אפקט לופ

Aviraman

New member
אפקט לופ

הכניסת Return באפקט לופ ממוקמת אחרי הפריאמפ? במידה ואני מכניס משהו רק לReturn, אני בעצם עוקף את הפריאמפ?

TheMo

New member
../images/Emo207.gif

אני מתכוון לקנות אפקט ראשון בקרוב (כנראה דיליי). אני מתאר לעצמי שזה עניין של טעם וכו' וכו', אבל בכל זאת - מה המשמעות של לחבר אותו בין ה-Effect Send ל-Effect Return (אחרי הפרה-אמפ) או לחבר אותו בין הגיטרה למגבר (לפני הפרה-אמפ)? *שימו לב, שלמרות שמנקודת מבט תחבירית, השאלה שלי אינה ממש משפט בעברית, היא מסתייגת מביטויים כגון "מה עדיף" וקרובי משפחתו, ונצמדת ל"מה המשמעות" סולידי, המראה על נסיון כלשהו לחשיבה עצמאית

Kfitzi

New member
../images/Emo13.gif דיי פשוט.

הרעיון הוא שאם אתה משתמש בפרי אמפ של המגבר בשביל הסאונדים שלך. גם לדיסט וגם לקלין - אז אפקטים מבוססים הזמן צריכים להגיע אחריו. יהיה סאונד מאוד משונה אם יהיה לך דיסט אחרי הדיליי והריוורב שלך. כל חזרה של הדיליי תקבל עוד דיסט - וזה יכול להיות נורא. אם משתמשים במגבר רק בשביל ווליום. מכוונים אותו לערוץ קלין ולא נוגעים בו כי אתה משתמש רק בפדאלים בשביל הסאונד שלך - אז אפשר לשים את הפדאלים מבוססי הזמן גם בתוך השרשרת הרגילה שלך. אם אתה משתמש בפרי אמפ של המגבר - ממומלץ מאוד לחבר את האפקטים הללו - אחריו.

TheMo

New member
תודה רבה!

אגב, אפקטים מבוססי זמן = הכל חוץ מדיסט, EQ, ווליום, וואה? (התכוונתי לכתוב "הכל חוץ מדיסט", ואז הגיעו האחרים
)

למעלה