף והוא צריך להלביש אותה
ציפיות לגבי עלילת העונה החדשה? שלאונרד יעלם

shoham95

New member
וואי, הפרק ששלדון לוקח את פני לבית חולים

הוא אחד הפרקים הכי מצחיקים שיש!
גם הקטעים של שלדון ופני בבית ובבית החולים, וגם הקטעים של השאר במחנה אוהלים הזה שהם עשו

בקושי נשמתי בפרק הזה

The LadyKiller

New member
יואו הפרק עם האוהלים הורס

שידרו אותו שבוע שעבר שוב ביס, בכיתי מרוב צחוק.
עד אז לא שמתי לב שללאונרד יש נרד בשם!!

DontEvenBlink

New member
זה אחד הפרקים האהובים עלי!

בכללי אני אוהבת את כל הרגעי שלדון ופני!!! הם כאלה מתוקים. זה כזה נחמד לראות איזה חברים טובים הם הפכו להיות.

גליזה

New member
אוי, הם מקסימים ביחד (כידידים כמובן)

למרות ששלדון לעולם לא-בדיוק-מודה שהיא חשובה לו כ"כ.

אבל בכל זאת כשהוא אמר על החבר'ה

ששלושה מהם חברים ואחד מהם מכר-

פני הייתה בין החברים

בשלדונית זה אומר המון

למעלה